Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Povinná výbava HŠ

Autor Téma: Povinná výbava HŠ  (Přečteno 10507 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Petr a Claissy

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 43
  • Souhlasu: 0
Povinná výbava HŠ
« kdy: Červenec 03, 2007, 12:06:12 »
Ahojte,
dokáže mi někdo říct, jaká je povinná výbava na Hanáckou štreku ? Na stránkách to je tak nějak neurčitě a neúplně a od Mackových jsem nedostal nějakou konkrétní odpověď. Především - jakou mapu, opravdu jen KČT č.56 ? A 3-denní potvrzení v očkováku nemusí být, jak už je zvykem ?

Offline CassidyTeam

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 132
  • Souhlasu: 0
Re: Povinná výbava HŠ
« Odpověď #1 kdy: Červenec 03, 2007, 12:23:07 »
Povinnou výbavu bych asi volila standardně: spacák, karimatku, čelovku, láhve, misku, a stravu pro psa a sebe. Mapa tedy asi KČT 56, doufám že to tak bude. Nikde žádné info není. Třídenní razítko není třeba,pokud tak pořadateli nestanoví Krajská veterinární správa, a pokud máš na psa Petpassport, tak to vůbec řešit nemusíš.
CassidyTeam

Pavla+Bad

  • Host
Re: Povinná výbava HŠ
« Odpověď #2 kdy: Červenec 03, 2007, 12:46:49 »
Ptala jsem se přímo Renaty Mackové a je to klasická povinná výbava + mapa KTČ 56 + zbytek vytisknou na itinerář, třídenní razítko ANO!!!

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Povinná výbava HŠ
« Odpověď #3 kdy: Červenec 03, 2007, 13:01:34 »
posílali mejly - ale o razítku nebyla zmínka, co je to za blbost?

Pavla + Bad

  • Host
Re: Povinná výbava HŠ
« Odpověď #4 kdy: Červenec 03, 2007, 13:17:38 »
Zkus jim zavolat a napiš co a jak .....třeba to byla speciální podmínka jenom pro mého psa  :o ....

Offline peppo

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 316
  • Souhlasu: 0
Re: Povinná výbava HŠ
« Odpověď #5 kdy: Červenec 03, 2007, 13:51:35 »
ok, Margita, beriem ťa za slovo a po 3-denné razítko si k vetovi nejdem, napokon, v propozíciách je uvedené, že v prípade jeho potreby to bude zverejnené najneskôr 60 dní pred trekom a nikde od Renči nič zverejnené nie je.....
peppo

Offline peppo

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 316
  • Souhlasu: 0
Re: Povinná výbava HŠ
« Odpověď #6 kdy: Červenec 03, 2007, 14:02:06 »
alebo tak ako teda? petpassport mám, musím mať vzhľadom na zahraničie, pokiaľ to nevyžaduje vet. správa, tak je to fakt blbosť, pretože vet by sa mal prísť tak či tak na psov pozrieť, hm? a nikto tam predsa nebude ťahať psa, ktorý nie je zdravotne v poriadku...???
tak ja teraz neviem, môžte niekto definitívne zavolať Renči a dať vedieť, či je 3-dňové razítko treba alebo nie? obzvlášť v prípade, ak mám na psa petpass?
ďakujem
peppo

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Povinná výbava HŠ
« Odpověď #7 kdy: Červenec 03, 2007, 14:04:23 »
psala jsem jí ať sem jukne a napíše jasně co je potřeba, tak zkuste vydržet

Offline CassidyTeam

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 132
  • Souhlasu: 0
Re: Povinná výbava HŠ
« Odpověď #8 kdy: Červenec 03, 2007, 14:54:10 »
Staženo za stránek státní veterinární správy:
Pro pořádání svodů a veřejných kynologických akcí platí:
Psi - musí být klinicky zdraví. Psi pocházející z ČR musí být doprovázeni platným očkovacím průkazem (dle § 6 veterinárního zákona) nebo platným pasem pro malá zvířata. Psi z členských zemí EU a třetích zemí musí splňovat podmínky dané nařízením Evropského Parlamentu a Rady 998/2003 ze dne 26.5.2003.

Pro cestování v rámci EU musí být splněny tyto požadavky:
1.       pas
2.       identifikace zvířete mikročipem nebo tetováním
3.       očkování proti vzteklině


Ani Státní veterinární správa žádné razítko nepožaduje.
« Poslední změna: Červenec 03, 2007, 15:01:38 od Margita a smečka »
CassidyTeam

Offline CassidyTeam

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 132
  • Souhlasu: 0
Re: Povinná výbava HŠ
« Odpověď #9 kdy: Červenec 03, 2007, 15:03:28 »
Veterinární podmínky - psi-  úplné znění
   
Psi musí být klinicky zdraví.

1)   Psi pocházející z ČR musí být doprovázeni platným očkovacím průkazem (dle § 6 veterinárního zákona) nebo platným pasem pro malá zvířata. Psi z členských zemí EU a třetích zemí musí splňovat podmínky dané nařízením Evropského Parlamentu a Rady 998/2003 ze dne 26.5.2003.

2)   Veterinární přejímku psů provede od … do … hodin veterinární lékař, kterého zajistí pořadatel svodu.

3)   Psi, kteří neprošli ve stanovené době veterinární přejímkou, se nesmí akce zúčastnit.

4)   Prostory a zařízení, ve kterých se psi během akce zdržovali, musí být udržovány v čistotě a popřípadě po ukončení svodu dezinfikovány.

5)   Tyto veterinární podmínky mohou být z nákazových důvodů kdykoliv změněny nebo zrušeny.

6)   Další podmínky, jako například vakcinaci psů proti psince,  si může stanovit pořadatel akce.

7)   Schválený řád ochrany zvířat  č.j……...
CassidyTeam

Offline peppo

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 316
  • Souhlasu: 0
Re: Povinná výbava HŠ
« Odpověď #10 kdy: Červenec 03, 2007, 15:05:31 »
ok, tak ja petpas mám, pes je zdravý, po razítko nejdem
peppo

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Povinná výbava HŠ
« Odpověď #11 kdy: Červenec 03, 2007, 15:09:26 »
Mluvila jsem s Renatou před hodinou, razítko být nemusí, mapa KČT56 + klasická výbava na long dle pravidel, botičky nepovinné, ale doporučuji.

Offline Lucie

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 9
  • Souhlasu: 0
Re: Povinná výbava HŠ
« Odpověď #12 kdy: Červenec 03, 2007, 15:48:00 »
botičky? ty nemáme a ani jsem se nechystala je koupit. je to pro psa lepší? a nevadí mu to?

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Povinná výbava HŠ
« Odpověď #13 kdy: Červenec 03, 2007, 15:56:45 »
Moji psi se botkám diví pár kroků a pak na ně zapomenou, ale obouvám až když je nějakej problém...podřený nebo popálený packy od asfaltu atd... asi bych obouvala i preventivně na dlouhém úseku horkého asfaltu, který se nedá obejít např po poli.
Na treku jsem ještě nemusela psy obouvat (snažím se hlídat kam šlapou), ale čert nikdy nespí, nosím botky preventivně s sebou..

Offline Lucie

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 9
  • Souhlasu: 0
Re: Povinná výbava HŠ
« Odpověď #14 kdy: Červenec 03, 2007, 16:04:45 »
dík, ok. a kde se dají koupit? normálně ve zvěráku? a to jako na všechny čtyři? nebo stačí na tu packu kde by byl případný problém??

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: