Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Povinná výbava HŠ

Autor Téma: Povinná výbava HŠ  (Přečteno 9811 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Povinná výbava HŠ
« Odpověď #15 kdy: Červenec 03, 2007, 16:15:10 »
V lepším zveráku by je mohli mít. Nebo přes internet: www.manmat.cz
http://www.zerodc.cz/ nebo http://polarpesek.web2001.cz/indexcz.htm

Já si je šiju sama, je to vlasně pytlík na tlapku se suchým zipem na připevnění. Stejnou službu ti udělá dětská ponožka omotaná  izolepou aby se nevyzouvala.

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Cesta na HŠ
« Odpověď #16 kdy: Červenec 03, 2007, 16:45:54 »
Dnes jsem projížděla přes Olomouc a docela dopravní horor, takže kdo se tomu chcete vyhnout, tak sjeďte z dálnice (Od Ostravy nebo Brna) na Přáslavice exit 281, odtud kolem Makra na Velkou Bystřici, tam odbočujete z hlavní za hospodou na Lošov vlevo a za kolejema zase na Lošov doprava. Pak pořád po hlavní, projedete Lošovem a přes les...hned za cedulí (začátek obce) Svatý Kopeček odbočíte vpravo a dojedete do Radíkova, tam už by měly být šipky k chatě.

Pokud vám někomu plánovač tras vyhodil cestu přes Droždín, tak je tam uzavírka (oprava silnice)!!!!!!!!!!!!

« Poslední změna: Červenec 03, 2007, 17:38:22 od LenkaB »

Hanácký mushers club

  • Host
Re: Povinná výbava HŠ
« Odpověď #17 kdy: Červenec 03, 2007, 21:38:29 »

Veterinární podmínky:
Psi účastnící se předmětného svodu musí být klinicky zdraví a musí být doprovázeni platným veterinárním osvědčením (dle 6 veterinárního zákona), které není starší 3 dnů nebo pasem nebo očkovacím průkazem. Tyto doklady musí obsahovat záznam, že zvíře mělo před přemístěním platné očkování proti vzteklině. Za platné očkování se považuje po 21 dnech ode dne, kdy bylo provedeno základní očkování, anebo ode dne přeočkování v případě, že byla očkovací látka podána během doby platnosti uvedené výrobcem předchozí očkovací látky. Pes musí být vakcinován proti vzteklině ve stáří od 3 do 6 měsíců zvířete a poté vždy jednou za rok. Psi musí být dle vakcinačního schématu stanoveného výrobcem vakcíny v imunitě proti psince, parvoviróze a infekční hepatitidě. Toto se týká i psů, kteří se svodu přímo neúčastní, ale jsou v místě svodu přítomni.

Poviná výbava:
mapa KČT č.56, strava pro psa a člověka, láhev na pitnou vodu, miska pro psa, bivakovací potřeby, baterka (doporučuje se čelová svítilna). Povinná výstroj bude kontrolována před startem.
(pro MID nejsou potrebné bivakovací potřeby)

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Povinná výbava HŠ
« Odpověď #18 kdy: Červenec 03, 2007, 22:22:54 »
si děláte srandu??? Jsem na nějaké psí akci skoro každý víkend a už víc než rok 3-denní potvrzení NENÍ POTŘEBA!!! Kdekoliv, včetně zahraničních výstav stačí petpas a platné očkování. Mě je to vcelku jedno, já mám razítko zadara, ale spousta vetů si za to účtuje a ne zrovna málo!

Offline peppo

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 316
  • Souhlasu: 0
Re: Povinná výbava HŠ
« Odpověď #19 kdy: Červenec 03, 2007, 22:48:04 »
Petra nepanikár, čítaj pozorne:


Veterinární podmínky:
Psi účastnící se předmětného svodu musí být klinicky zdraví a musí být doprovázeni platným veterinárním osvědčením (dle 6 veterinárního zákona), které není starší 3 dnů nebo pasem nebo očkovacím průkazem....


Máš tam slovo "nebo", t.z., že musíš mať buď razítko nie staršie ako 3 dni, alebo pas alebo očkovák. Takto si to aspoň ja vysvetľujem. Takže podľa tejto citácie nie je potreba mať 3-dňové razítko ak sú všetky potrebné vakcinácie uvedené v pase alebo v očkováku.
peppo

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Povinná výbava HŠ
« Odpověď #20 kdy: Červenec 03, 2007, 23:16:31 »
no to je ale už úplná blbost.. do čeho se asi to razítko dává? Pochybuju že by někomu stačilo jen potvrzení na papíře - bez očkování! No jsem zvědavá co vlastně nakonec budou chtít... (ale když to mám zadara, tak si pro to razítko snad radši skáknu  ;))

Offline peppo

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 316
  • Souhlasu: 0
Re: Povinná výbava HŠ
« Odpověď #21 kdy: Červenec 03, 2007, 23:22:53 »
no, vzhľadom na toto:
Mluvila jsem s Renatou před hodinou, razítko být nemusí, mapa KČT56 + klasická výbava na long dle pravidel, botičky nepovinné, ale doporučuji.
si po razítko nejdem, aj keď to mám tiež zadara... keď to takto povedala Renáta Lenke, tak nie je čo riešiť.
peppo

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Povinná výbava HŠ
« Odpověď #22 kdy: Červenec 04, 2007, 07:17:23 »
Nevyšilujte, píše se "potvrzení" nebo pas nebo očkovák...očkovák nebo pas máme všichni, takže razítko netřeba.  ;)
Tuhle slátaninu zřejmě Renče napsali do podmínek z veteriny...olomoucká KVS je kapitola sama pro sebe... :-X
« Poslední změna: Červenec 04, 2007, 07:34:31 od LenkaB »

Offline tombru

  • Administrator
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 597
  • Souhlasu: 105
  • zlý admin :-)
Re: Povinná výbava HŠ
« Odpověď #23 kdy: Červenec 04, 2007, 08:27:36 »
Co se týče třídenního razítka, tak pokud je to citace z veterinárních podmínek, tak je to jasné - buď "třídenní razítko" nebo očkovací průkaz, nebo pas tedy stačí jen jeden z těchto dokladů.

Pozor ovšem na tu 21 denní lhůtu po očkování kde se přeloženo do neuřédní řeči praví, že 21 dní po prvním očkování (nebo po přeočkování po propadlém očkování), se nemůžete akce zůčastnit !!!

Povinná výbava obecně pro oficiání dogtrekkingy dle pravidel platí ta co je uvedena v pravidlech/soutěžním řádu. Pořadatel na ni může jen odkázat, případně ji podle potřeb rozšířit. Takže pokud není v propozicích konkrétněji uvedena, platí primárně ta co je v pravidlech.

Hodně štěstí v kopečcích nízkých Jeseníků s výhledy na úrodnou Hanou (pivovary Litovel, likérka Dolany a Těšíkovská kyselka  :P )
« Poslední změna: Červenec 04, 2007, 08:31:55 od tombru »
tombru

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: