Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 vybava na dogtrekking

Autor Téma: vybava na dogtrekking  (Přečteno 80136 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline TerCedrici

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 472
  • Souhlasu: 21
Re: vybava na dogtrekking
« Odpověď #75 kdy: Duben 28, 2009, 18:07:24 »
TerCedr: A já se divila, proč se divíš, že bych brala pro mýho polárníka na zimu obleček...  Ten můj teda ve spacáku nespí, ani ho tam nepustím (bych se tam už nemusela vejít  :D ) a pod pláštěnkou taky nechtěl spát... to radši se zahrabal do jehličí  a pak ho bolel ocásek  :'(

No Žufrik je přece polárník, mám ho aspoň tak zakódovanýho:)
Cedr má taky mrtvej ocas, stačí aby měl plný žlázky nebo prostydnul a má ho dolu a nemůže ho narovnat. Ale ve spacáku taky spát nebude, taky bych se tam potom nevešla! On si rád vyhrabe díru, když je mu vedro hrabe, když je mu zima, tak taky, schoulí se do malinkýho cedríčka a je to.
Spíš jsem ale řešila tu celtu, ten déšť, tak jsem ráda, že to lídl vyřešil za mě a proti mrtvýmu ocasu budu bojovat dětskym spacáčkem, co si Ježíšek myslel, že se do něj vejdu...Já fakt nevim, kam an to ten Ježíšek chodí!!!

Offline ŽufrikTeam

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 297
  • Souhlasu: 8
Re: vybava na dogtrekking
« Odpověď #76 kdy: Duben 28, 2009, 18:28:53 »
   *   www.probarf.cz

Offline TerCedrici

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 472
  • Souhlasu: 21
Re: vybava na dogtrekking
« Odpověď #77 kdy: Duben 28, 2009, 18:59:50 »
 :D

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: vybava na dogtrekking
« Odpověď #78 kdy: Duben 28, 2009, 21:43:16 »
Jé, tak 20kg...že bych Cedroně trochu zhubla >:D chlapec má o 12kg víc a nepodařilo se mi ho narvat ani do prázdnýho spacáku :'(, asi má klaustrofobii ;D
Na nepohodlí jsem zvyklá, to je to poslední, bohužel pes to vidí jinak a vyžaduje svůj osobní prostor ;D :-X

Jé tak to ti závidím, já když jsem se jednou (poprvé a naposled) rozhodla že je teplo a do toho maličkýho spacáku se pejsek NEVEJDE, tak mě Barda přesvědčil, že ON se tam vejde. A co udělám já, je můj problém... Zvykla jsem si, vejdem se spolu i do toho půlkiláče.

Co se týká bivaku - buď najdeš vhodné místo nebo jdeš dál, proč se táhnout s celtou?

Offline Gwen a Dinulka

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1655
  • Souhlasu: 123
Re: vybava na dogtrekking
« Odpověď #79 kdy: Duben 28, 2009, 21:55:49 »
Co se týká bivaku - buď najdeš vhodné místo nebo jdeš dál, proč se táhnout s celtou?
Protože seníky jaksi nebývají v lese na objednávku a v případě deště je o ně eminentní zájem, a ne každý stojí o to, trmácet se někam potmě bez záruky nalezení toho "vhodného místa" a taktéž ne každý stojí o bivak na autobusové zastávce nebo jinde v civilizaci. Přístřešek je ideální řešení, je po ruce vždy a všude.  :)
Hodný holky se dostanou do nebe, potvory se dostanou všude.
Dum Spiro, Spero
http://gwenfoto.blogspot.cz/

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: vybava na dogtrekking
« Odpověď #80 kdy: Duben 28, 2009, 21:59:52 »
Citace
Co se týká bivaku - buď najdeš vhodné místo nebo jdeš dál, proč se táhnout s celtou?

Tak proč se na mě (s plachtou a vařičem) k večeru v dešti  vždy nalepí někdo kdo to považuje za zbytečnost a dožaduje se přístřeší a čaje s rumem?  ;D

Offline Erája

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 326
  • Souhlasu: 22
Re: vybava na dogtrekking
« Odpověď #81 kdy: Duben 28, 2009, 22:04:47 »

Tak proč se na mě (s plachtou a vařičem) k večeru v dešti  vždy nalepí někdo kdo to považuje za zbytečnost a dožaduje se přístřeší a čaje s rumem?  ;D
tak už vim, s kym budu spát ;-)

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: vybava na dogtrekking
« Odpověď #82 kdy: Duben 28, 2009, 22:08:56 »

tak už vim, s kym budu spát ;-)

Asi nebudeš mladý krásný milionář, kulturista, domácí kutil ...co?  ???

Offline Erája

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 326
  • Souhlasu: 22
Re: vybava na dogtrekking
« Odpověď #83 kdy: Duben 28, 2009, 22:13:32 »
Kutil by snad šel, tři tečky taky, kulturista - fůůj abych měla svalový horečky a bylo mi všechnoi oblečení malý a sežrala toho tunu? milionář a krásný - to se dá zařídit  8) Si pučim někde kuklu, maloboxe a pudu si vybrat účet do banky.

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: vybava na dogtrekking
« Odpověď #84 kdy: Duben 28, 2009, 22:15:19 »
Kutil by snad šel, tři tečky taky, kulturista - fůůj abych měla svalový horečky a bylo mi všechnoi oblečení malý a sežrala toho tunu? milionář a krásný - to se dá zařídit  8) Si pučim někde kuklu, maloboxe a pudu si vybrat účet do banky.

Já to tušila, že tady mi pšenka nepokvete ;D

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: vybava na dogtrekking
« Odpověď #85 kdy: Duben 28, 2009, 22:22:30 »
nevim, já se takhle nikdy na nikoho s vařičem a celtou nelepila... HA! :o tak už konečně vím kde dělám chybu!!!

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: vybava na dogtrekking
« Odpověď #86 kdy: Duben 28, 2009, 22:23:53 »
nevim, já se takhle nikdy na nikoho s vařičem a celtou nelepila... HA! :o tak už konečně vím kde dělám chybu!!!

Tak to bude tím, že když já vařím čaj a stavím bejvák na prvním bivaku, tak jsi už dávno v cíli...pokud tě teda zrovna nekřísí záchranka ;D

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: vybava na dogtrekking
« Odpověď #87 kdy: Duben 29, 2009, 08:14:56 »
 ;D to zas nééé, většinou se připlazím někdy v sobotu dopoledne... to bude tím že se lepím spíš na ty rychlejší aby mě do cíle dotáhli než abych někomu vyžírala čajíky... ale nikdy neříkej nikdy!  >:D

Offline elina

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 527
  • Souhlasu: 6
Re: vybava na dogtrekking
« Odpověď #88 kdy: Duben 29, 2009, 08:17:19 »
Asi nebudeš mladý krásný milionář, kulturista, domácí kutil ...co?  ???

Bahu tady ti pšenka nepokvete, zkoušíš to marně  ;D  ;D  ;D

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: vybava na dogtrekking
« Odpověď #89 kdy: Duben 29, 2009, 08:35:34 »
kdyby se někdo takový na treku objevil, tak byste se na něj stejně sesypaly jak vosy a on by zase rychle zdrhnul  >:D

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: