Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 krmení na treku

Autor Téma: krmení na treku  (Přečteno 30165 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Ef. a Rassík

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 71
  • Souhlasu: 0
krmení na treku
« kdy: Duben 16, 2009, 08:49:45 »
hoojda lidičky! Docela by mě zajímalo, čím krmíte své hafy na trecích? Ten můj je krmenej granulema, ale suchý je moc nechce a zalitý vodou už vůbec ne. Musej bejt zalitý vývarem, a to jaksi nevím, jak bych to nesla třeba v létě na treku, aby se to nějak nezkazilo, a pejsemu z toho nebylo šoufl :o nebo nějakou konzervu?? Vážně nevim, no...poraďte, pls...něco jíst musí přece, pořádně se posilnit na druhej den...a suchý granule by mi asi fakt nesnědl  :-\
"Ne každý, kdo se toulá, je ztracen..."
J.R.R. Tolkien

Offline Kukačka

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 207
  • Souhlasu: 1
Re: krmení na treku
« Odpověď #1 kdy: Duben 16, 2009, 09:04:38 »
Taky moc nechceme granule. Já nosím sebou psí kapsičky - zamíchám je do granulí a pak žere jak nezavřená.
Nebo nějaké paštiky (pro lidi) a nebo prodávaj kuřecí/vepřové maso (vypadá to jako paštika). Nebo tvrdý sýr, sušené maso (které se uvaří - to má zmáklý Radek s Čakem).


Offline honza khp

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 263
  • Souhlasu: 47
Re: krmení na treku
« Odpověď #2 kdy: Duben 16, 2009, 10:10:41 »
no asi to není moc na radění  :) - můj zlaťáček dostane za trek dvoje balení dětské šunky - dokonce to je na fotkách z Chřibů Anďou zdokumentováno - to přes den - na bivaku mu ty granule namočím a on je přes noc dá

Offline RadekK

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 208
  • Souhlasu: 0
Re: krmení na treku
« Odpověď #3 kdy: Duben 16, 2009, 15:09:07 »
Taky moc nechceme granule. Já nosím sebou psí kapsičky - zamíchám je do granulí a pak žere jak nezavřená.
Nebo nějaké paštiky (pro lidi) a nebo prodávaj kuřecí/vepřové maso (vypadá to jako paštika). Nebo tvrdý sýr, sušené maso (které se uvaří - to má zmáklý Radek s Čakem).
To sice jo, ale je treba tahnout sebou varic... Coz asi zrovna kazdej netahne :D
Jinak slusna termoska, rano naplnena teplym vyvarem do vecera prezije v pohode - a teply vyvar udrzi

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: krmení na treku
« Odpověď #4 kdy: Duben 16, 2009, 15:15:27 »
Citace
To sice jo, ale je treba tahnout sebou varic...


No já sice vařič nosím, ale sušený maso teda psům nevařím...zaliju normálně vodou, nechám pár minut a krmím.

Offline RadekK

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 208
  • Souhlasu: 0
Re: krmení na treku
« Odpověď #5 kdy: Duben 16, 2009, 15:38:34 »
No já sice vařič nosím, ale sušený maso teda psům nevařím...zaliju normálně vodou, nechám pár minut a krmím.
Ja zalejvam vlaznou-teplou vodou, taky nevarim. Kdyz jsem zalil studenou vodou, tak to bylo na docela dlouho, nez se to rozumne naboptnalo... Ty mas maso od matesa? Nebo jiny?

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: krmení na treku
« Odpověď #6 kdy: Duben 16, 2009, 15:41:58 »
Od matesa. Mě se zdá, že to bobtná docela rychle, po hodině stání v misce z toho můžeš dělat bábovičky, ale těm mejm potvorám je to jedno, ty to klidně slupnou i suchý z pytle ;D

Offline RadekK

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 208
  • Souhlasu: 0
Re: krmení na treku
« Odpověď #7 kdy: Duben 16, 2009, 15:49:17 »
to suchy jsem jim teda zatim nezkousel dat... Nevim, co by to dokazalo na sve ceste z tlamy do pupku udelat... Kdyz to neni vlhky, tak je to docela kvalitni lepidlo... Na druhou stranu... Behem cesty do zaludky se z toho asi lepidlo jeste udelat nestaci :D

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: krmení na treku
« Odpověď #8 kdy: Duben 16, 2009, 15:51:52 »
Však já jim to suchý taky nedávám...i když mamut pozře i lepidlo ;D

Offline milena a mufinci

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 42
  • Souhlasu: 0
  • Vítězství je stav mysli
Re: krmení na treku
« Odpověď #9 kdy: Duben 20, 2009, 03:07:06 »
   Náš hit sezony: granule se psíma škvarkama půl napůl. Moc to neváží, nachystané je to hned a chutná jim to ohromně všem včetně vybíravého Mufinka.
   K tomu sušenému masu - myslím, že suché se to podávat nemá, mates to někde psal v návodu k použití.

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: krmení na treku
« Odpověď #10 kdy: Duben 20, 2009, 06:50:58 »
      K tomu sušenému masu - myslím, že suché se to podávat nemá, mates to někde psal v návodu k použití.

Jé, člověk něco napíše jako fór a všichni se toho chytaj...zalívám jim to vodou...to že by to žrali i suchý jsem psala jako důkaz žravosti malamuta. Naštěstí problém co krmit na treku nemám...sežerou cokoliv kdykoliv ;D

Offline TerCedrici

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 472
  • Souhlasu: 21
Re: krmení na treku
« Odpověď #11 kdy: Duben 20, 2009, 12:51:52 »
Ahoj! my už taky objevili kouzlo sušenýho masa. je to zázrak zázraků a pes se po tom může utlouct (doufám, že mu to vydrží)... a navíc by mě zajímalo, kdybych si to dochutila třeba sojovkou, jestli bych po tom měla taky tolik hyperenergie jako ten můj cedroň ;D ;D ;D

Offline Ef. a Rassík

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 71
  • Souhlasu: 0
Re: krmení na treku
« Odpověď #12 kdy: Duben 20, 2009, 19:58:52 »
jsou nějaké stránky o tom sušeném mase? kde by se dalo podívat třeba na cenu, nebo o jaký maso jde, kde se dá pořídit, jak upravovat a tak?
"Ne každý, kdo se toulá, je ztracen..."
J.R.R. Tolkien

Offline RadekK

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 208
  • Souhlasu: 0
Re: krmení na treku
« Odpověď #13 kdy: Duben 20, 2009, 20:04:57 »
chtel jsem rict 'podivej se trochu vys'... a zjistil jsem, ze v tomhle tema se pouze zminuje Mates... ale uz ne link :) ... takze posilam link na matese jeste jednou :) http://shop.sleddogs.cz/?susene-maso,23

Offline Šárka

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 390
  • Souhlasu: 8
Re: krmení na treku
« Odpověď #14 kdy: Duben 21, 2009, 10:53:31 »
Sušné maso mam jednu dávku krmení pro všechny psy doma a uvažuju že to nakombinuju s granulema. Ale nemohu na to psy zas po mesicich zvykat a tudiz se obavam, aby po takov zmnene- bezne syrove maso- nemeli psi prujem. Dost mi na tom zaleží, protože budou spat se mnou ve stanu.

Jinak jestli mužu za sebe k tomu sušenému--- prodava se min 20 kg za asi 1 000kč. takže pro cloveka s jednim psem blby. Ale skladovatelnost dobra, mam to v pixle od potravin venku v kulne a neplesniví to.

V připadě zájmu mužu objednat 20 kg a na Šum vlčici rozprodat po kilech nebo podobně.

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: