Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 cvičný čundr po Novohradsku 1.5-3.5 2009, z Trhových Svinů

Autor Téma: cvičný čundr po Novohradsku 1.5-3.5 2009, z Trhových Svinů  (Přečteno 22246 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: cvičný čundr po Novohradsku 1.5-3.5 2009, z Trhových Svinů
« Odpověď #15 kdy: Duben 06, 2009, 14:00:32 »
Radku, pokud je to jinde než na treku, tak mám velmi jednoduchou radu - nech je navolno. Jinak jedině různá délka vodítek, tak aby mohli jít za sebou. Mě se automaticky řaděj Rocky, Barda (ne že bych je to učila nebo o to stála, je to dáno povahou)

Offline RadekK

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 208
  • Souhlasu: 0
Re: cvičný čundr po Novohradsku 1.5-3.5 2009, z Trhových Svinů
« Odpověď #16 kdy: Duben 06, 2009, 14:03:51 »
Radku, pokud je to jinde než na treku, tak mám velmi jednoduchou radu - nech je navolno. Jinak jedině různá délka vodítek, tak aby mohli jít za sebou. Mě se automaticky řaděj Rocky, Barda (ne že bych je to učila nebo o to stála, je to dáno povahou)
Me pejski uz znas... dat je na volno, tak 2ms po vypusteni z voditka mizi lovit zajicky/srnecky a kdovico dalsiho, co se v sirem okoli pohybuje ;D

Ruzna delka voditek nepomaha, proste za paty mam (ano-blbe) nauceny tak, ze proste tesne za paty... a v pripade vice psu se tam proste MUSI narvat vsichni tri :-/ - a vysvetlit jim, ze by mohli za sebou se mi nejak nedari...

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: cvičný čundr po Novohradsku 1.5-3.5 2009, z Trhových Svinů
« Odpověď #17 kdy: Duben 06, 2009, 14:05:31 »
můj názor znáš... ale co teda v takovém případě zkusit to dlouhé vodítko + stůj?

Offline RadekK

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 208
  • Souhlasu: 0
Re: cvičný čundr po Novohradsku 1.5-3.5 2009, z Trhových Svinů
« Odpověď #18 kdy: Duben 06, 2009, 14:09:26 »
můj názor znáš... ale co teda v takovém případě zkusit to dlouhé vodítko + stůj?
dlouhe voditko + stuj je na prasky, protoze neustale "preprahat" ze "sprezeni" do dlouhych voditek... :D - nicmene, takhle jsem to praktikoval a lze to... Ale po blbejch 3km jsem toho mel fakt plny zuby :D - nejlepsi by bylo je fakt naucit jit hezky ve vlacku za sebou... Ale netusim jak... :)

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: cvičný čundr po Novohradsku 1.5-3.5 2009, z Trhových Svinů
« Odpověď #19 kdy: Duben 06, 2009, 14:11:30 »
naši jsou naučení že když jde jeden, musí být za patama (ale teda ne přilepený, nejsem mucholapka, dyť jim musíš kopat dočenichů), ale když jdou dva, tak na široké silnici ještě budiž, ale jak je cesta úzká, Barda se odmítá tlačit vedle Rokouše a prostě mu uhne dozadu (co chceš po těžkým flegmatikovi) a dostanu ho tam jen opakovaným povelováním a trváním na tom, což mi za to nestojí.

Dlouhé vodítko jsem myslela jedno na které hodíš všechny ty krátké... ale spíš je to teda proveditelné pro pouštění dopředu než pro nechávání vzadu

Offline RadekK

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 208
  • Souhlasu: 0
Re: cvičný čundr po Novohradsku 1.5-3.5 2009, z Trhových Svinů
« Odpověď #20 kdy: Duben 06, 2009, 14:19:01 »
Ja mam flegmouse vsechny... coz jim ale vubec nebrani v tom, ze chtej bejt za patama taky vsichni ;D

To dlouhy voditko - takhle mi to nenapadlo, nekdy vyzkousim, tohle zni dobre :)

Offline burak

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 74
  • Souhlasu: 1
Re: cvičný čundr po Novohradsku 1.5-3.5 2009, z Trhových Svinů
« Odpověď #21 kdy: Duben 06, 2009, 14:27:15 »
My tam byli o Vanocich, na popadane stromy si nepamatuju, jestli tam byly, sly bud podlezt nebo prelezt, sice bylo to trochu dokopce, i na tech fotkach to vypada jak trasa pro kocarek.
http://mikolaska.rajce.idnes.cz/prosinec_2008_cislo_2/#prosinec_2008_cislo_2_020.jpg
Asi mluvime kazdy o necem jinem. Kdybys na te fotce sla porad rovne za tu rozhlednu a pak dolu, tak tam je ta zelena. Driv byla znacena cervene a i na mapy.atlas.cz je jeste cervena. Dnes tam jsou sutry a pres ne popadane stromy, maji pul metru v prumeru, opravdu nejdou prehlednout.

Offline Šárka

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 390
  • Souhlasu: 8
Re: cvičný čundr po Novohradsku 1.5-3.5 2009, z Trhových Svinů
« Odpověď #22 kdy: Duben 06, 2009, 15:03:51 »
myslim ze mame na mysli oba tu samou Kravi a  tu samou znacku, ale ja si opradvu nevybavuju nejakou krizovou situaci a tudiz nemuzu po mesicich trvdit, kolik popadanych stromu tam bylo. Taky jsi mel maly kluky, ne? Znas to, hlidas deti, pomahas deckam dolu a napominas aby nelitali dolů a podobne, psi jdou v tuto chvili nejak stranou, byt jsou na voditku.

Pro Radka- ani na mysl mi neprislo, že by psi tahli celou dobu. Bud potahnou dokopce, na dlouhym voditku, nebo jdou u nohy. Nesjem sebevrah :( :(, Samozrejma ze se mi psi zamotaj, tj pletou copanek, ale na to jsem vymyslela system voditek, ktery se rozmotava od pasu. Myslim žes to videl na Novym dome, jak jsem je rozmotavala.


ale nejak se to tu zvrhlo, co?

stejne mi prijde vuci mym psům nespravedlivy, az ja odpadnu po par km,to ja nemam nachodino, to ja se ztratim atd.. ale urcite neskoncim kvuli tomu ze bych nezvladla svoje psy.Tak mam velkou inspiraci se sebou neco udelat. Tak kdo prijede na ten cundr??


Offline Jana a Deny

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 201
  • Souhlasu: 17
Re: cvičný čundr po Novohradsku 1.5-3.5 2009, z Trhových Svinů
« Odpověď #23 kdy: Duben 06, 2009, 23:05:19 »
Brašny nemám, ale ráda bych je Denymu zkusila a posbírala rady, informace a doporučení. Kluci si také nosili batůžky, tak proč by mi nemohl Deny trochu odlehčit. Kdo z Plzně a okolí (třeba Plasy) pojedete na Šárčin cvičný dogtrek do Trhových Svinů? ^-^

Offline Šárka

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 390
  • Souhlasu: 8
Re: cvičný čundr po Novohradsku 1.5-3.5 2009, z Trhových Svinů
« Odpověď #24 kdy: Duben 07, 2009, 07:55:47 »
musim za tepla bonznoout, ze pokud bude zdrava, chysta se Petra Davidova ze Žihle.

Offline Clairin

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 77
  • Souhlasu: 0
Re: cvičný čundr po Novohradsku 1.5-3.5 2009, z Trhových Svinů
« Odpověď #25 kdy: Duben 07, 2009, 08:55:14 »
Radku nepojedeš/te ? Aspoň bych udělala zátěžovou zkoušku na svoje koleno 2 roky po úraze.1.5. je svátek, snad nás nepoženou do práce...
v Benešově n Černou mam kámošku u koní, myslím že by tam taky nebyl problém s případným bivakem,
nebo posezením, oheň, buřty a tak...
a paní Šárku s šestkou taky ráda poznám osobně :-))

Offline Clairin

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 77
  • Souhlasu: 0
Re: cvičný čundr po Novohradsku 1.5-3.5 2009, z Trhových Svinů
« Odpověď #26 kdy: Duben 07, 2009, 09:02:37 »
jestli vůbec bude čas na posezení....jestli to nebude non-stop-šlap :-) ?

Offline Šárka

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 390
  • Souhlasu: 8
Re: cvičný čundr po Novohradsku 1.5-3.5 2009, z Trhových Svinů
« Odpověď #27 kdy: Duben 07, 2009, 09:12:42 »
Ti dám pani.. >:( O:-)

jen jestli nemyslis Janu CH. opticku, my jsem spolu,,na kodry,, ona ma kocky a kuzlata a ovecky a maji chalupu na Trebicku. Tak jestli je to ona, tak tam radsi ne. Jinak jako lidi spolu vychazime, kdyz se vidime.

a posezeni, to ja rada, mooc rada ,me zas napadlo, zabivakovat na Ochozkova pozemku, teda on to Honza jeste nevi.

Offline RadekK

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 208
  • Souhlasu: 0
Re: cvičný čundr po Novohradsku 1.5-3.5 2009, z Trhových Svinů
« Odpověď #28 kdy: Duben 07, 2009, 09:33:25 »
Ne-e, ja tam nejedu, uz jsou jine plany (takovy vychovne-rozmazlovaci :) )

Offline Clairin

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 77
  • Souhlasu: 0
Re: cvičný čundr po Novohradsku 1.5-3.5 2009, z Trhových Svinů
« Odpověď #29 kdy: Duben 07, 2009, 09:52:22 »
ženský s dětma jsou pani, ale blázni s šestkou to je extra druh :-))) to je fakt...

myslim Denisu Benešovou, bydlí tam na takový samotě asi kilometr od vsi, maj arabský koně,
psy (austr.honácký a barváře) kozy, ovce, krávu a malou Elišku (dceru), děsně fajn lidi.



 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: