Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 cvičný čundr po Novohradsku 1.5-3.5 2009, z Trhových Svinů

Autor Téma: cvičný čundr po Novohradsku 1.5-3.5 2009, z Trhových Svinů  (Přečteno 23183 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Šárka

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 390
  • Souhlasu: 8
Zvu na cvičný čundr, který by měl napodobit podminky na oficiálním dogtreku. Chtěla bych vyjít v pátek ráno, a šlapat a šlapat a návrat v neděli v dopolednich hodinách.

Nemůžu se nikam přiblížit autem, jelikož manžel s ním bude od čtvrtka s dětmi pryč, zase bude prostor pro ev. přespání u nas doma či na zahradě, podle podmínek.

Možnost mít auto v oplocene zahradě.
Ja půjdu se 6 sh a jednim vořechem. Chci vyzkoušet šest brašen svůj ..vůl..

Offline RadekK

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 208
  • Souhlasu: 0
Re: cvičný čundr po Novohradsku 1.5-3.5 2009, z Trhových Svinů
« Odpověď #1 kdy: Duben 06, 2009, 10:54:57 »
po Chřibech a jednom veselém úseku, kterej se dost blbě slézal i jen s jedním psem... Fakt si nejsem jistej, zda je dobré brát šest psů s brašničkama... :D ... Dnes v každém případě brašny hodím do pračky a zítra pošlu obchodním balíkem :)

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: cvičný čundr po Novohradsku 1.5-3.5 2009, z Trhových Svinů
« Odpověď #2 kdy: Duben 06, 2009, 11:24:06 »
co mít sebou i jedno dlouhé vodítko na které v takovém případě připnu těch 6, pustím psy dolů (jsou pořád na vodítku), zastavím, slezu, (několikrát zopakuju), připnu na krátko? Nebo v hodně těžkém terénu použiju kamaráda a spouštím takhle psy po jednom? Nebo... vždyť víš  ;)

Offline Šárka

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 390
  • Souhlasu: 8
Re: cvičný čundr po Novohradsku 1.5-3.5 2009, z Trhových Svinů
« Odpověď #3 kdy: Duben 06, 2009, 11:36:01 »
Nechci futr otravovat se svejma fotkama, ale Radku, koukni sem a rekni, je-li na dotreku vetsi svah?? tohle bylo maximum, ale to ze sli za myma nohama psi, mi spise pomohlo, protoze mi za chvili podjely nohy a nebyt psů. kutalela jsem se dolu.  jelikoz jsem mela psy okolo pasu, tak me psi podrzeli.

Tak Radku prijed a uvidis. Ja osobne vidim problem v moji snhile osobe, a nikoli ve psech. Tak chci natrenovat..jde mi o kilometry, co se tyce zvladaní chovani psů pri vychazce, chuzi na voditku a tak jiz neresim, protoze neni problem byt s detmi a psy cely den na vylete, a neskrome se domnivam, ze az budu mit na strarost jen sebe a psy, budu mit vlastne leharo, mozna ze budu napominat okolojdouci, aby nelezli do kaluzi, nehadali se, zapli si budnu, a nefnukali ^-^. http://mikolaska.rajce.idnes.cz/Maskovec_2009/#Maskovec_2009_029.jpg


no, mozna to na ty fotce nevypada jako velkej svah, ale je to sesup k Vtlave, mozna se o kus dal byl jeste vetsi, ale to uz jsme meli děti za ruku a nebylo misto na focení.

Jo Radku, a bylo by mozne videt to misto nekde na fotkach? treba pozdejc, az da fotek i vic lidi, a uvidis to tam, dej mi vedet,dik.



« Poslední změna: Duben 06, 2009, 11:44:04 od Šárka »

Offline RadekK

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 208
  • Souhlasu: 0
Re: cvičný čundr po Novohradsku 1.5-3.5 2009, z Trhových Svinů
« Odpověď #4 kdy: Duben 06, 2009, 11:48:04 »
Sarka: ano, tohle je mirny svah, navic se spoustou mista pro sebe i pro psy a s krasnejma "schodama" oproti tomu, co bylo na Chribech :) (a fotkama rozhodne neotravujes :) )

Petra: vim... na druhou stranu... co to je "dlouhe voditko"? treba na slezani te skaly na chribech by asi 10m voditko nestacilo... To bylo na horolezecky lano :D (nehlede k te nutnosti tam zrovna v danne chvili mit nekoho po ruce, kdo by ty psy dole chytal... :D )

Offline Šárka

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 390
  • Souhlasu: 8
Re: cvičný čundr po Novohradsku 1.5-3.5 2009, z Trhových Svinů
« Odpověď #5 kdy: Duben 06, 2009, 11:51:59 »
Tak nekde vyhrabej foto, uplne se tesim, prekazky jsou tady od toho, abychom je prekonavali, Ne??

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: cvičný čundr po Novohradsku 1.5-3.5 2009, z Trhových Svinů
« Odpověď #6 kdy: Duben 06, 2009, 11:55:40 »
dám psy na 10m lanko, pustím je 10m dolů, dám povel stůj, slezu těch 10m, pustím je zase o 10m dolů. Nebo obráceně - dám stůj, slezu 10m, pustím psy k sobě, dám stůj,... Nebo kombinace obojího - pustím 10, popolezu 20, přivolám a pustím na 10...
ten chřibský sešup mám na sedmi fotkách - začíná tady, ale moc tam toho vidět není

Offline RadekK

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 208
  • Souhlasu: 0
Re: cvičný čundr po Novohradsku 1.5-3.5 2009, z Trhových Svinů
« Odpověď #7 kdy: Duben 06, 2009, 11:57:12 »
Jeste jsem par fotek nasel u Gvalchcy: http://gvalchca.rajce.idnes.cz/4.4.2009_Chribsky_dogtrek/#P1010508.JPG, ja tam sel az za stmivani, takze se fotit moc nedalo... :(

Offline Šárka

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 390
  • Souhlasu: 8
Re: cvičný čundr po Novohradsku 1.5-3.5 2009, z Trhových Svinů
« Odpověď #8 kdy: Duben 06, 2009, 12:08:16 »
Asi ty fotky zkresluji, ale jsem zklamana >:D >:D, vzdyt tady je taky plno mista do stran, podle toho co jsem videla. Kazdopadne jste me uklidnili, prijde mi to jako normalni svah v lese, nesjizdy pro ctyrkolku >:D >:D.

Tesim, se jestli se na Sumave pujde po Medvedi stezce, tak jsem byla naposledy na svatebnim vandru.

Prijedte radsi do Svinu, dáme Vysoky Kamen, Zajeci a Cikansky, Kuni,Vysokou

Kravi horu nee, tam lezeme s detma futr

Offline burak

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 74
  • Souhlasu: 1
Re: cvičný čundr po Novohradsku 1.5-3.5 2009, z Trhových Svinů
« Odpověď #9 kdy: Duben 06, 2009, 12:13:20 »
Citace
Kravi horu nee, tam lezeme s detma futr
Šárko, a sejdeš se šestkou psů z Kraví hory kolem rozhledny dolů po zelené? Je to docela krpál, jsou tam velké kameny a přes to polámané stromy (možná i půl metru v průměru). Jestli se ti tam šest psů nezamotá do vodítek, tak už nikde.

Offline Šárka

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 390
  • Souhlasu: 8
Re: cvičný čundr po Novohradsku 1.5-3.5 2009, z Trhových Svinů
« Odpověď #10 kdy: Duben 06, 2009, 12:22:09 »
Jo, byli jsme tam kdyz byl snih, za ruku trilete dite.vede tam zelena a cervena, nikdy jsme nesli po te nove cetse k vysilaci. Prijde mi to bezny normalni turisticky povrch. A kdyz by se zamotali, tak je rozmotam, Co si ale uplne nevybavim, je teren na Vysokym kameni, tam jsme co mame dve deti nebyli, bezeli jste vcera pres nej, byl tam led nebo snih nebo jak?

Na Kuni už je to zaživnejsi, naposledy jsem tam vlacela kojence v babyvaku, zvlast ten prusmyk nahoru. Ale zadny extrem.


ted jsem koukla na mapu, tak po zelene chodime nahoru a dolu po cervene, pak dal po cervene na Kuni, kdyz je vic casu, ale rekla bych, že je to jedno.
« Poslední změna: Duben 06, 2009, 12:31:51 od Šárka »

Offline Clairin

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 77
  • Souhlasu: 0
Re: cvičný čundr po Novohradsku 1.5-3.5 2009, z Trhových Svinů
« Odpověď #11 kdy: Duben 06, 2009, 12:53:46 »
to můžu potvrdit, že na Kraví hoře jsme měli před rokem co dělat i bez psů vzhledem k těm polámaným stromům po hurikánu Kiril....

Offline Šárka

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 390
  • Souhlasu: 8
Re: cvičný čundr po Novohradsku 1.5-3.5 2009, z Trhových Svinů
« Odpověď #12 kdy: Duben 06, 2009, 13:03:36 »
Nechci byt nejak neprijemna na nikoho, ale neubranim se dojmu, ze obcas lidi maji potoze tam, kde vubec byt nemusi. My tam byli o Vanocich, na popadane stromy si nepamatuju, jestli tam byly, sly bud podlezt nebo prelezt, sice bylo to trochu dokopce, i na tech fotkach to vypada jak trasa pro kocarek.

http://mikolaska.rajce.idnes.cz/prosinec_2008_cislo_2/#prosinec_2008_cislo_2_020.jpg


LenkaB mimo domov

  • Host
Re: cvičný čundr po Novohradsku 1.5-3.5 2009, z Trhových Svinů
« Odpověď #13 kdy: Duben 06, 2009, 13:18:22 »
Citace
Nechci byt nejak neprijemna na nikoho, ale neubranim se dojmu, ze obcas lidi maji potoze tam, kde vubec byt nemusi.

Přijeď, předveď...buď si nabiješ držku ...a nebo před tebou smeknem.
Ale jedno z nejčastějších rčení na Chřiíbech bylo..."no chtěl bych vědět, co by tady dělala Šárka se šesti" ;)

Zrovna tu skálu dolů si myslím, že by se psama coumí bezpečně "za paty" dalo slanit, ale za šera jsme se plížili úsek v bahně a popadanejma stromama a měla jsem plný zuby i jednoho psa.
Ježíši Plyši! ;D

Offline RadekK

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 208
  • Souhlasu: 0
Re: cvičný čundr po Novohradsku 1.5-3.5 2009, z Trhových Svinů
« Odpověď #14 kdy: Duben 06, 2009, 13:57:30 »
Btw. vymyslel uz nekdo nejaky zpusob pohybu vice psu za patami? Jednou jsem zkousel se tremi psy 'za paty' a nezavisle na tom, ze tam bylo misto sotva na jednoho, tak se museli tesne za paty narvat vsichni tri... (z jedne strany skala, z druhe strany 70° dolu "kopecek"... Takze sice za paty bylo fajn, ale stejne jsem vzdy jednoho musel chytat... :/ )

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: