Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Tahání

Autor Téma: Tahání  (Přečteno 39447 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline ŽufrikTeam

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 297
  • Souhlasu: 8
Re: Tahání
« Odpověď #60 kdy: Listopad 01, 2009, 21:06:57 »
Tak mě  napadlo, když  už pes v pohodě tahá, jak ho naučíte, aby si nevšímal psů, se kterýma se míjí?

Zakazovat, zakazovat, zakazovat, musí vědět, že když běží, tak nesmí. Busty to má v krvi, takže i když předjížděl spřežení, nehnul ani brvou, protože ví, že teď se maká.  Se Žufrou je to těžší... ale když je plně soustředěn, ani Cedríčka by si nevšiml  O:-)
   *   www.probarf.cz

Offline TerCedrici

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 472
  • Souhlasu: 21
Re: Tahání
« Odpověď #61 kdy: Listopad 02, 2009, 07:02:21 »
No jasně, že mu to zakážeš, ale věř mu na sto procent, když ho máš tři metry před kolem >:D

Offline ŽufrikTeam

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 297
  • Souhlasu: 8
Re: Tahání
« Odpověď #62 kdy: Listopad 02, 2009, 10:26:13 »
Jo v tomhle Žufrovi taky nevěřím  ;D Zkus si pročíst a poptat se na mushing foru.
   *   www.probarf.cz

Offline Kristýna, Aranka a Žižla

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 219
  • Souhlasu: 0
Re: Tahání
« Odpověď #63 kdy: Listopad 03, 2009, 10:41:46 »
Joooo kolo, já se nedostala ani k tomu aby mě Ara na kole táhla :-(

Offline TerCedrici

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 472
  • Souhlasu: 21
Re: Tahání
« Odpověď #64 kdy: Listopad 03, 2009, 14:22:29 »
No Cedrik nikdy netahal, běhal za kolem a já táhla jeho :-X ale pak jsem zkusila začít  ho hecovat a asi aby mě nemusel poslouchat, tak se před tim jekotem snaží zdrhnout a to může jenom dopředu >:D >:D >:D >:D
 Já když na náš minilesík vyřvávám věci jako: makej, tahej, makej, to je vonooo, to je kluuuk, to je makej, to je tahej, pašááák, dělej, šupyšupy!!!! ...tak se mu ani nedivim, že chce urychlit svoje trápení a být co nejdřív doma ;D

Offline Kristýna, Aranka a Žižla

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 219
  • Souhlasu: 0
Re: Tahání
« Odpověď #65 kdy: Listopad 03, 2009, 15:45:08 »
No je fakt že my jeli jednou, kus byla přivázaná, a snažila sem se aby makala, moc to nešlo, a pak jsem ji nechala běhat.
Ale nevzdávám a budem pokračovat

Offline Erája

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 326
  • Souhlasu: 22
Re: Tahání
« Odpověď #66 kdy: Listopad 03, 2009, 16:07:38 »
No Cedrik nikdy netahal, běhal za kolem a já táhla jeho :-X ale pak jsem zkusila začít  ho hecovat a asi aby mě nemusel poslouchat, tak se před tim jekotem snaží zdrhnout a to může jenom dopředu >:D >:D >:D >:D
 Já když na náš minilesík vyřvávám věci jako: makej, tahej, makej, to je vonooo, to je kluuuk, to je makej, to je tahej, pašááák, dělej, šupyšupy!!!! ...tak se mu ani nedivim, že chce urychlit svoje trápení a být co nejdřív doma ;D

a já myslela, že jsem ojedinělý exemplář :-D

Offline ŽufrikTeam

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 297
  • Souhlasu: 8
Re: Tahání
« Odpověď #67 kdy: Listopad 03, 2009, 18:07:26 »
No Cedrik nikdy netahal, běhal za kolem a já táhla jeho :-X ale pak jsem zkusila začít  ho hecovat a asi aby mě nemusel poslouchat, tak se před tim jekotem snaží zdrhnout a to může jenom dopředu >:D >:D >:D >:D
 Já když na náš minilesík vyřvávám věci jako: makej, tahej, makej, to je vonooo, to je kluuuk, to je makej, to je tahej, pašááák, dělej, šupyšupy!!!! ...tak se mu ani nedivim, že chce urychlit svoje trápení a být co nejdřív doma ;D

Hmmm, a já před Bustym už nesmím ani vyslovit heyá heyá... natož takhle pobízet ...
   *   www.probarf.cz

Offline TerCedrici

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 472
  • Souhlasu: 21
Re: Tahání
« Odpověď #68 kdy: Listopad 03, 2009, 18:38:57 »
 ;D A já taky myslela, že jsem jedinej exemplář ;D

No Busty je horskej pes, Cedroně zase nemusim povzbuzovat do cvičení...to je nápad, sehnat někoho, kdo si ke kolu přiváže aport, peška, rukáv, klín, míček a bude jezdit před náma, to si potom Cedroň nevšimne ani brontosaura, kdyby se s nim míjel   :P :P :P >:D

Offline Ef. a Rassík

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 71
  • Souhlasu: 0
Re: Tahání
« Odpověď #69 kdy: Listopad 03, 2009, 19:57:51 »
No Cedrik nikdy netahal, běhal za kolem a já táhla jeho :-X ale pak jsem zkusila začít  ho hecovat a asi aby mě nemusel poslouchat, tak se před tim jekotem snaží zdrhnout a to může jenom dopředu >:D >:D >:D >:D
 Já když na náš minilesík vyřvávám věci jako: makej, tahej, makej, to je vonooo, to je kluuuk, to je makej, to je tahej, pašááák, dělej, šupyšupy!!!! ...tak se mu ani nedivim, že chce urychlit svoje trápení a být co nejdřív doma ;D

a já myslela, že jsem ojedinělý exemplář :-D

určitě ne, v našich lesích, lukách a stráních se něco podobného taky ozývá dost často :D kolikrát se mi stalo, že náhodný kolemjdoucí, či houbař na mě zírali, jako bych se zbláznila, div si nedělali kolečko navíc u hlavy a nevolali bohnice ;D
"Ne každý, kdo se toulá, je ztracen..."
J.R.R. Tolkien

Offline TerCedrici

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 472
  • Souhlasu: 21
Re: Tahání
« Odpověď #70 kdy: Listopad 03, 2009, 20:27:14 »
Takže se všechny jednou sejdeme u Chocholouška ;)

Offline ŽufrikTeam

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 297
  • Souhlasu: 8
Re: Tahání
« Odpověď #71 kdy: Listopad 03, 2009, 20:35:32 »
Já to říkám furt, že jsem jediná, co na svý psi pokřikuje poomaluuuu, brzdíííí, za mnou, kam letíš, demente?   :P
   *   www.probarf.cz

Offline Ef. a Rassík

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 71
  • Souhlasu: 0
Re: Tahání
« Odpověď #72 kdy: Listopad 03, 2009, 21:02:27 »
Já to říkám furt, že jsem jediná, co na svý psi pokřikuje poomaluuuu, brzdíííí, za mnou, kam letíš, demente?  :P

tak já taky občas na toho mýho šílenýho chlupouna volám "zzzzapatýýý" a to takovym stylem, že když jsem jednou takhle tvrdila zlounovi v úzký pěšínce ze srázu,že se vedle sebe nevejdem,a ve předu ho nechci ani omylem, a potkala jsem myslivce- jednoho z těch mála, který u nás jsou v pohodě, objevivšího se zpoza chroští v zatáčce,-odpověděl mi se smíchem a s hoodně nadzvedlým obočím:"co-já??!!??? nechápala jsem,ale když jsem se pak poslouchala, bylo mi to jasný...:D
« Poslední změna: Listopad 03, 2009, 21:04:13 od Evička a Rasťa »
"Ne každý, kdo se toulá, je ztracen..."
J.R.R. Tolkien

Offline Erája

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 326
  • Souhlasu: 22
Re: Tahání
« Odpověď #73 kdy: Listopad 03, 2009, 22:02:31 »
Já to říkám furt, že jsem jediná, co na svý psi pokřikuje poomaluuuu, brzdíííí, za mnou, kam letíš, demente?   :P
To křičím až na konci cesty, jinak ne, já se ráda projedu rychle, dost rychle  >:D

Offline TerCedrici

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 472
  • Souhlasu: 21
Re: Tahání
« Odpověď #74 kdy: Listopad 05, 2009, 20:04:15 »
Já to říkám furt, že jsem jediná, co na svý psi pokřikuje poomaluuuu, brzdíííí, za mnou, kam letíš, demente?   :P
To křičím až na konci cesty, jinak ne, já se ráda projedu rychle, dost rychle  >:D
:'( :'( :'( ...někdo si jezdí ryhle, dost rychle, někdo zase po dnešní "projížďce" raději rozdupe a zakope kolo, spálí postroj a se psem bouchne o gauč,  na kterej ostatně patří, simulant jeden :'(

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: