Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Kolik vody na psa?

Autor Téma: Kolik vody na psa?  (Přečteno 34859 krát)

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

Offline Erája

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 326
  • Souhlasu: 22
Re: Kolik vody na psa?
« Odpověď #45 kdy: Červen 07, 2011, 17:18:29 »
A co med?

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Kolik vody na psa?
« Odpověď #46 kdy: Červen 07, 2011, 17:55:15 »
Ještě někde někdo radil mlíko (trochu cmrndnout do vody), taková smetánka do kafe (ta malá v kelímku) by to mohla vyřešit... lehké, dostatečně trvanlivé, skladné, levné....jenom je otázka, jestli ko "kozy" budou chtít ;D

deer

  • Host
Re: Kolik vody na psa?
« Odpověď #47 kdy: Červen 10, 2011, 00:32:13 »
no já se chystám na první dogtrek do jeseníků ...22-24.7....ale chodím se psem už dlouho po vlastní ose.....mám NKO....je šílenej hyper....změna pro nás bude to že dogtrek je na na postroji a ty moje lítá jako blbej...a pití řeším vždy...moje heslo je....radši kilčo navíc v báglu dík vodě..než řešit...kua kde je voda.....a to se mi stalo...ono na mapě jsou potoky které tam pak nejsou...viz rumunsko....moooc potoků v mapě...a žádnej v reálu...a uvař si polívku když na tebe kouká žíznivej parťák...takže můj názor...a je to názor amatéra,,...vodu vždy a klidně navíc...radši vyleju než abych hledal....ale jak jsem řek.....závod na čas je asi jinej...mnooo...uvidím a potom pisnu jek jsem změnil názor...zatím platí...vody není nikdy dost....a kdyby...tak s ní pesana alespoň poleju....to mu taky pomůže..... ;) ;) ;)

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: