Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Opasek,sedák

Autor Téma: Opasek,sedák  (Přečteno 42350 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline MartinaM

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 241
  • Souhlasu: 10
Re: Opasek,sedák
« Odpověď #30 kdy: Leden 19, 2010, 18:29:54 »
Já potřebuju nižší sedák pod batoh, který má "bederák" v podstatě v pase - tak aby se nekryly; proto potřebuju už tvarovaný, jinak bych si nevymýšlela  ;)
A batoh je vyzkoušený a bezvadný, ten měnit dlouho nebudu.

Offline Erája

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 326
  • Souhlasu: 22
Re: Opasek,sedák
« Odpověď #31 kdy: Leden 19, 2010, 19:00:23 »
Já potřebuju nižší sedák pod batoh, který má "bederák" v podstatě v pase - tak aby se nekryly;
Ale to maj všichni, sedák máš totiž na bocích, pod batohem

Offline Alena a pinčí smečka

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 70
  • Souhlasu: 0
Horolezecký sedák
« Odpověď #32 kdy: Leden 28, 2010, 13:37:25 »
Mám takový dotaz...chodíte někdo s horolezeckým sedákem a zkušenosti?

V poslední době jsem se dala s přítelem na lezení. Protože si nechci furt sedák půjčovat uvažovala jsem koupit, ale zas se mi nechce do nekynologické aktivity investovat :-X a vzhledem k tomu že lano motám stejně jako stopovačku a na stěně řeším zda-li už mi přišla sms od kamarádky jako dopadla s naším odchovem v Trenčíně je vidět že jsem prostě kynolog a nikoliv horolezec. Avšak přišlo mi že horolezecký sedák by mohl být docela fajn protože je lehký není na něm taková tak šílená karabina jak na slono jako na tom co mám od manmatu a asi se bude i líp rozepínat když na delší trati člověk potřebuje do křoví :-[...

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Opasek,sedák
« Odpověď #33 kdy: Leden 28, 2010, 13:43:17 »
Můžu mít dotaz? K čemu s "pinčlí smečkou" potřebuješ vůbec nějaký sedák?
Na tuhle "tažnou sílu" stačí libovolný opasek či vodítko kolem pasu, případně cvaknout za bederák od batohu.
Jinak horolezecký pár lidí nosí, musíš si to vyzkoušet, já bych měla třeba od nohaviček sedřený stehna po 2 km.

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Opasek,sedák
« Odpověď #34 kdy: Leden 28, 2010, 14:00:14 »
Lenko, když tu smečku sečteš, je z toho jeden haskoun...
Připnutí za bederák od batohu a podobné pitomosti dokážou bolet i od netahacího 15kg Bardy, takže použití sedáku plně chápu

Offline Alena a pinčí smečka

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 70
  • Souhlasu: 0
Re: Opasek,sedák
« Odpověď #35 kdy: Leden 28, 2010, 14:02:09 »
To oni docela zabírají >:D a když si cvaknu celou smečku  :-X :o. A jak píše Petra za bágl jsem to zkoušela jenže to je na prd protože oni ten bágl zvednou a člověk pak má zničený záda. Nehledě na to že mám docela strach aby se nerozepnula karabina a já pak na bivaku neopékala nad ohněm zajíce či srnu  8). Já s tím opaskem taky běhám občas canicross.
Asi jo uvidím. POdle mě by ty nohavičky šly povolit na maximum aby nepřekážely.

Offline Blanka + štěklouni

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 157
  • Souhlasu: 3
Re: Opasek,sedák
« Odpověď #36 kdy: Leden 28, 2010, 18:50:27 »
Alčo zcela mimo téma... Viděla jsem poslední fotky na rajčeti... :D Kolik těch pinčíků proboha čekáte???  >:D

Offline Alena a pinčí smečka

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 70
  • Souhlasu: 0
Re: Opasek,sedák
« Odpověď #37 kdy: Leden 29, 2010, 14:55:14 »
Byla jsem na RTG a když mi to veterinářka řekla málem jsem si sedla pod stůl :o - 8 cucků máme v bříšku. Ono by to nebylo nic divného, kdyby Jaspis nevážila 4 kila a neměřila 27cm :o :o.

Lenka a Ginni

  • Host
Re: Opasek,sedák
« Odpověď #38 kdy: Leden 29, 2010, 18:41:10 »
No potěš! :o Držím palce, ať jsou všichni mrňaví nefousatí příbuzní vpořádku, matce přeju hodně sil!

Offline Blanka + štěklouni

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 157
  • Souhlasu: 3
Re: Opasek,sedák
« Odpověď #39 kdy: Leden 29, 2010, 19:30:47 »
No tak to fakt potěš!  :o Držíme pěstičky a pacičky, aby bylo vše OK, přidej pak odkaz na fotečky, aby těch fotoalb štěňátek nebylo málo.  ;)
A jak rostou Leni malý - velký fousáči? Ještě leštíte?  >:D

Lenka a Ginni

  • Host
Re: Opasek,sedák
« Odpověď #40 kdy: Leden 30, 2010, 16:51:49 »
Rostou jak z vody, ale zatím jsou zcela hodňoučcí a i neškodní. Bude hůř za 14 dnů. >:D

Offline Anetqua

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 51
  • Souhlasu: 0
Re: Opasek,sedák
« Odpověď #41 kdy: Únor 28, 2010, 22:55:13 »
Můžete mi poradit co na tři psy..? Sice to teda tahouni nejsou, ale stejně bych si chtěla něco pořídit, přemýšlela jsem nad opaskem, který má to jezdící lanko, je to pohodlně..? Čuby mi hodně cestujou a občas se stává, že jde každá na jinou stranu :)
Co jsem koukala na ty ostatní, tak tam je zase jen jedno oko, připnu za to dvě karabiny? Troj vodítko jsem nikde nenašla.. :(
Pes je jediný tvor na světě, který Vás miluje víc, než sám sebe. http://barcely.net

Offline ŽufrikTeam

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 297
  • Souhlasu: 8
Re: Opasek,sedák
« Odpověď #42 kdy: Březen 01, 2010, 17:38:48 »
Jezdící lanko -  předpokládám myslíš bederák od Zera. Pohodlný to je, ale zamotaná budeš určitě  :D Na to stačej dva psi.
Když nechci, aby se mi motali, dostanou krčák a musej jít vedle sebe. I tři lze takhle zapojit, ale při dogtrekkingu je to myslím zbytečné. Nehoníš-li tedy zrovna čas a chcete si to všichni užít.
   *   www.probarf.cz

Offline TerCedrici

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 472
  • Souhlasu: 21
Re: Opasek,sedák
« Odpověď #43 kdy: Březen 01, 2010, 18:56:36 »
sedák od zera-lanko jsem taky vyzkoušela  a rovnou se třemi psy...25kg+ 30kg+ 30kg a přežila jsem to v relativní pohodě, i když semtam přes cestu vyrazila kočka nebo srnec:) bylo to o hubu, ale lanko to v pohodě udrželo a sedák nedosedákoval, nýbrž zachránil oné kočičce život >:D >:D O:-)

Offline Anetqua

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 51
  • Souhlasu: 0
Re: Opasek,sedák
« Odpověď #44 kdy: Březen 01, 2010, 19:56:14 »
Žufrik-> Co je krčák..? V terénu je mi to fuk, ale na silnici mi to dělá celkem potíže, jdou rozcapený, to je děs, tam bych potřebovala, aby chodili u sebe, ale mám dvě velký a jednu malou.. Ale ta se většinou přidružuje a je nejposlušnější..
Pes je jediný tvor na světě, který Vás miluje víc, než sám sebe. http://barcely.net

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: