Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Opasek,sedák

Autor Téma: Opasek,sedák  (Přečteno 42333 krát)

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

Offline Diva55

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 11
  • Souhlasu: 0
Opasek,sedák
« kdy: Březen 13, 2009, 19:48:15 »
Ahojky zdravím, chtěla bych letos začít s dogtrekking, ale ještě nemám dostatek zkušeností. Znáte někdo nějáké odkazy kde se prodávají Opasky a sedáky?? Děkuji předem ;)

Offline Gwen a Dinulka

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1655
  • Souhlasu: 123
Re: Opasek,sedák
« Odpověď #1 kdy: Březen 13, 2009, 20:38:46 »
Sedáky už se tu párkrát řešily, např. tadyhttp://dogtrekking.info/forum/index.php?topic=204.0
nebo tady http://dogtrekking.info/forum/index.php?topic=302.0
Kromě odkazů je tam i dost užitečných zkušeností  :)
Hodný holky se dostanou do nebe, potvory se dostanou všude.
Dum Spiro, Spero
http://gwenfoto.blogspot.cz/

Offline Diva55

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 11
  • Souhlasu: 0
Re: Opasek,sedák
« Odpověď #2 kdy: Březen 14, 2009, 15:03:36 »
Děkuji, právě, že tady je toho tolik, že jsem to neviděla. Tak si jdu ten forum přečíst celý  ;D třeba se něco naučím :-) ještě jednou děkuji

Offline Diva55

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 11
  • Souhlasu: 0
Re: Opasek,sedák
« Odpověď #3 kdy: Březen 15, 2009, 16:33:24 »
Tak jsem zjistila, že je milion názoru :-) v pořádku, tak jsem chtěla alespoň poradit ze značky  Zero, který Sedák čí opasek je lepší jestli ten Sedák nebo Opasek nebo multifunkční sedák?? dík předem

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Opasek,sedák
« Odpověď #4 kdy: Březen 15, 2009, 18:01:40 »
Jediná rada na tohle existuje: někam přijet, omrknout, půjčit si, vyzkoušet...
A ani to není 100%, páč sedák se chová jinak na 500 m zkoušení a jinak od 60 km na trati >:D

Offline Diva55

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 11
  • Souhlasu: 0
Re: Opasek,sedák
« Odpověď #5 kdy: Březen 18, 2009, 16:15:30 »
Díky :-) nakonec jsem se rozhodla pro Zero Dc. Jelikož od nic pár věci už mám doma, tak snad bude sedět a pasovat :-) teď už jen najit nějáky ten trekk :-P

Hanka a Majk

  • Host
Re: Opasek,sedák
« Odpověď #6 kdy: Březen 23, 2009, 11:44:58 »
Ahojky, pořídila jsem si multifunkční sedák od zera, líbilo se mi to lanko po kterém vodítko volně jezdí, ale zdá se že to asi pro mě nebude. Ušla sem s ním zatím cca 50km a v místě kde se vodítko na lanku nejčastěji zastavuje lanko prasklo a roztřepilo se  ??? Zatím drží ale už tomu moc nevěřím. Podotýkám že mám psa který fakt dost táhne a baví ho mě vléct vší silou i několik desítek km...ale myslela jsem že na to je to dělané. Prosím poraďte, udělala jsem něco špatně? Dá se to nějak účinně spravit? Štve mě to, protože jinak je perfektní, pěkně mi sedí. Děkuji za odpovědi!

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Opasek,sedák
« Odpověď #7 kdy: Březen 23, 2009, 12:00:18 »
Nejlíp asi zavolat přímo Dáše Nešněrové a domluvit se na reklamaci.

Offline Vojta s Bertou

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 321
  • Souhlasu: 32
Re: Opasek,sedák
« Odpověď #8 kdy: Březen 23, 2009, 13:38:29 »
Já bych se podíval na karabinu od vodítka, tam musí být asi ostrá hrana. Ty lanka od Zera jsou fakt držáky.
Jinak k tématu - já na dogtreky sedák nepoužívám, připínám psa k bedernímu pásu od batohu. Batoh jsem vybíral právě podle bytelnosti toho bederáku a zatím se to osvědčuje. Sedák používám na chození, běhání, běžky - mám Manmat i Zero a víc mi vyhovuje Zero s těma páskama pod nohy.
Kolik piva vypiješ za dogtrekking?

Hanka a Majk

  • Host
Re: Opasek,sedák
« Odpověď #9 kdy: Březen 24, 2009, 10:12:01 »
Tak sem napsala paní Nešněrové a ona mi do půl hodinky volala. Domluvily jsme se, že mi pošle lanka náhradní a já si to vyměním. Smekám za rychlost i přístup, takhle kdyby to fungovalo všude tak by to bylo super! ;)

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Opasek,sedák
« Odpověď #10 kdy: Březen 24, 2009, 11:26:45 »
Ale ještě fakt mrkni na tu karabinu jak píše Vojta. Závada se může vloudit, ale normálně jsou věci od  Zera, Manmatu atd. v podstatě nesmrtelný a venčit na tom můžeš i slona.

Offline anika

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 3
  • Souhlasu: 0
Re: Opasek,sedák
« Odpověď #11 kdy: Duben 07, 2009, 22:15:23 »
Měla bych k opasku (sedáku) taky dotaz, který jsem z diskuzí nevyčetla. Můj pes je tahou, takže bederák od batohu nechci riskovat. Nosíte někdo sedák s bederákem na batohu dohromady? Nezavazí si to navzájem?
díky

Offline honza khp

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 263
  • Souhlasu: 47
Re: Opasek,sedák
« Odpověď #12 kdy: Duben 08, 2009, 08:12:51 »
Měla bych k opasku (sedáku) taky dotaz, který jsem z diskuzí nevyčetla. Můj pes je tahou, takže bederák od batohu nechci riskovat. Nosíte někdo sedák s bederákem na batohu dohromady? Nezavazí si to navzájem?
díky
Měl jsem s tím na začátku taky trabl, bederák od batohu vytahanej, pak překroucenej. Teď chodím i popobíhám v pohodě se sedákem od Manmatu, který zapínám níž a tedy jako první a přes to batoh s bederákem. Jen je dobrý mít batoh s nastavováním, aby se dal celý cpát o pár centimetrů výš (ale pak se i líp nese).
Od Manmatu je udělanej i batoh vedený jako mimo jiné pro treky, tam je to udělaný tak, že se sedák použije místo bederáku a na batohu je to docela dobře vyřešeno. Já si ho koupil, ale asi tahám moc věcí, protože je pro mne tak o 5-10 litrů menší. Mám ho nepoužitej, kdyby měl někdo zájem kouknout, vezmu na Jednookýho.

Offline Vojta s Bertou

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 321
  • Souhlasu: 32
Re: Opasek,sedák
« Odpověď #13 kdy: Duben 08, 2009, 12:29:06 »
Honzo, beru ho. Vem ho na 1okýho a dohodnem se. Já jsem nosil 32 l Gema, s malým spacákem vyhovuje, ale pořídil jsem širší spacák, aby se mi do něj vlezla v noci Berta. A ten zas když dám fo Gemy, tk je plnej a nevejde se nic dalšího. Tak uvažuju o báglu asi 40 l, ten Manmat by mohl vyhovovat. Vojta
Kolik piva vypiješ za dogtrekking?

Offline anika

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 3
  • Souhlasu: 0
Re: Opasek,sedák
« Odpověď #14 kdy: Duben 09, 2009, 00:27:30 »
honza khp:
Díky za odpověď. Ještě jestli se můžu zeptat jaký typ sedáku od Manmatu máš, nebo jde níž zapnout kterýkoli.
Nad tím batohem od M. jsem taky uvažovala, ale chtěla bych ten opasek používat i při delších tůrách, třeba týden a to mě 40l nestačí.

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: