Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Jaké trekové botky???

Autor Téma: Jaké trekové botky???  (Přečteno 98488 krát)

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

Offline TerCedrici

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 472
  • Souhlasu: 21
Re: Jaké trekové botky???
« Odpověď #60 kdy: Duben 27, 2009, 16:30:24 »
Jo a k těm Salomonům: Jsou parádní, super! Vytáhla jsem je sice jen jednou na 38km, ale už teď jim jinak neřeknu, než moji miláčkovééé
Ta značka má asi fakt něco do sebe ;)

Offline Alena a pinčí smečka

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 70
  • Souhlasu: 0
Re: Jaké trekové botky???
« Odpověď #61 kdy: Duben 27, 2009, 16:32:56 »
Já na ty Asolo měla docela dobrou odezvu od známých O:-). Zatím mám nějakou značku Nadir a taky to je dobrý, ale chci ještě jedny na střídání. Hi-Tec jsem měla a docela rychle mi odešly, ale to mě nějak všechny boty. Nevím co dělám špatně  :(. Mě se rozpadnou klidně i za půl roku trekkovky za 3 tácy :'( a to už mě pěkně štve.
Díky za typ na ty Salomonky. :D

jazzinka z práce

  • Host
Re: Jaké trekové botky???
« Odpověď #62 kdy: Duben 27, 2009, 16:34:04 »
no na kvalitu salomonů koupemých ve slevě se zeptej Eliny  >:D

jinak jak se někdo ptal na asola, měla jsem pohorky i kecjky, obé v pohodě

jazzinka z práce

  • Host
Re: Jaké trekové botky???
« Odpověď #63 kdy: Duben 27, 2009, 16:35:06 »
za překlepy se omlouvám ..  :-[

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Jaké trekové botky???
« Odpověď #64 kdy: Duben 27, 2009, 17:39:10 »
tak já to možná vidím na sjednocení značky a k vysokým asolkám přibudou i nízké... ale dám si bacha na to aby měly prsty dost prostoru (sem to měla zkoušet před měsícem, to jsem řvala i při obouvání sandálů)

Offline Jana & smečka

  • SPD
  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 482
  • Souhlasu: 33
Re: Jaké trekové botky???
« Odpověď #65 kdy: Duben 27, 2009, 19:11:59 »
tak já momentálně chodím v těchto - Prabos Calgary. Zatím teda naprostá spokojenost, po x letech první boty které nepřitahují vodu z veškerého okolí. Jsou docela prodyšné, na prošlápnutí stačilo pár desítek kilometrů...Ale uvidím, taky mi žádné boty dlouho nevydrží, zatím nejdýl vydržely nízké Columbie. (asi dva roky)

Offline TerCedrici

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 472
  • Souhlasu: 21
Re: Jaké trekové botky???
« Odpověď #66 kdy: Duben 27, 2009, 19:21:23 »
no na kvalitu salomonů koupemých ve slevě se zeptej Eliny  >:D


Když já mam ze slev úplně fšechno >:D , takže se radši ptát nebudu na nic, bo bych mohla přijít o své ideály 8)

Offline Šárka

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 390
  • Souhlasu: 8
Re: Jaké trekové botky???
« Odpověď #67 kdy: Duben 28, 2009, 08:01:47 »
Máte nekdo zkusenost s trekovyma sandalama? ty co maj plnou spicku, bez tech sitek. Ja jsem si na ne myslela, ale pak jsem si predstavila, jak si po X km chci provetrat nohy a hlavne prsty a tak jsem zvolila klasicky sandaly s latkovyma paskama. otevrene

Offline Šera

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 172
  • Souhlasu: 0
  • **Šera**
Re: Jaké trekové botky???
« Odpověď #68 kdy: Duben 28, 2009, 09:42:10 »
Já teď zrovna zkouším Salomony a dost mi odírají paty. Jsou úpně nevyspitatelné, jednou dřou jedu patu, pak zas druhou... Jinak jsou velice pohodlné. Nedřou mi paty akorát když běžím. Chtěla jsem si je vzít na Jednookého vlka, ale to bych to musela celé uběhnout  :o . Nebudu to riskovat.

Offline Hyena

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 461
  • Souhlasu: 4
Re: Jaké trekové botky???
« Odpověď #69 kdy: Duben 28, 2009, 13:40:46 »
Já teď zrovna zkouším Salomony a dost mi odírají paty. Jsou úpně nevyspitatelné, jednou dřou jedu patu, pak zas druhou
Chjooo, mě z toho klepne. Magda si zasejc Solomony moc chválila adokonce od ní mám přesný tip,které vzít a te´d tohle :( Si nakonec koupím za párstovek nějaké od čongů a  za zbytek se budu během treků nalejvat, abych ty puchejře nevnímala.

Offline Šera

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 172
  • Souhlasu: 0
  • **Šera**
Re: Jaké trekové botky???
« Odpověď #70 kdy: Duben 28, 2009, 14:23:13 »
Magda má ale nějaké lepší, úplně jiný typ než já, myslím. Taky se mi líbí, ale nechci teď moc investovat do věcí. Šetřím na auto.

Offline Hyena

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 461
  • Souhlasu: 4
Re: Jaké trekové botky???
« Odpověď #71 kdy: Duben 28, 2009, 20:27:23 »
Tak dneska jsem  narazila na trekové botky zn.Crispin, což jsem zatím znala jen jako výrobce lezeckých obt. Botky vypadaly sympaticky, ve spodu vibram, nahoře goratex, dostatek prostoru pro prsty, akorát se mi zdály trochu tvrdé.  Prostě to nebyla moje představa bačkůrek.Já už to vidím v živých barvách, jak půjdu Jednookýho v sandálech, ještě že stíhám akorát mid. :(

Offline Šera

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 172
  • Souhlasu: 0
  • **Šera**
Re: Jaké trekové botky???
« Odpověď #72 kdy: Duben 28, 2009, 20:55:13 »
Já jsem v sandálech ušla někdy i skoro celý trek a bylo to mnohem pohodlnější a bez puchýřů, ale vždycky se to nedá. Ale beru si je s sebou na trať ;)

Offline Kristýna, Aranka a Žižla

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 219
  • Souhlasu: 0
Re: Jaké trekové botky???
« Odpověď #73 kdy: Květen 03, 2009, 08:19:52 »
Já jdu na trek s nízkýma Salomonama a sandálama od Triopu. Jinak s tou zavřenou špicí máme v práci Merrell a nic moc, tvrdej Vibram mě odradil. To sem si raději od Merrellu vzala klasiku s Mesh svrškem, celourzavřený ale jak člověk de, fouká do nich. I když na trek vemu kombinacei GTX a sandálů.
A ještě máme s pevnou špicou od Tevy ale za 2199,- docela drahej špás, sou teda úplně měkký, ale nevím esi zas ne moc, jsou do vody. A ty síťkový jsem na noze zatím neměla. Když sandály s pevnou špicou tak asi Keen ... nevím

Offline Hannnz & Pedy Coober

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 333
  • Souhlasu: 7
Re: Jaké trekové botky???
« Odpověď #74 kdy: Květen 03, 2009, 10:07:57 »
Já teď koupil GARMONT SITKA GTX a naprostá spokojenost. Je prava, že jsou čerstvě zašlápnutý (cca 112km), takže se to může změnit, ale zatím jsem spokojený. Z nízkých (botaskových) botů jsem měl Salomony a taky spokojený...
31.1. Wellkam Pedy Cooberová :)
KLOKANI team; Cookie, Brown Sugar, Gucci, Rony, Terri, Aranka, Čak. Ano, už je jich opravdu tolik a ještě nikde nemám jizvu po kousnutí... a abych nezapoměl, tak Oravu 2010 jsem měl Frama. Super pes! Košice 2010 = Fetch!

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: