Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Sázava, Kolín, Kouřim

Autor Téma: Sázava, Kolín, Kouřim  (Přečteno 9528 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Anetqua

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 51
  • Souhlasu: 0
Sázava, Kolín, Kouřim
« kdy: Březen 08, 2009, 10:56:10 »
Ahoj,

není někdo z této části ČR..? Sháním někoho na výlety s psiskama, spíš treninkové, později možná delší.. Jsme začátečníci a rádi poznáme další nadšence. :)
Pes je jediný tvor na světě, který Vás miluje víc, než sám sebe. http://barcely.net

Offline P. & G. N. R. J.

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 653
  • Souhlasu: 29
Re: Sázava, Kolín, Kouřim
« Odpověď #1 kdy: Březen 09, 2009, 22:53:41 »
Kolem Kouřimi to trošku znám, ale do Sázavy jsem odtud ještě nešel, takže se můžeme domluvit a něco v těch místech vymyslet. :)

Offline P. & G. N. R. J.

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 653
  • Souhlasu: 29
Re: Sázava, Kolín, Kouřim
« Odpověď #2 kdy: Březen 10, 2009, 21:48:02 »
Mimochodem, ještě je čas se přihlásit do Nymburka,viz odkaz "Hrátky jarním Polabím". Pár známých tváří v prezenčce již je. Věřím,že polabské krpály budou stát zato  >:D >:D

Offline Ef. a Rassík

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 71
  • Souhlasu: 0
Re: Sázava, Kolín, Kouřim
« Odpověď #3 kdy: Březen 11, 2009, 21:31:02 »
ahojka,my jsme zhruba tak sedm kilometrů od Sázavy....jestli ti něco říkají Chocerady,tak od nich jsme už jen co by kamenem dohodil  ;)
"Ne každý, kdo se toulá, je ztracen..."
J.R.R. Tolkien

Offline P. & G. N. R. J.

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 653
  • Souhlasu: 29
Re: Sázava, Kolín, Kouřim
« Odpověď #4 kdy: Březen 11, 2009, 21:48:17 »
Jasně, v Choceradech jsem před časem přerušil výlet podél Sázavy (z Davle). Z druhé strany jsem došel do Ledče(od V.Dářka), takže až bude čas a nálada, tak mi zbývá poslední úsek z Chocerad do Ledče :D :D Pravda je, že další část ze Stvořidel do Č. Šternberka jsme sjeli na kanoích, ale to se nepočítá, to byla moc velká dřina >:D >:D

Offline Anetqua

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 51
  • Souhlasu: 0
Re: Sázava, Kolín, Kouřim
« Odpověď #5 kdy: Březen 12, 2009, 11:33:07 »
No tak to je Kousek, já jsem z Březinky mezi Chrastno a Horníma Krůtama..
Tak se někdy domluvíme..
Pes je jediný tvor na světě, který Vás miluje víc, než sám sebe. http://barcely.net

Gabča a Sally

  • Host
Re: Sázava, Kolín, Kouřim
« Odpověď #6 kdy: Březen 17, 2009, 19:51:01 »
Ahojky, my jsme od Kolína Nebovidy (jinak v Kouřimi jsme taky bydleli, tak to trošku známe), ale Sázavu tak trošku známe (každý rok jí navštěvujeme a to nejen po souši, ale i po vodě). Jinak jsme taky začátečníci (i když už za sebou máme jeden skutečný Krušnohorský 2007 a bylo to prima ;D ) Rok 2008 byla pauza, ale letos chceme opět začít znova, tak razíme v sobotu 21.3. do Nymburka na Hrátky jarním polabím >:D. Třeba by jsme se mohli někdy domluvit ;) :D

Offline MartinaM

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 241
  • Souhlasu: 10
Re: Sázava, Kolín, Kouřim
« Odpověď #7 kdy: Leden 07, 2010, 17:47:09 »
Zdravím místní,
jsem teď nově kousek proti proudu od Čerčan, před Chocerady - nenajde se někdo na společné venčení nebo víkendovou procházku?
Mám psí ohařovaté mrně, ale můžeme se přiblížit autem, než bude ťapkat víc než jen procházku. Teď blbne kolem 2 hodin, pak potřebuje pauzu, tak bychom se mohli na kus dne přidat.

  • Host
Re: Sázava, Kolín, Kouřim
« Odpověď #8 kdy: Leden 08, 2010, 17:53:35 »
Dobry den ja sem ze Zasmuk,ale nemam se jak dostat až do chcerad,mam pointru starou 6 mesicu cvičim ji nazkoušky tak nesmi tahat,ale budu rad kdyz se seznami s nejakym kamaradem

Offline vencan+3

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 803
  • Souhlasu: 36
  • Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů, pokud t
Re: Sázava, Kolín, Kouřim
« Odpověď #9 kdy: Leden 08, 2010, 18:45:51 »
Dobry den ja sem ze Zasmuk,ale nemam se jak dostat až do chcerad,mam pointru starou 6 mesicu cvičim ji nazkoušky tak nesmi tahat,ale budu rad kdyz se seznami s nejakym kamaradem
nooo, 6ti měsíční bys měla hlavně vychovávat....

Offline Anetqua

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 51
  • Souhlasu: 0
Re: Sázava, Kolín, Kouřim
« Odpověď #10 kdy: Únor 28, 2010, 23:19:07 »
Já jsem připravená vyrazit..Můžu se kamkoliv v okolí přiblížit autem a můžem začít trenovat na sezonu. Přidá se někdo..?
Pes je jediný tvor na světě, který Vás miluje víc, než sám sebe. http://barcely.net

Offline MartinaM

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 241
  • Souhlasu: 10
Re: Sázava, Kolín, Kouřim
« Odpověď #11 kdy: Březen 01, 2010, 19:37:03 »
Já já já !!!
 ;D
přes SZ?

Offline MartinaM

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 241
  • Souhlasu: 10
Re: Sázava, Kolín, Kouřim
« Odpověď #12 kdy: Březen 08, 2010, 19:51:05 »
Zveme na výlet v neděli 4.4. do Sázavy (nad Sázavou),

sraz na vlakové zastávce Sázava - Loc: 49°52'9.263"N, 14°53'36.605"E
10:10  (vlak dorazí 10:03)
trasa: po červené přes Mrchojedy na zříceninu Talmberk, zpátky k řece k Ledečku (8km), přes řeku s napojením na zelenou turistickou trasu a po zelené podél řeky zpátky (dalších cca 8km).
Trasu lze kdekoliv prodloužit např. výstupem na hradiště u Vraníku (+ 1km), nebo prodloužením červené přes Rataje (cca + 2,5km) nebo pohledáním 15 dubů   ;)
Trasu umíme vymyslet i pro maratonce  >:D
Pro nemohoucí se nabízí zkrácení vlakem.

Prosím účast avizujte ať víme, na kolik lidí čekat.

Těší se Martina a Anetqua.

Offline sunndin

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 7
  • Souhlasu: 0
Re: Sázava, Kolín, Kouřim
« Odpověď #13 kdy: Březen 13, 2010, 23:12:34 »
Ahoj,já jsem přímo z Kolína a taky bychom se chtěli přidat.Já+2letýkokršpaněl(pes)+9letá kříženka angl.kokršpaněla.Potřebovali bychom se po zimě trochu rozhýbat a získat nějakou tu kondičku na první treky >:D ;D Zároveň bychom uvítali možnosti dalších výletů apod. v okolí ;D
Lucie+Sunny+Bea

Offline sunndin

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 7
  • Souhlasu: 0
Re: Sázava, Kolín, Kouřim
« Odpověď #14 kdy: Březen 13, 2010, 23:15:45 »
Oba psi jsou nekonfliktní a možná až moc hyperaktivní ;D Můžeme se i přiblížit autem O:-)
Lucie+Sunny+Bea

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: