Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Výlety na plzeňsku

Autor Téma: Výlety na plzeňsku  (Přečteno 90749 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline RadekK

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 208
  • Souhlasu: 0
Re: Výlety na plzeňsku
« Odpověď #135 kdy: Prosinec 09, 2008, 16:55:06 »
coz o to, cca 1,5km od Kozla je zeleznicni stanice... ale problem je s tou trasou mezitim - tam fakt proste nic nejezdi... (zato je tam krasna priroda a na jednom miste absolutne super hospudka-pivni bar :D )

Offline Jana a Deny

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 201
  • Souhlasu: 17
Re: Výlety na plzeňsku
« Odpověď #136 kdy: Prosinec 10, 2008, 13:45:58 »
Kozel a Lopata to je pěkná cesta pro štěňata. Já už tam vícekráte byla, sama jako dítě a pak se svými dětmi malými. Deny se těší, ještě tam nebyl.

Offline RadekK

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 208
  • Souhlasu: 0
Re: Výlety na plzeňsku
« Odpověď #137 kdy: Prosinec 10, 2008, 14:18:15 »
otazkou je, kde se to tam da pripadne otocit nazpatek... Ale... na druhou stranu, je to cca 15km, zpet se da vlakem (vetsinou zadarmo, ze stahlav se uz jizdenky moc nekontrolujou) a tech 15 km by melo 6 mesicni stene ujit bez problemu, navic jsou to vetsinou mekky cesty...
Takze budiz Kozel? Sraz na hlavaku cca 9:15 - 9:30, odtamtud - Petro, da se tamodtud nekudy podel reky? Myslim, ze tamtudy nekudy chodis... (ja to naposled sel podel rokycansky a to teda nic moc ... :-/ )

Offline burak

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 74
  • Souhlasu: 1
Re: Výlety na plzeňsku
« Odpověď #138 kdy: Prosinec 10, 2008, 17:05:57 »
>> Petro, da se tamodtud nekudy podel reky

Sice nejsem Petra, ale bydlim zhruba v pulce vami zamyslene trasy. Muzete jit z nadrazi po Americke k Radbuze, pak po cyklostezce na pravem brehu proti proudu az do Cernic, dal po (myslim) zlute k Olympii. Az sem je to bohuzel porad po tvrdym.

U Olympie podejdete dalnici a date se do lesa po znacce (myslim cervena) smer Radyne. Muzete pokracovat po uboci Radyne nebo vylezt nahoru na hrad. Pak do Plzence a po naucne stezce do Sedlce (pripadne opacnym smerem pres Andrejsky, rotundu a Hurku) k Sedleckym rybnikum - tam budete zhruba na 15 km.

Pak skrz vesnici a dostanete se na neznacenou cestu ubocim s vyhledem na rybnik. Dal mezi chaty a k silnici nad Stahlavy. Alternativne okolo rybnika proti proudu Uslavy.

Prejdete silnici Stahlavy-Rokycany a date se po pesine po vrstevnici porad mezi zahradkami a lesem (je znacena zlutymi kolecky pro cyklisty) az se napojite na cervenou, ta vas dovede na horni parkoviste nad Kozlem.

Offline Jana a Deny

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 201
  • Souhlasu: 17
Re: Výlety na plzeňsku
« Odpověď #139 kdy: Prosinec 11, 2008, 01:00:04 »
bohuzel porad po tvrdym
Myslel jsem, že se povezu vlakem tam i zpět.
Né, že bych byl línej, ale nebudeme mít zase zřejmě nikoho u babičky,
tak nevím, nevím, jestli nepůjdeme na Vížku a do Sence pro dortíčky.
Škoda, raději bych s pejsky. Tak třeba zas po Novým roce. :)
« Poslední změna: Prosinec 11, 2008, 01:01:58 od Jana a Deny »

Offline Clairin

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 77
  • Souhlasu: 0
Re: Výlety na plzeňsku
« Odpověď #140 kdy: Prosinec 11, 2008, 14:21:11 »
tu spojku na Olympii znám dobře....samý cyklisti, kočárky,lidi na inlajnech (teda spíš v létě) ale je to po tvrdym a docela štreka....alternativa je sjet k Olympii MHD (13.trolejbus) do Černic - jede to z Americký u vlakáče každých 10min (teda bývalo to tak...teď je Americká rozkopaná...)

Offline RadekK

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 208
  • Souhlasu: 0
Re: Výlety na plzeňsku
« Odpověď #141 kdy: Prosinec 11, 2008, 15:49:36 »
hmm... Nemam o moc lepsi variantu, ja sel z vlakace po rokycanskej ke hrbitovni a potom smer bozkov, zbytek je podobnej ... :( , jinak fakt nevim, kudy se da chodit 'nekudy prirodou', plzen prochozenou nemam...

Offline Sarah79

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 6
  • Souhlasu: 0
Re: Výlety na plzeňsku
« Odpověď #142 kdy: Prosinec 11, 2008, 17:17:20 »
Ahoj, já bych chtěla jít toho 20.12., kdyby pejsek nemohl, tak si zařídím odvoz, žádnej problém. Kozel, to je skoro pořád v Plzni, se mnou si starosti nedělejte.

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Výlety na plzeňsku
« Odpověď #143 kdy: Prosinec 12, 2008, 08:10:28 »
ještě jde dojet ráno vlakem do Plzence (v sobotu jezdí v 9 a v 11)
nebo se nějak dostat k Úslavě a podél ní to jde po trávě až do Plzence

Offline RadekK

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 208
  • Souhlasu: 0
Re: Výlety na plzeňsku
« Odpověď #144 kdy: Prosinec 13, 2008, 08:32:40 »
jsem pro variantu - jit od vlakace smer rokycanska, potom smer nahoru k tescu, Letkov, plzenec. Nasi psi s tim problem mit nebudou, kdyz zvladli letosni krusky, tak je ty 3km asi nijak nerozhodi  ;D , Sarah bud muze jit taky - prip. se da prejet rokycanska a nacit cestu az od bozkova, tam mestska jeste jezdi. Cyklostezkam bych se, pokud mozno, vyhnul - bejva tam zpevnenej asfalt :( - i kdyz stezku k olympii neznam...
Ja to sel puvodne tudy, bohuzel gpska se mi chytla az nekde u Letkova... a koukam, ze jsem vlastne ani pres Bozkov nesel ... :)

http://maps.google.com/maps?f=q&hl=en&q=http://maps.google.com/maps?f=q&hl=en&q=http://kennel.kotesovec.info/tracks/plzen-kozel.kml

Offline Jana a Deny

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 201
  • Souhlasu: 17
Re: Výlety na plzeňsku
« Odpověď #145 kdy: Prosinec 16, 2008, 08:42:06 »
Radku, prosím , dej sem trasu z gps, jak jsme šli 29.11. do cukrárny do Sence. Díky.

Offline RadekK

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 208
  • Souhlasu: 0
Re: Výlety na plzeňsku
« Odpověď #146 kdy: Prosinec 16, 2008, 10:50:42 »
Radku, prosím , dej sem trasu z gps, jak jsme šli 29.11. do cukrárny do Sence. Díky.
To bude trosku narocnejsi, musim ji trochu vycistit, nechal jsem tam jeste vic z minula neco jinyho a ted se nak nedostava casu si s tim hrat...

Offline Luboš

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 6
  • Souhlasu: 0
Re: Výlety na plzeňsku
« Odpověď #147 kdy: Prosinec 16, 2008, 17:04:13 »
opravdu není potřeba brát to přes Rokycanskou, sraz v sobotu před hlavákem 9:30, případně 10:00 u Lobezského mostu (Loc: 49°44'12.557"N, 13°24'34.055"E) - na Kozel je to cca 15 km, kdo chce, může to tam zabalit a jet vlakem ze Šťáhlav, jinak je několik různých variant kudy to vzít zpět, tak to pak domluvíme na místě

Offline Jana a Deny

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 201
  • Souhlasu: 17
Re: Výlety na plzeňsku
« Odpověď #148 kdy: Prosinec 17, 2008, 09:23:08 »
v 10:00 u Lobezského mostu na Kozel je to cca 15 km
Deny mě přeštěkal, chce KOZLA ne cukrárnu...prosím, je to most dole přes řeku u busu 30 ?
Sarah jdeš taky? Držte mi palce, ať seženu někoho k babičce.

Radku, nezdržuj se, až to bude, tak to bude, není to vůbec nutné, to já jen tak, že by to bylo zajímavé, jak jsme se tam motali.

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Výlety na plzeňsku
« Odpověď #149 kdy: Prosinec 17, 2008, 09:41:31 »
jo, to je on

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: