Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Výlety na plzeňsku

Autor Téma: Výlety na plzeňsku  (Přečteno 91223 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Clairin

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 77
  • Souhlasu: 0
Re: Výlety na plzeňsku
« Odpověď #150 kdy: Prosinec 17, 2008, 12:59:49 »
tak snad se taky vykopem z pelechu.....v 10:00 u Lobezského mostu...odtud to jde celkem dobře kolem řeky, kolem střelnice, Schneiderovo koňské stáje v Božkově.....já vim že už tomu nikdo nevěříte že pudu, ale ......já přídu :-) když se mi podaří den předem unavit psy a neunavit sebe :-)

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Výlety na plzeňsku
« Odpověď #151 kdy: Prosinec 17, 2008, 13:13:11 »
psy právě unavíš v sobotu, ne?

Offline Clairin

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 77
  • Souhlasu: 0
Re: Výlety na plzeňsku
« Odpověď #152 kdy: Prosinec 17, 2008, 13:22:38 »
dej si dva boserony na opasek a pak si budem povídat :-)))))

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Výlety na plzeňsku
« Odpověď #153 kdy: Prosinec 17, 2008, 13:42:22 »
tak je měj navolno  :P

Offline Clairin

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 77
  • Souhlasu: 0
Re: Výlety na plzeňsku
« Odpověď #154 kdy: Prosinec 17, 2008, 13:58:30 »
tuhle odpověď jsem čekala.....:-)sice poslouchaj, ale v lese jsou to lovci a nechat psa zdrhnout  někde, kde to nezná je docela blbý...a v obcích a městech je mam zásadně na vodítku - nikdy nevíš. Delší vzdálenosti řeším kombinací cros šňůry (tímto děkuji Radkovi), obyč. vodítka a flexi vodítka, případně fena navolno (dělá jen oblouky ale neztratí se na půl dne za zvěří)
Peťo ty tvý zlatíčko ti docela závidim - na fotkách jsou pořád někde poblíž :-)))) Jinak chci trochu varovat - pes možná bude trochu ostražitější vůči ostatním psům....ale doufám že si každý svého fíka zvládne a nebudem muset řešit rvačky...

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Výlety na plzeňsku
« Odpověď #155 kdy: Prosinec 17, 2008, 14:12:18 »
no, jak znám Luboše, tak ten bude Rockyho týrat vodítkem, já Bardu sice týrat nebudu (pokud si o to neřekne) ale on si většinou dá říct že když ho chce pes sežrat, je lépe k němu nechodit. S fenama je to horší, od těch by se nechal i roztrhat   ::)
Jana má Denyho na vodítku pořád, RadekK je taky nepouští a JanaR netuším co bude mít sebou, ale má feny. A Sarah má mimčo, takže to předpokládám bosíci nepapaj... Když to tak vezmeš - no problem  ;)

Offline Clairin

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 77
  • Souhlasu: 0
Re: Výlety na plzeňsku
« Odpověď #156 kdy: Prosinec 17, 2008, 14:26:29 »
týrat vodítkem ....:-))) ty jsi jak já kdysi......... Neboj, Baríska ti nesežerem, když si nevleze sám do tlamy a nebude provokovat :-))) a Brandy rozhodně nemachruje (to jenom doma na Arga) Každopádně potřebuju docílit toho, aby ti moji téměř ignorovali ostatní psy...

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Výlety na plzeňsku
« Odpověď #157 kdy: Prosinec 17, 2008, 15:00:43 »
já se obávám že jediný důvod proč jsem nakonec donutila Bardu k přivolání od zvěře je že jsem v něm vypracovala stejnou nechuť k vodítku jakou mám já  >:D

Offline Clairin

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 77
  • Souhlasu: 0
Re: Výlety na plzeňsku
« Odpověď #158 kdy: Prosinec 17, 2008, 15:26:59 »
tak to se nám zatim nepodařilo........taky vodítko nemusim ale elektrickej obojek se mi nechce používat a zvěř je stále větší lákadlo (zvlášť pro ovčáckého psa) než skutečnost že se nebude škrtit na vodítku - což mu až tak nevadí. Nevim proč ho ty srny tak fascinujou, asi že je skoro stejně rychlej jako ony (než se otočim je kilometr daleko), možná už si na nějakou "sáhl" to fakt nevim....

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Výlety na plzeňsku
« Odpověď #159 kdy: Prosinec 17, 2008, 15:33:37 »
elektriku jsem v životě nepoužila a mám honiče  ;)
navíc honiče kterej zdrhal a zdrhal na dost dlouho... zrovna teď v sobotu byl Barouš kus přede mnou, Rocky u mně (oba navolno) a mezi Bardou a náma prolítlo šest srn... ustáli to oba...

Offline Clairin

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 77
  • Souhlasu: 0
Re: Výlety na plzeňsku
« Odpověď #160 kdy: Prosinec 17, 2008, 15:43:34 »
no tak to bych si mohla tak maximálně udělat poslední foto prchajících psů......všem honičům zdar :-)

Offline Sarah79

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 6
  • Souhlasu: 0
Re: Výlety na plzeňsku
« Odpověď #161 kdy: Prosinec 18, 2008, 18:45:56 »
Tak super, v 10.00 u lobezského mostu, v sobotu 20.12. Už se těšíme. Tak zatím ahoj Petra

Offline Luboš

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 6
  • Souhlasu: 0
Re: Výlety na plzeňsku
« Odpověď #162 kdy: Prosinec 20, 2008, 19:45:58 »
tak hlásím 7 lidí + 9 psisek, hlavní tlupa to táhla od nádraží až do Rokycan - 30 km  ;)
fotky už lezou do kompu, za chvíli je strčím na kečup

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Výlety na plzeňsku
« Odpověď #163 kdy: Prosinec 20, 2008, 20:07:33 »
to předtím jsem psala já... na kečup to právě leze... http://petrs01.rajce.idnes.cz/Dogtrekova_prochazka_20.12.2008/

Offline RadekK

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 208
  • Souhlasu: 0
« Poslední změna: Prosinec 22, 2008, 09:31:22 od RadekK »

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: