Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Anonymové

Dogtrekking - Chceš jít rychle, jdi sám. Chceš dojít daleko, jdi s ostatními. > Připomínky a návrhy k tomuto fóru

Anonymové

<< < (2/3) > >>

P. & G. N. R. J.:
Já byh to neviděl zase tak černě. 1.Těch sprostých anonymů není zase tolik,určitě byl každý z nás na jiných fórech, to je absolutně nesrovnatelné
2.Aspoň vidíme co si myslí dog-trekkařské podsvětí >:D

Petrs01:
když se sem může zaregistrovat moje maminka, i když trek nikdy nešla, proč by se tady nemohli zaregistrovat ti ostatní? Klidně bych byla pro zákaz přispívání anonymů. Anonymům bych nechala právo prohlížet a chceš-li něco napsat, zaregistruj se. Ono je to stejně i tak v podstatě anonymní, ale přece jen už to trochu práce dá.
PS: kdo uhodne maminčin nick?  >:D

ježura:
Petro myslíš tu co nosí v košíčku bábovku a víno? Aby ti ji nezblajzl zlý vlk :) (nebo malamut i s piškotama)

Petrs01:
rozumný pejsek ví že maminky se nepapají. A ty s košíčkem už vůbec ne ;D

ježura:
Malamut žere košíček i s Karkulkou ;D

Ale zase je pěkný, že si nechala přezdívku když už jsem ji pokřtila ;)

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi