Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Anonymové

Dogtrekking - Chceš jít rychle, jdi sám. Chceš dojít daleko, jdi s ostatními. > Připomínky a návrhy k tomuto fóru

Anonymové

(1/3) > >>

Gwen a Dinulka:
V návaznosti na včerejší debatu zde a následné hrubé osobní útoky "anonymů" by mě zajímalo, jesti by bylo možné, aby možnost psaní příspěvků měli jen přihlášení uživatelé?

tombru:

--- Citace: Gwen a Dinulka  Říjen 15, 2008, 16:15:12 ---V návaznosti na včerejší debatu zde a následné hrubé osobní útoky "anonymů" by mě zajímalo, jesti by bylo možné, aby možnost psaní příspěvků měli jen přihlášení uživatelé?

--- Konce citace ---

Ta možnost tu samozřejmě je, ale považuji to za už poměrně krajní řešení. Hodně jsem o tom přemýšlel, a první krok bude asi ten, že podobné příspěvky (osobní sprosté, hanlivé, urážlivé) od anonymních, tedy neregistrovaných uživatelů (případně od registrovaných s nejasnou identitou) budou považovány za SPAM a budou odstraňovány.

Takový příspěvek můžete i sami nahlásit pomocí volby "nahlásit moderátorovi" s vysvětlením proč, a ten rozhodne.

V podstatě to bude platit i pro registrované uživatele, ovšem podle mírnějších kritérii.

Stále spoléhám na to, že se jedná o jednotlivé excesy některých jedinců a nerad bych tak omezoval nějakým plošným opatřením ostatní. Ovšem pokud to bude neúnosné, může dojít i na různá další technická omezení, jako je blokování přístupu konkrétním počítačům ze kterých jsou tyto zprávy posílány , omezování práv příspívání, prohlížení a podobně.

Vše záleží na vás... a na mé trpělivosti... :P

vašek:
Rozhodně su pro variantu : "...Takový příspěvek můžete i sami nahlásit pomocí volby "nahlásit moderátorovi" s vysvětlením proč, a ten rozhodne."
Takhle bude mít moderátor víc práce O0, ale filtr na nepřihlášené je podle mě blbost.
PS: "...může dojít i na různá další technická omezení, jako je blokování přístupu konkrétním počítačům ze kterých jsou tyto zprávy posílány" - tak to bych chtěl vidět  :D, pár společných IP adres (uzlů), apod. a budeš řešit tolik dalších problémů, že se z toho osypeš  O0

RadekK:
par spolecnych IP adres moc nehrozi. A pokud jo, vzdy je reseni, aby ti uzivatele se prihlasili a nepsali anonymne... - tim si SVE VLASTNI problemy vyresi...


--- Citace: vašek  Říjen 16, 2008, 08:28:29 ---Rozhodně su pro variantu : "...Takový příspěvek můžete i sami nahlásit pomocí volby "nahlásit moderátorovi" s vysvětlením proč, a ten rozhodne."
Takhle bude mít moderátor víc práce O0, ale filtr na nepřihlášené je podle mě blbost.
PS: "...může dojít i na různá další technická omezení, jako je blokování přístupu konkrétním počítačům ze kterých jsou tyto zprávy posílány" - tak to bych chtěl vidět  :D, pár společných IP adres (uzlů), apod. a budeš řešit tolik dalších problémů, že se z toho osypeš  O0

--- Konce citace ---

vašek:

--- Citace: RadekK  Říjen 16, 2008, 09:52:19 ---par spolecnych IP adres moc nehrozi. A pokud jo, vzdy je reseni, aby ti uzivatele se prihlasili a nepsali anonymne... - tim si SVE VLASTNI problemy vyresi...

--- Konce citace ---
Mě už tímhle "alternativním" způsobem několikrát odstřihli a měl jsem s tím neskutečnou spoustu problémů s vysvětlováním, že nejsem ten ..., že můj poskytovatel internetu má na jedné IP 10 uživatelů. Proto moje obavy :)

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi