Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Anonymové

Dogtrekking - Chceš jít rychle, jdi sám. Chceš dojít daleko, jdi s ostatními. > Připomínky a návrhy k tomuto fóru

Anonymové

<< < (3/3)

ježura:

--- Citace: P. & G.+N.  Říjen 16, 2008, 14:59:40 ---Já byh to neviděl zase tak černě. 1.Těch sprostých anonymů není zase tolik,určitě byl každý z nás na jiných fórech, to je absolutně nesrovnatelné
2.Aspoň vidíme co si myslí dog-trekkařské podsvětí >:D

--- Konce citace ---

Taky si to myslím, člověk se o sobě dozví tolik zajímavého >:D
Navíc většina anonymů je podle stále se opakujících pravopisných chyb a slovních obratů tak snadno identifikovatelná ;D

Gwen a Dinulka:

--- Citace: LenkaB  Říjen 16, 2008, 16:37:51 ---Taky si to myslím, člověk se o sobě dozví tolik zajímavého >:D
Navíc většina anonymů je podle stále se opakujících pravopisných chyb a slovních obratů tak snadno identifikovatelná ;D

--- Konce citace ---

No to je fakt, přišli bysme o srandu. "Názorům" člověka, který není schopen se pod ně podepsat, se dá fakt akorát smát.  :D

Hyenka:
Když už jsme u těch Anonymů, tak se dnes celý den nemůžu přihlásit a to tak, že z různých počítačů. Fakt už mi to dost štve.  Tak že esli zrušíte anonymy, tak se nejspíš půjdu klouzat. :(

evik:
Já jsem asi byla hodná  >:D, protože už se můžu přihlásit, ale ještě nedávno to bylo takřka nemožné...

Navigace

[0] Seznam témat

[*] Předchozí strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi