Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Návrhy

Dogtrekking - Chceš jít rychle, jdi sám. Chceš dojít daleko, jdi s ostatními. > Připomínky a návrhy k tomuto fóru

Návrhy

<< < (2/32) > >>

Kryštof+Naru:
nad tím Skypem jsem už taky přemýšlel, časem dodělám

Kryštof+Naru:
tak můžete vyzkoušet ten Skype, nastavuje se v Editace Profilu / Osobní údaje úplně dole

stamir:
Skype som zadal a dokonca mi pribudla ikonka v hlavičkách príspevkov. Magnifique !

ježura:
Ahoj, šla by zřídit ještě rubrika inzerce?
Už tu máme nabídku na vozík, známá se na mě obrátila, jestli by se dogtrekaři neujali několika pejsků...tak ať je to nějak zařazený...

Petrs01:
tohleto uskupení používám na více fórech a je to fajn - když jste zaregistrovaní, tak jen kliknete na "zorazit nepřečtené" - ukážou se vám fóra kde něco přibylo a pak modrým čudlíkem "New" vždycky skočíte na první nepřečtený příspěvek (třeba i 10 stran vzadu) a od něj čtete chronologicky dolů a dál. Naopak zobrazování na mujpesu mi v porovnání s tímto přijde dost nepřehledné - bádat několik stran dozadu co už jsem vlastně četla a co ne, mezitím se ty strany různě přehazují, protože přibude nový příspěvek...

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi