Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Návrhy

Dogtrekking - Chceš jít rychle, jdi sám. Chceš dojít daleko, jdi s ostatními. > Připomínky a návrhy k tomuto fóru

Návrhy

<< < (3/32) > >>

Kryštof+Naru:

--- Citace: LenkaB  Červen 22, 2007, 06:28:37 ---Ahoj, šla by zřídit ještě rubrika inzerce?
Už tu máme nabídku na vozík, známá se na mě obrátila, jestli by se dogtrekaři neujali několika pejsků...tak ať je to nějak zařazený...

--- Konce citace ---
v tom problém nebude, ale strukturu fóra raději nechám na Tombrovi, však to klidně napiš do všeobecně a až ta rubrika bude, tak do ní ten příspěvek přesunem

peppo:
Vraj som prekročil limit 20 správ za hodinu, tak ma zrušilo, keď som chcel poslať ďalšiu...  :o
Už to niekomu spravilo?

tombru:
ale to bylo podle logu 20 soukromých zpráv, neposílal jsi hromadně nekomu něco?

peppo:
áno, súkromné...
nič hromadné nikdy neposielam... a to sa tu dá? to by bolo tiež zaujímavé vedieť... ;)
hm, asi rýchlo píšem...  ;D ;D ;D sľubujem, že už budem menej, keďže som tak limitovaný...  :'(

ježura:
Peppo: 20 soukromých zpráv? Mě jsi poslal 2!!! která je ta druhá šťastná??? ;D

že bych nebyla nejukecanější? Mě ještě systém nestopnul O:-)

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi