Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Návrhy

Dogtrekking - Chceš jít rychle, jdi sám. Chceš dojít daleko, jdi s ostatními. > Připomínky a návrhy k tomuto fóru

Návrhy

<< < (32/32)

tombru:

--- Citace: LenkaB  Duben 27, 2010, 17:29:39 ---Zlý admine, dají se nějak zablokovat (ignorovat) soukromé zprávy od konkrétního uživatele?
Myslela jsem, že stačí, když nebudu reagovat a bude pokoj, ale zájem jistého individua o mou osobu hraničí až s posedlostí.
Já už jsem starší osoba a potřebuju klid, fakt nemusím číst všechno.

--- Konce citace ---

Mělo by to jít v tvé editaci profilu, volba nastavení soukromých zpráv, je tam takové velké okno "ignore list" a tam se zadá nick toho koho je potřeba blokovat.

ježura:
Díky... v rámci zachování svého duševního zdraví provedu. ;)

Kukačka:
V rámci děsné zvědavosti - -  ::) co ti píše???  ;D :-X

ježura:
No přece nemravný návrhy ;D ;D ;D

tombru:
Pokud někdo využívá pro sledování novinek RSS čtečky, tak fórum bylo nastaveno na poskytování max. 50ti posledních příspěvků o délce 2000 znaků. 

Odkaz na RSS kanál je úplně dole na těchto stránkách.

Navigace

[0] Seznam témat

[*] Předchozí strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi