Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Voľná diskusia o ničom...

Autor Téma: Voľná diskusia o ničom...  (Přečteno 242489 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline David a Brixolína

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 193
  • Souhlasu: 6
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #525 kdy: Červen 20, 2008, 15:42:27 »
http://www.novinky.cz/clanek/142929-vuz-na-cisteni-ulic-vcucnul-a-rozdrtil-maleho-psa.html

tak nevim, estli je to jako ftip  :o ještě, že u nás ulice čistí jenom dvakrát do roka a hlavně ten čistič je slyšet na hony daleko.
¨
toz v Novem Jorku, co bys chtela :)
... a najednou přede mnou stres. Tak se otočím - a za mnou frustrace! ... ... Tak jsem prchnul do hospody.

jirkaalabraus

  • Host
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #526 kdy: Červen 30, 2008, 11:51:59 »
Tak poslanci ve své předprázdninové bláznivé náladě, snad aby měli klid a nemuseli nic dělat a hlavně přemýšlet, schválili antipsí zákon. To co vněm je je dost děsné. Mimo jiné pro nás dogtrekaře se týká povinnost vodítka ne delšího 120 cm a povinost košíku na veřejnosti. Striktně vzato při průchodu trasy městem si budeme muset noosit ještě jedno vodítko a psům nasadit košík. To je, ale jen něco málo ztěch nesmyslů co vtomto zákoně jsou. Pokud by vše mělo být strikně uplatňováno, tak by vůči všem psům bylo nejhumánnější je nechat utratit. Zkuste popřemýšlet jestli by to nestálo za nějaký protest pejskařů. Na DPH za psí žrádlo a potřeby a na všech různých poplatcích odvádíme státu dost peněz na to, aby nás takto šikanoval. Jestli toto téma ještě někdo budete považovat za tak závažné jako já, založte k němu prosím vlastní diskus.

Offline Pavla od Bada

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 6
  • Souhlasu: 0
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #527 kdy: Červenec 06, 2008, 23:14:20 »
BABO, RAĎ !!!
Potřebuju poradit – sousedi (moooc milí  :() se dlouho bavili tím, že se svým kokrem dráždili (záměrně, na vodítku) naše psy přes plot  – klasika: lítání kolem plotu, hrozný kravál.
Po čase a po našem vysvětlování, že se to těm pejskům nelíbí, prosbách, slušných a nakonec i méně slušných „upozorněních “ je to přestalo bavit (kokra nepřestalo), a naše psiska  si vypěstovaly slušnou averzi (já teda taky  >:(). Teď když jdou sousedi s kokrem, příp. kokr se sousedama,  nebo kokr sám, ve všech případech samozřejmě navolno, okolo, tak se celá šou opakuje, vždycky!!! I několikrát denně.
Sousedi a)nejsou schopní , b) nemají vůli, c) kombinace předchozích jejich psa odvolat, tak to řeší tím (pokud nejsme poblíž), že řvou aspoň na naše hnusné zlé psy (bez efektu), případně po nich hážou šutry (to už většinou s efektem). Slušná i méně slušná upozornění už nezabírají, prosby jsme pro předchozí neefektivitu vynechali rovnou.
Pokud znáte konstruktivní, zákonné a relativně humánní řešení (nezákonných a nehumánních mě napadá dost  :-X :-X :-X), sem s nima.
PS.: Závidím všem, co bydlí na samotě u lesa ….

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #528 kdy: Červenec 06, 2008, 23:20:17 »
Baba radí: Přehraď dvůr ať se tví psi nedostanou až k plotu a drž je na tom plácku za barákem, těch pár metrů výběhu jim chybět nebude a budeš mít klid, nejlépe přehraď ať soused nevidí na tvoje psy a oni na ně(dřevo, živý plot...) Souseda nepředěláš (leda nezákonně a nehumánně), tak holt jako moudřejší ustoupíš...

Offline Pavla od Bada

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 6
  • Souhlasu: 0
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #529 kdy: Červenec 07, 2008, 08:35:44 »
Souseda nepředěláš (leda nezákonně a nehumánně), tak holt jako moudřejší ustoupíš...
No spíš mám pocit, že už dělám debila:

- psi spí v noci doma - venku  štěkali (spali jsme s otevřeným oknem nad nima, takže objektivně uznávám, že štěkali.. sem tam, stejně jako všichni psi v okolí)
 
- psy nepouštíme ven před sedmou hodinou - Bad vyl, když jsem odjela do práce (nevím, když/jestli vyl, byla jsem v práci, ale uznávám, že o půl paté to je nepříjemné, zorganizovala jsem u širokého příbuzenstva vypouštění psů až po sedmé, aby mě neviděli odjíždět)

- máme nový plot - přes ten starý vachrlatý psiska blbě čuměly a sousedovic babička se na zahradě bála
atd., atd.
.
.
teď se chystám psům nechat vyoperovat hlasivky - někdy štěkají i ve dne, zkrátit nožičky - Bad je moc velký a nebezpečný a nakonec se všichni sbalíme a odjedeme do Neředína do krematoria nechat se zpopelnit, ale musí foukat správným směrem, aby popel nepadal na sousedův pozemek  :) :) :)

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #530 kdy: Červenec 07, 2008, 12:08:11 »
Pavlo zlaté nepsané pravidlo pro sousedské soužití s normálními občany (vlastníky 1 psa případně zcela bez psa) je že ti nesmí vidět na dvorek, co nevidí jim tolik nevadí. Kamarád to dotáhl k dokonalosti, mezi baráky vztyčil maskovací síť do výše 4 m...když už zabezpečil psy tak aby byli sticha, uklízel tak aby nesmrděli, vyčesával 3x denně aby ani psí chlup vítr nezanesl na sousedovic zahradu...tak přišel soused s tím, že jako dobrý, ale že když ráno vykoukne z okna prvního patra, tak kdo se má dívat na ten tankodrom co mají psi ve výběhu...takže teď přes síť nevidí ani h..no a je klid.
A nebo ti na pár dní půjčím tu moji bandu...víš jak by si pak sousedi považovali ten božský klid, když řve jenom Bad s Framem? ;D

Offline Pavla od Bada

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 6
  • Souhlasu: 0
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #531 kdy: Červenec 09, 2008, 09:46:43 »
To LenkaB:

Tak jsem se orientačně dívala na ceny maskovacích sítí - než bych zamaskovala ty  metry plotu, tak mi vyjde levněji barák zapálit a z pojistky postavit chatu pod lesem , nebo (ale to by vyšlo jen tak tak  ;) ) půjčit si od Tebe a živit na dva týdny smečku. /Byste si ušetřili na dovolenou u móře/ ;D ;D ;D... ale možná by tetka byla ráda, že jí ten její pidipes začal pořádně žrát a nenechává žádné granule válet po dvoře ??? :)

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #532 kdy: Červenec 10, 2008, 11:18:49 »
Pavlo mám obavy že po návštěvě našich hladovců by záhadně zmizely granule i s pidipsem :-X

Molískovic

  • Host
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #533 kdy: Červenec 11, 2008, 22:46:50 »
Pavla: jéé ahoj :-) hele přece ti nedělá problémy ta hodná a milá a KULTIVOVANÁ paní učitelka! To jsou určitě jen sprosté pomluvy!

Jinak už mám dneškem ukončené všechny hnusné povinnosti, takže bysme se přijeli podívat na ťuťu ňuňu mini mimí?  ^-^


Offline Pavla od Bada

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 6
  • Souhlasu: 0
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #534 kdy: Červenec 16, 2008, 22:51:04 »
To Molyšáci: Určitě se zastavte, rádi vás i s čubinkama uvidíme (pokud nás nechceš zahrnout do diplomky coby ohrožené sociální exkluzí) a soudružce učitelce se aspoň bude lépe trefovat do pejsků, když jich bude více. ;)

Jinak problém s PaedDr. sousedkou se na chvilku vyřešil  - drahý spoluobčan ji v hospodě veřejně označil jako velmi intimní část těla (to mi připomíná, že musím napsat jeden děkovný dopis :-X), takže se teď zdržuje na místech zcela neveřejných.

Molískovic

  • Host
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #535 kdy: Červenec 17, 2008, 15:57:49 »
Pavla: "drahý spoluobčan ji v hospodě veřejně označil jako velmi intimní část těla" ASI JI DOBŘE ZNÁ  :D :D :D

Oki, tak jsme se pozvali, tak nás o víkendu očekávejte. Eště se ozvem kdy přesně, ať stihneš navařit  O0 :P

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #536 kdy: Červenec 20, 2008, 10:58:42 »
Náš nejnovější přírůstek 10-ti měsíční Ax.


Zatím je u nás na zkoušku, ale první seznámení se smečkou proběhlo bez problémů, tak má velkou šanci zapadnout do kolektivu a zůstat u nás už nafurt :)
více fotek na http://lenkab.rajce.idnes.cz/Ax_aneb_uz_je_nas_zase_sest/

Offline Jarda a velššpringři

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 5
  • Souhlasu: 0
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #537 kdy: Červenec 20, 2008, 22:10:13 »
Lenko, ty fotky jsou nádherný. A Axík je na první pohled velkej frajer. Ten červenej přeliv na kebuli jsi mu dělala ty, nebo už s tím přišel?
Zdravím celou smečku.
Jarda a velššpringři.

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #538 kdy: Červenec 20, 2008, 22:19:22 »
Čoveče toho jsem si všimla až jsi to napsal, že mu ranní sluníčko dělá číro do rezava ;D ;D

Offline samíci

  • SPD
  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 40
  • Souhlasu: 0
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #539 kdy: Červenec 21, 2008, 10:55:10 »
Mamuťátko je nádherný, držíme palce ať u Vás může zůstat.

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: