Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Voľná diskusia o ničom...

Autor Téma: Voľná diskusia o ničom...  (Přečteno 240486 krát)

0 uživatelů a 4 Hostů prohlíží toto téma.

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #435 kdy: Květen 22, 2008, 10:59:16 »
Nebo taky jedna obrovská KVOČNA :-X
Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Offline andy

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 233
  • Souhlasu: 0
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #436 kdy: Květen 22, 2008, 11:06:45 »
Nebo taky jedna obrovská KVOČNA :-X
to nebylo na mě, že  ;D  :D  :P
A+G+J

Offline Mašer

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 189
  • Souhlasu: 1
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #437 kdy: Květen 22, 2008, 11:08:56 »
Tak pozor víte že na trati se můžete pohybovat jen ve dvojicích,  :( to je jsem od Polek s kategorie DTW2 ted přešel na DTW1 to byla opravdu náhoda. ^-^ A náhodou ta slečna si zaslouží velký obdiv za to že se mnou vůbec šla,protože jsme šli bez zastávky celou noc, :) ale díky tomu jsme oba dosáhli životního úspěchu a já měl zase tu smůlu že skončila na lepším místě než já. :) ;) ;)
Olda a bílá princezna Enngi

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #438 kdy: Květen 22, 2008, 11:09:25 »
No myslím že tak hodinka ,,velké prémie" na trati by nic neřešila v momentální konkurenci na trati.Akorát se bojím sice nikoho bych báglem tedy neuhodil,ale až tam příští rok zavedou v povinné výbavě jak někteří už projednávali ty cihly tak to může být na prémiich na trati docela drsné.A za dva roky tvárnice ....tak to bude tepr extrémní sport :D ;D
Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #439 kdy: Květen 22, 2008, 11:11:59 »
Kvočna-probůn ne ...ja nikoho nemyslel a fakt netuším s kým šel Olda.
Ale prý šli celou noc v kuse tak to byla jen ta malá prémie.
Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Offline andy

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 233
  • Souhlasu: 0
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #440 kdy: Květen 22, 2008, 11:19:11 »
,ale až tam příští rok zavedou v povinné výbavě jak někteří už projednávali ty cihly tak to může být na prémiich na trati docela drsné.A za dva roky tvárnice ....tak to bude tepr extrémní sport :D ;D
ne extrémní, ale naprosto praktický, kdyby všechny tratě vedly přes náš pozemek a každý cihlu, tvárnici, fošnu, krytinu, kachličku odloží u nás.....  :P
A+G+J

Offline andy

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 233
  • Souhlasu: 0
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #441 kdy: Květen 22, 2008, 11:27:36 »
A náhodou ta slečna si zaslouží velký obdiv za to že se mnou vůbec šla,protože jsme šli bez zastávky celou noc, :) ale díky tomu jsme oba dosáhli životního úspěchu a já měl zase tu smůlu že skončila na lepším místě než já. :) ;) ;)
Jste dobří.  O:-) V kolik jste došli?
A+G+J

Offline Mašer

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 189
  • Souhlasu: 1
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #442 kdy: Květen 22, 2008, 11:33:26 »
27 hodin a z toho asi 3,5 hodiny přestávek - spoustu dobrodružství, no paráda. V noci jsme ušli asi 30 km, ale naštěstí to nejméně zajíma vé úžemí,tada až na ty močály,tam to bylo fakt zajímavé.
Olda a bílá princezna Enngi

Offline andy

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 233
  • Souhlasu: 0
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #443 kdy: Květen 22, 2008, 11:59:01 »
no  fakt paráda  ;D  :D
A+G+J

Offline Mašer

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 189
  • Souhlasu: 1
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #444 kdy: Květen 22, 2008, 12:07:13 »
Už jsem to psal Romanovi M. sranda že scénář byl stejný jako na Lysé, po 15 km mžitky před očima a šilhání po tlf číslech pro odvoz mrtvol  >:(  a pak rozdýchání, potkání příjemné trekařky  ;D a už to pak šlo nějak samo, jen ten 15 kg bágl na zádech se dost dlouho hlásil že tam je. :o  Ale jinak opravdu paráda,jak už psali ostatní,krásná trať a dobrá organizace.Těším se na štreku, O:-) ale před tím musím zdolat Javorník :o  ;)
Olda a bílá princezna Enngi

Offline andy

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 233
  • Souhlasu: 0
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #445 kdy: Květen 22, 2008, 12:16:39 »
neboj i na Javorníku se nějaká šikovná najde, co ti vlije energii do žil  ;D
jsem na Lysé měla jednou krizi hned po 3 km...nebýt kámošky, tak jsem to otočila
A+G+J

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #446 kdy: Květen 22, 2008, 12:40:30 »
Ja měl krizi na Lysé letos na PROLOGU že jsem ještě v pátek večer na hotelu stříhal a lepil ty štítky na medaile a nějak jsem se flákal k půlnoci tak jsem si určil že co 3 štítky tak jedna velká fernetu ať mám motivaci a jde mě to víc od ruky.A dopadlo to tak že jsem sám vypil celou sedmičku do 1,00hod. a stříhál některým už jen zubaté a hranaté štítky na kulaté medaile a tak se některým dodatečně omlouvám za malý technický prolém.Takže já měl krizi už na 0 km.A ráno po startu jak všichni vypálili na 31 km canicross jak to tedy aspoň vypadalo jsem to těžce rozdychávál.

Na Javorníku budou určitě i nějaké nové kočky...aspoń se to proslýchá.
Už jen aby dorazili brzo na to opékaní a moc se neunavili na trati.
A když nedorazí tak se da do žil vlít i jiná energie  :o ;D
Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Offline Mašer

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 189
  • Souhlasu: 1
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #447 kdy: Květen 22, 2008, 13:00:15 »
Neboj do 17te hodiny jsme zpátky  O:-)a určitě ti je neunavím ;D :)
Olda a bílá princezna Enngi

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #448 kdy: Květen 22, 2008, 13:16:18 »
ja nic ja tam budu přes jiné věci....na dřeva do lesa a tak...vypisovat diplomy O:-) a stříhat hranaté kolečka....
Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Offline Mašer

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 189
  • Souhlasu: 1
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #449 kdy: Květen 22, 2008, 13:21:51 »
Tak to je dobré na prologu jsem taky čuměl do 1 hodiny do stropu a nevěděl jsem že se vedle dějí takové věci,všichni jsme byli zalezlí. Tak ted můžeme stříhat spolu, protože mám i tu slivovici z toho slovenska - ovšem naskytá se otázka - kdo bude v sobotu na trati závodit a vodit ?
Olda a bílá princezna Enngi

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: