Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Voľná diskusia o ničom...

Autor Téma: Voľná diskusia o ničom...  (Přečteno 239565 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #420 kdy: Květen 21, 2008, 14:08:05 »
Tak věř že to do Šlapek vyjde.Víra taky uzdravuje.
Člověk musí vždy pro něco žít a motivovat se.Šlapky jsou na pohodový MID dobré v tom Marianském údolí je to pěkné.
Ja se teď hodně těším na Veřovickou trať ,protože to jsou mé domácí terény kde trénujeme a HOLKI to chodí po slepu jak to znají.Akorát taky se modlím ať neni horko jako loni.
Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Offline andy

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 233
  • Souhlasu: 0
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #421 kdy: Květen 21, 2008, 14:23:19 »
věřím  :D
Veřovice mě mrzí, tu trasu tam neznám. Takže spoléhám aspoň na fotky  :) Olda snad něco blejskne  8)  :P
A+G+J

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #422 kdy: Květen 21, 2008, 14:28:10 »
No budu tam mít i toho loňského fotografa.Ten hřeben trojačka-huštýn-krátká-dlouhá-kamenárka-javorník je úžasný a málo turistů tama chodí.Všichni jen Javorník ..Javorník....
A skoro vše je po chodníčcích s trávou skoro jak na golfovem hřišti....no to trochu přeháním ,ale nějaký pažit to tedy je.
Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Offline andy

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 233
  • Souhlasu: 0
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #423 kdy: Květen 21, 2008, 14:36:15 »
ježíš, tak bacha na golfové míčky... :D  ;D  >:D auuu  :P
A+G+J

Offline Mašer

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 189
  • Souhlasu: 1
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #424 kdy: Květen 21, 2008, 22:28:03 »
Ahoj Andy a Romane,
já se sice na Javorník chystám a beru i foťák,ale jestli málem chcípnu  :( po 15 km jako na Lysé tak to focení rád nechám zase na jiných,já měl bundu propocenou až ven  :P a tak byl foťák v batohu.Raději převezmu úlohu horského vůdce chvostovým závodníkům. O:-) Možná že za to někdy dostanu aspoň cenu fair-play, za to že se závodníci netoulají po Beskydech a dojdou do cíle  :D a tak neohrožuji svým časem vedoucí závodníky na předních místech. ;)
Olda a bílá princezna Enngi

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #425 kdy: Květen 21, 2008, 22:40:12 »
SorryCant:Jo Roman je ještě v lese vyklusává po závodě.
Dnes v dešti a chladném počasí na dráze zaběhl 5 km za 16,57 min.
(1.místo)
Zub časů ho prý nedohonil snad ho nehoní ani v lese ve tmě nějaké to schované svědomí za stromem...........hi...hi...hi
Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Offline andy

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 233
  • Souhlasu: 0
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #426 kdy: Květen 22, 2008, 06:53:13 »
Ahoj Andy a Romane,
já se sice na Javorník chystám a beru i foťák,ale jestli málem chcípnu  :( po 15 km jako na Lysé tak to focení rád nechám zase na jiných,já měl bundu propocenou až ven  :P a tak byl foťák v batohu.Raději převezmu úlohu horského vůdce chvostovým závodníkům. O:-) Možná že za to někdy dostanu aspoň cenu fair-play, za to že se závodníci netoulají po Beskydech a dojdou do cíle  :D a tak neohrožuji svým časem vedoucí závodníky na předních místech. ;)
Ahoj, ale no tak, ještě cenu fair play bys chtěl za romantickou procházku s fešnými kočkami    >:D :D
bůhví jak to s tím blouděním je  ^-^ jestli je spíš nesvádíš ze správné cesty....  :D  ;D  ;)

Romanovi gratuluju  :D a co to svědomí za stromem, asi tě nedohonilo, co?   >:D
 
A+G+J

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #427 kdy: Květen 22, 2008, 07:14:16 »
Mašer dostane cenu Fair Play-Romantic.
I ja bych měl dostat cenu (třeba 1 pivo ::)) za prozíravost že jsem fešným Polkám nepřipravil itinerář v polštině.Ale je pravda že to byla pro mne jako pořadatele velmi riziková dvojka z Polska a když jsem je viděl v cíli i s horským vůdcem spadl mě kámen ze srdce.

Svědomí mě nedohonilo asi si za prudění některých ve středu vybralo jiné Dogtr,,a"kkaře  ;D co zlobili více......

Jestli je to štěstí co prožívám zaslepené tak tedy i tak to beru všemi deseti za ten včerejšek............takový strečink.....no raději končím SorryCant.

Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Offline andy

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 233
  • Souhlasu: 0
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #428 kdy: Květen 22, 2008, 10:29:20 »
Mašer dostane cenu Fair Play-Romantic.


to je hezká cena  :D
a Lenčina cena za věrnost je taky super  ;D
A+G+J

Offline Mašer

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 189
  • Souhlasu: 1
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #429 kdy: Květen 22, 2008, 10:41:20 »
Když to budou postroje tak jemi jedno jaký název ta cena má, ;D to co se děje na trati s fešnými kočkami to je  jen malá prémie, :) nejdůležitější je pocit dobře vykonané přáce v cíli. ;)
Ještě na Jednookém najsou ve výsledcích časy to by jste zjistili s kým jsem došel do cíle. ;D
Ale já za to fakt nemůžu. :D  :D


Olda a bílá princezna Enngi

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #430 kdy: Květen 22, 2008, 10:46:39 »
Myslíš dobře vykonaná práce na chatce v cíli jo? :-[ :-* ;D O:-)
Ja zase letos plánuji už velkou prémii na trati  :-* :-[
Práce dobře vykonaná zahřeje nalomené svědomí......
Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Offline andy

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 233
  • Souhlasu: 0
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #431 kdy: Květen 22, 2008, 10:48:16 »
prostě v tom umíš chodit  ;D  :D
 neboj to se zjistí, které pak to byly na Jednookém  >:D  >:D  >:D
A+G+J

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #432 kdy: Květen 22, 2008, 10:50:00 »
Které to kuřátko to tedy bylo..... :-*
Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Offline andy

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 233
  • Souhlasu: 0
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #433 kdy: Květen 22, 2008, 10:56:07 »
Myslíš dobře vykonaná práce na chatce v cíli jo? :-[ :-* ;D O:-)
Ja zase letos plánuji už velkou prémii na trati  :-* :-[
Práce dobře vykonaná zahřeje nalomené svědomí......
už na trati ?? počkej to se konkurence tak zlepšila, že jim tam předhodíš raděj překvapení  >:D

doufám, že od vás při nejbližším setkání, pak nedostanu báglem do hlavy  :D no pokud by tam Roman rychle nepřidal cihlu, bych to mohla přežít  ;) ale Oldovým bych dostat nechtěla (nosí tam foták a tím to taky bolí)  ^-^  ;D

A+G+J

Offline andy

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 233
  • Souhlasu: 0
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #434 kdy: Květen 22, 2008, 10:58:07 »
Které to kuřátko to tedy bylo..... :-*
Olda není žádný troškař, to budou minimálně dvě kuřátka  ;D  O:-)
A+G+J

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: