Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Voľná diskusia o ničom...

Autor Téma: Voľná diskusia o ničom...  (Přečteno 240194 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #300 kdy: Únor 05, 2008, 21:13:37 »
V tom případě škoda že brácha vyházel všechno po babičce, to byla ve své době velice emancipovaná dáma, jako jedna z prvních v Olomouci chodila v kalhotech a vrcholem bylo, že jezdila na kole se štanglí a beranama...dědečka prej varovali...Bohušku tu si neber, chodí v gaťoch a kolo má s rohama... ;)
Její šatník přesně odpovídal těm obrázkům od Gwen :)

Offline Dáša

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 575
  • Souhlasu: 0
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #301 kdy: Únor 05, 2008, 21:49:40 »
Ježiši taková škoda >:D, to jste měli dát do muzea, třeba by si potom Gwen fotila nejen návrhy oděvů, ale i finální produkty  po babičce  ;)

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #302 kdy: Únor 05, 2008, 22:04:00 »
Babča byla éro, lyžovala skoro do 70-ti let a na běžkách pochodovala ještě v osmdesáti. Lyže měla nový, přezkáče boty a tak, jenom k tomu vždy volila vhodný sportovní obleček, slušivý baretek...něco ve stylu Anděl na horách :) Zásadně pohrdala vlekem, dolů sjížděla elegantními kristiánkami a nezapomínala že je dáma ani když ryla hubou ve sněhu :)

Offline Dáša

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 575
  • Souhlasu: 0
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #303 kdy: Únor 05, 2008, 22:12:27 »
Takovou babču bych chtěla mít, ty Leni, nejsi tak trochu po ní?
Mimochodem když jsme u toho lyžování, akorát se vrtám na netu a sháním vhodný objekt k ubytování mé rodiny na horách . Nemáte někdo někde nějaké známé?

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #304 kdy: Únor 05, 2008, 22:15:00 »
Citace
ty Leni, nejsi tak trochu po ní?
Tak do elegantní dámy mám daleko ;D Ale doufám, že jsem podědila její životaschopnost, tuhle ženskou nedokázalo zlomit nic...

Jeseníky by šly?
http://www.kralickachata.cz/ ceny mírné, psi nejsou problém, mají vlastní vlek, akorát sníh jaksi není >:(
« Poslední změna: Únor 05, 2008, 22:27:04 od LenkaB »

Offline Dáša

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 575
  • Souhlasu: 0
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #305 kdy: Únor 05, 2008, 22:34:42 »
Leni, jedem jen na 3 dny, takže co nejblíže tzn. Krkonoše a Jizerky, to víš pražáci, neví co je nejlepší, kdyby bylo na mně, hned bych Jeseníky brala, ale děkuji moc :-*

Offline Dáša

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 575
  • Souhlasu: 0
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #306 kdy: Únor 05, 2008, 22:37:48 »
Moc pěkné ubytování a ceny fakt super,klidně bych tam jela i bez sněhu, stačil by mi pes, sedák a šňůra ale to by asi neprošlo, asi určitě  :-X

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #307 kdy: Únor 06, 2008, 06:58:57 »
Na výlety je to značka ideál, jezdíme tam roky a vždycky najdem nějakou trasu kde jsme ještě nebyli.
Platí tam jediná důležitá!!! zásada, nesnažit se držet krok v pití s majitelem a za každou cenu se vyhnout jeho míchaným nápojům!!!  >:D

Offline Dáša

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 575
  • Souhlasu: 0
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #308 kdy: Únor 06, 2008, 11:26:21 »
Na výlety je to značka ideál, jezdíme tam roky a vždycky najdem nějakou trasu kde jsme ještě nebyli.
Platí tam jediná důležitá!!! zásada, nesnažit se držet krok v pití s majitelem a za každou cenu se vyhnout jeho míchaným nápojům!!!  >:D



Velice důležitá zásada ;D,Hele lidi, nechcete udělat nějakou zimní Turistickou  vycházku v Jeseníkách, start a cíl v Kraličce? No já jen když není ten sníh :'( :-X

Offline vencan+3

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 803
  • Souhlasu: 36
  • Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů, pokud t
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #309 kdy: Únor 06, 2008, 13:13:28 »
Ne ... :-X O0 :D ;)

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #310 kdy: Únor 06, 2008, 14:50:34 »
Citace
Hele lidi, nechcete udělat nějakou zimní Turistickou  vycházku v Jeseníkách, start a cíl v Kraličce? No já jen když není ten sníh 


No přiznám se, že jsem o tom začala včera uvažovat, ale když nám to Venca zatrhl... ;D

Offline Gwen a Dinulka

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1655
  • Souhlasu: 123
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #311 kdy: Únor 06, 2008, 15:53:32 »
No přiznám se, že jsem o tom začala včera uvažovat, ale když nám to Venca zatrhl... ;D

No jo, ale víš jak je to s tím zakázaným ovocem!  >:D Když napíšeš, že se jedná o akci, kterou nám Venca nepovolil, tak určitě přijede 2x tolik lidí.... :D :D O:-) :P
Hodný holky se dostanou do nebe, potvory se dostanou všude.
Dum Spiro, Spero
http://gwenfoto.blogspot.cz/

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #312 kdy: Únor 06, 2008, 16:03:08 »
Citace
No jo, ale víš jak je to s tím zakázaným ovocem!   Když napíšeš, že se jedná o akci, kterou nám Venca nepovolil, tak určitě přijede 2x tolik lidí....   
 
Podvratná a nedovolená činnost to je moje. >:D  Jdem do toho. Takže zatím jenom "průzkum trhu" kdo by chtěl jet, ať mám představu...bylo by to poslední nebo předposlední únorový víkend (nevím jak je chata obsazená atd, budu teprv zjišťovat podle zájmu) Hlasitě se (zatím nezávazně) hlaste ;)


Offline Dáša

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 575
  • Souhlasu: 0
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #313 kdy: Únor 06, 2008, 17:48:04 »
Podvratná a nedovolená činnost to je moje. >:D  Jdem do toho. Takže zatím jenom "průzkum trhu" kdo by chtěl jet, ať mám představu...bylo by to poslední nebo předposlední únorový víkend (nevím jak je chata obsazená atd, budu teprv zjišťovat podle zájmu) Hlasitě se (zatím nezávazně) hlaste ;)
Jo jo jakmile mi někdo něco zakáže dělám přesný opak  >:D, Mám na oba víkendy už plno, ale kdyby se něco změnilo dám co nejdříve vědět.Ještě pro upřesnění: Lenko  myslíš termíny 15-17.2 a 22-24.2?nebo o týden posunuté? Nechceš to hodit do Ostatní akce a výlety

Offline Dáša

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 575
  • Souhlasu: 0
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #314 kdy: Únor 06, 2008, 18:37:13 »
Tak jsem si Stříbrnice hodila do turistických map a móóóóc se mi to zamlouvá. Tak Lenko, jaké ty termíny dáváš do placu?

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: