Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Voľná diskusia o ničom...

Autor Téma: Voľná diskusia o ničom...  (Přečteno 243951 krát)

0 uživatelů a 17 Hostů prohlíží toto téma.

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #705 kdy: Červen 22, 2009, 15:11:47 »
1) nevím jak moc bych věřila zrovna novinkám...
2) ono když nakráčíš k telatům (všimněte si že většinou mají "mateřskou školku" kousek stranou od hlavní skupiny) se řvoucími psy, je vcelku pochopitelné že stádo zpanikaří. Stejně jako když před nimi začneš poskakovat nebo utíkat
3) jak už se psalo tehdy - záleží i na plemeni krav a dalších faktorech.. taky vím o případu kdy dva mladí lidé odváželi koňským povozem hnůj a napadly je včely, jeden z nich nepřežil... už nevím jak dopadli ti koně, ale mám pocit že na tom taky byli dost špatně... tak nevím, jsou fčely nebezpečný? Dyť občas chodíme kolem včelínů!

Offline elina

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 527
  • Souhlasu: 6
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #706 kdy: Červen 22, 2009, 15:28:39 »
Tak zrovna ulítnuvší roj včel vlítnul minulou neděli kámošce na zahradu, kde jsme se piknikovali. Jako byli jsme ve střehu, ale včelky se zabydlely v tůjích a zavolal se včelař. Na Šumavě jsme spaly s Ráďou Palízovou nevědomně 50 metrů od včelína, holt nikdy nevíš, co tě čeká vepředu.
Kravky telata tuším neměly, spíš byly zvědavé. Naši psi na ně opravdu neřvali, zase mají pud sebezáchovy, resp. neřvou na žádnou zvěř. A můžu tě ujistit, že jsme s Janou ani neposkakovaly ani neutíkaly, stály jsme jak zkamenělé  ;)

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #707 kdy: Červen 22, 2009, 15:32:34 »
ty včely tehdy prý vyprovokovala kombinace vedro + koňský pot + koňský hnůj + vrzání kola...
Hele to je to samé jako se na modrém fóru řešili divočáci - jednomu pes vyžene prase z křoví a nic se nastane, jinému psa rozpářou před očima na cestě...
« Poslední změna: Červen 22, 2009, 15:36:40 od Petra + Barry »

Offline elina

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 527
  • Souhlasu: 6
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #708 kdy: Červen 22, 2009, 15:55:35 »
No jak psala Dáša v onom tématu není kráva jako kráva  ;D

Offline Hyena

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 461
  • Souhlasu: 4
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #709 kdy: Červen 22, 2009, 22:04:22 »
No jo, ono i u krav je halt socializace důležitý faktor. A pokud dotyčné krávy byly někde na pastvinách sami o sobě, člověka a psa téměř neviděly. Prostě byly ponechané samy sobě a svých stádovým pudům, tak si to docela dovedu představit. Pokud vlezete mezi krávy se kterýma je manipolováno a jsou zvyklé na vnější rušivé vlivy, tak je riziko splašení menší. Nicméně většinou to člověk an první pohled nepozná ;-) Si vybavuju jak jsme v nocina CHřibech s Jazzinkou bloudili přes pastviny a najednou viděli na obzoru podřimující "hroudy". Mazaly jsme docela svinským krokem.

Offline Jana & smečka

  • SPD
  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 482
  • Souhlasu: 33
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #710 kdy: Červen 23, 2009, 10:27:16 »
na Chribech jsme pri letnim toulani kravy potkali hned nekolikrat...maj tam jenom ohradniky a misty nic a navic jsou bestie hrozne zvedavy, takze bylo taky veselo...kravy chtely koukat na psy, my chteli zdrhat a psi se radsi nevyjadrovali...

jinak s tema vosama neni vubec zadna sranda..hlavne ted v lete...pokud jdete pres nejakou paseku, davejte si velky pozor, neb na vosu narazite v tom lepsim pripade, v tom horsim potkavam hlavne srsne...muze se vam podarit do takoveho hnizda slapnout a to uz neni zadna sranda...nemusite byt zrovna alergikem - po schytani par zihadel je to uplne jedno, lekarskou pomoc musite vyhledat tak jako tak.

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #711 kdy: Červen 23, 2009, 10:35:11 »
hlavně pro tu pomoc nejezděte do KM nemocnice, tam si totiž nejdřív zapíšou všechno včetně nemocí tři generace z5 a teprve pak vám to žihadlo z krku vytáhnou  >:(

Offline Jana & smečka

  • SPD
  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 482
  • Souhlasu: 33
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #712 kdy: Červen 23, 2009, 11:45:23 »
no pokud schytas par zihadel, tak to ani do nemocnice nestihnes a budes rada za prvniho doktora v nejblizsi vesnici..Se nam tu v lese stal jeden takovy pripad pri vyzinani...Holcina si jeste k obvodakovi dojela, ale nasledovala klinicka smrt a transport do Brna, takze v KM by ti fakt nepomohli.. S tou urovni mas pravdu...

Offline Šárka

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 390
  • Souhlasu: 8
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #713 kdy: Červen 23, 2009, 12:10:00 »
Hm, vosy- před dvěma lety mi dvě štenata haskounek šlaply do vosího hnizda a zacaly byt malatny, bylo to uprostred lesu, rozhodla jsem se zustat s nima na miste a pozorovat co delaj, nejdriv zustala lezet a pak se pomalu probouzely. Brr, bylo to hrozny, decka taky koupily nejaky zihadla ale ty byly v pohode.

Offline vencan+3

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 803
  • Souhlasu: 36
  • Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů, pokud t
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #714 kdy: Červen 23, 2009, 13:39:34 »
Hm, vosy- před dvěma lety mi dvě štenata haskounek šlaply do vosího hnizda a zacaly byt malatny, bylo to uprostred lesu, rozhodla jsem se zustat s nima na miste a pozorovat co delaj, .....
a pak je popřípadě zakopat... :D  ;)

Offline Šárka

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 390
  • Souhlasu: 8
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #715 kdy: Červen 23, 2009, 13:48:43 »
Voe, ja bulela jak zelva, ale jak jsem s dvema detma a 7 psama, z toho dvema stenatama, bez signalu v udoli Cerne, mela delat? 

Offline elina

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 527
  • Souhlasu: 6
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #716 kdy: Červen 23, 2009, 15:34:07 »
hele Hyeno je ale zajímavý, že ty kravský historky se nám dějou jenom s Jazzinkou  >:D  >:D  >:D

Offline jazzinka

  • SPD
  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 191
  • Souhlasu: 1
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #717 kdy: Červen 23, 2009, 20:25:53 »
No jo, na mě se na treku vždycky nalepí ňáká kráva >:D :P :-X

Offline Erája

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 326
  • Souhlasu: 22
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #718 kdy: Červen 23, 2009, 21:39:33 »
Co vy s těma krávama máte? Já jsem vždycky děsně ráda když nějaký potkám a ony předemnou většinou utíkaj, čm to je?  :'( >:D

Offline Hyena

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 461
  • Souhlasu: 4
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #719 kdy: Červen 26, 2009, 12:52:03 »
No jo, na mě se na treku vždycky nalepí ňáká kráva >:D :P :-X
Hele a tak to já se, až na mě příště budeš čekat, k tobě radši nepřidám, bo by se ta kráva mohla nalepit i na mě  ;)

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: