Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Boty

Autor Téma: Boty  (Přečteno 31795 krát)

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

Offline Dáša

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 575
  • Souhlasu: 0
Re: Boty
« Odpověď #15 kdy: Duben 02, 2008, 10:35:41 »
Pavco, tak to samé mám u mých Garmontek, v terénu super, ale vlezu na asfalt a mám pocit že mám na nohách ocelová kopyta. >:(.

Offline Dáša

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 575
  • Souhlasu: 0
Re: Boty
« Odpověď #16 kdy: Duben 02, 2008, 10:36:30 »
S tím bych moc nepočítal že budou Krušné kopečky bez asfaltu,řekl bych že je to naše průměrně nejdelší pohoří s nejvíce položenými asfaltovými turistickými cestami....A i podle mapy je Karlovarsko skoro celé na asfaltu mimo pár spojovacích cestiček :(

S.G. ty ale umíš potěšit  :o :( ;)

Offline S.G.

  • SPD
  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 106
  • Souhlasu: 0
Re: Boty
« Odpověď #17 kdy: Duben 02, 2008, 10:40:24 »
No jak jinak,"moje" kopečky mám proťapané poctivě,a Karlovarsko,Nejdecko,Klínovecko mám nejraději,jsou to tisícové kopečky,ale nádherné,a cesty tam byly přizpůsobené cínovým,měděným,uranovým dolům,tak si to umíš představit.

Offline Dáša

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 575
  • Souhlasu: 0
Re: Boty
« Odpověď #18 kdy: Duben 02, 2008, 10:49:04 »
Jojo umím pocházím z Ostrova nad Ohří a Karlovarsko, hlavně Karlovy Vary je mému srdci nejbližší  :), ale když jezdím do krušných kopečků, tak do okolí rašelinových  polí, uklidnit duši  :-[ kdyby o víkendu nebyl Merán  jedu tam!

Offline Pavca

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 8
  • Souhlasu: 0
Re: Boty
« Odpověď #19 kdy: Duben 02, 2008, 15:14:57 »
Pavco a jaky konkretne mas?
Ja mam Meindl Island Women, teda Meindl Island si jsem jista, tim nazvem Women uz min:-). Priznam se, ze uz mam druhe tkanicky, tamty se prosoupaly, ale to je nastesti jedina vada.

Offline RadekK

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 208
  • Souhlasu: 0
Re: Boty
« Odpověď #20 kdy: Duben 02, 2008, 17:18:50 »
Zacinam si pripadat fakt divne, ze porad (uz asi 6 let) chodim v jednech botech - a to v obycejnych kanadach...  :o - jediny, co musim, je cas od casu vymenit tkanicky. A pravda - aspon 1x mesicne namazat vojenskym mazadlem.

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Boty
« Odpověď #21 kdy: Duben 02, 2008, 20:10:52 »
Radku a kolik km v kanadách ujdeš naráz?

Offline RadekK

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 208
  • Souhlasu: 0
Re: Boty
« Odpověď #22 kdy: Duben 03, 2008, 08:30:41 »
pamatuju si, ze na vojne jsme v nich ubehli pres 70km 'z trucu' na dlazebnich kostkach (Mno, HODNE blbej napad... ale dalo se to :) ). Ted chodim okolo 20-40km vcelku v pohode a uz se tesim na krushohorky, tam si v nich vyzkousim stovku :)

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Boty
« Odpověď #23 kdy: Duben 03, 2008, 16:37:58 »
Tak to tě obdivuju, v kanadách jsem šla nejvíc 10 km v mladické nerozvážnosti s tím že tramp MUSÍ mít kanady...a děkuji nechci! (od té doby "chodím po světě bez nože, to prej se nemože to prej jsem cvok...")

Offline RadekK

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 208
  • Souhlasu: 0
Re: Boty
« Odpověď #24 kdy: Duben 03, 2008, 19:04:37 »
kanady jsou hodne o zvyku... pred vojnou jsem je mel taky - a lezely v koute a nebral jsem si je ani na praci na zahradu. Na vojne po 2 mesicich, kdy jsem na nohou nemel v podstate nic jinyho, nez od rana do noci kanady, k tomu 'kocici hlavy-dlazba', spoustu kilaku chuze, behu a 'dupani' apod., tak si behem te doby nohy odbyli spoustu mozolu, plisni, bolesti a vselijakejch dalsich hnusu - a od te doby mi zase nevyhovujou zadny jiny boty  :) - takze rozhodne nerikam, ze 'kanady pro vsechny' :) , mne ale vyhovuji :)

Offline Gwen a Dinulka

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1655
  • Souhlasu: 123
Re: Boty
« Odpověď #25 kdy: Duben 03, 2008, 19:30:05 »
Tak to tě obdivuju, v kanadách jsem šla nejvíc 10 km v mladické nerozvážnosti s tím že tramp MUSÍ mít kanady...a děkuji nechci! (od té doby "chodím po světě bez nože, to prej se nemože to prej jsem cvok...")

Tak tuhle dobu taky pamatuju, ještě k tomu musely být maskáče, usárna a ešus, vše ve stavu pokud možno co nejpoužitějším a mysleli jsme si, jak jsme velcí..... ;D Většinou jsme došli akorát od vlaku na plac, opekli buřtíky, postavili přístřešek a celý víkend se poflakovali po okolí... jó, to byly časy.... (A teď na starý kolena budu chodit stovku... >:D)

Ale jednu veeeelikou výhodu kanady měly - neteklo do nich, jakože vůbec. Když byly dobře namazaný a utažený, tak ani vrchem.  :)

Ale jak píše Radek, každému, co jeho jest... taky na mě někteří koukají divně, když chodím letní treky v sandálech.
Hodný holky se dostanou do nebe, potvory se dostanou všude.
Dum Spiro, Spero
http://gwenfoto.blogspot.cz/

Offline Dáša

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 575
  • Souhlasu: 0
Re: Boty
« Odpověď #26 kdy: Duben 03, 2008, 20:07:31 »
Tak tuhle dobu taky pamatuju, ještě k tomu musely být maskáče, usárna a ešus, vše ve stavu pokud možno co nejpoužitějším a mysleli jsme si, jak jsme velcí..... ;D Většinou jsme došli akorát od vlaku na plac, opekli buřtíky, postavili přístřešek a celý víkend se poflakovali po okolí... jó, to byly časy.... (A teď na starý kolena budu chodit stovku... >:D)

jojo to byly doby nerozvážného mládí  ???  k těm kanadám, maskáčům, usárně,a ešusu frčel klobouk s liščím ohonem, ještě mi visí u našich na půdě. Jak já bych se do té doby vrátila... doba bez starostí...., zas bych si chtěla myslet že jsem velká a nebýt velká :'(

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Boty
« Odpověď #27 kdy: Duben 16, 2008, 17:01:51 »
Tak nový botičky se nekonají, ale právě jsem na těch starých  provedla speciální "goretexový" protisněhový a voděodpudivý nátěr. Voní to tak krásně, že se budu modlit, ať mi je některý pes nezblajzne ;D

Offline Pavla & Jack

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 25
  • Souhlasu: 0
Re: Boty
« Odpověď #28 kdy: Duben 17, 2008, 08:59:41 »
Taky chodim v kanadach i kdyz na moji mrnavou nohu dalo docela fusku je sehnat (vel.38, PC 600kc). Zkousela jsem ruzne boty, ale u vsech me zhruba po 5km zacaly silene palit slapky zespodu (at uz jsem sla po jakemkoli povrchu), coz znamenalo otocku domu a nerva, ze prachy zbytecne v haji.

Kanady jsou jedine boty ve kterych dokazu chodit cely den, aniz bych tenhle problem mela, samozrejme v kombinaci s trekovyma fuskama a kdyz mi na nohu stoupne kun (jednoho mam), tak to ani necitim  ;D. Obcas se sice objevi puchyr, ale zadna hruza, hlavne, ze neboli slapky a slachy.

Minuly rok jsem s brachou poprve zkousela psi mid na oderskem puchyri a ja druhy den tezka pohoda (nepocitam lehkou svalovou unavu) zatimco on si stezoval na bolave slachy a nevim co jeste a to to sel v goretexech za 4tis a smal se mi na zacatku, ze jsem blba, ze v kanadach... >:D >:D

A kalhoty z maskacoviny nosim taky, jsou super pohodlne, kdyz na me hupne pes (je takovy skakaci  8)), bahenni stopy se schovaji mezi maskacove skrvny  O:-) a staly u tamanu jen 400.


Offline RadekK

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 208
  • Souhlasu: 0
Re: Boty
« Odpověď #29 kdy: Duben 21, 2008, 14:41:16 »
Tak jeste jedna rychla pro LenkuB - kanady jsou fajn, ale chozeni po krusnohorskejch asfaltech v kanadach si priste poctive rozmyslim (vlastne, rozmyslen uz jsem, tam byli nejlepsi volbou jednoznacne nejaky normalni boty :D , v kanadach uz mi v kruskach neuvidite :D )

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: