Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Boty

Autor Téma: Boty  (Přečteno 31794 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Boty
« kdy: Březen 25, 2008, 06:39:23 »
Po smrti mých milovaných pohorek řeším co pořídím na nohy dál. Poraďte boty se kterými máte dobrou zkušenost co se kvality týče...nerozlepují se, netrhají, nepropadají se vnitřky...
Měla jsem botky zn. Olang 7 let (treky, používala jsem je jako zimní, jezdila v nich se psama...) není jim vůbec nic, jenom už mají děravou podrážku ze spodu...
Tak mám naivní vizi něčeho podobného... Olang jsem viděla na netu, ale v žádném kamenném obchodě jsem na něho nenarazila... :(

Offline vencan+3

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 803
  • Souhlasu: 36
  • Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů, pokud t
Re: Boty
« Odpověď #1 kdy: Březen 25, 2008, 07:24:11 »
copak u váš ševci neumí dát novou podrážku? ??? :P :D ;)

LebaHu

  • Host
Re: Boty
« Odpověď #2 kdy: Březen 25, 2008, 08:50:59 »
Ale umi,ale nova podrazka je docela zasah do celkove stavby boty,takze uz by to nebyly ty moje milovany papucky,navic to odhaduju tak okolo petistovky...pri vsi lasce k botickam,to uz si nezaslouzi. A taky se hodlam trosku rozmazlovat,treba novejma botkama,jednou za 7 let bych na ne mohla mit narok,ne?

Offline tombru

  • Administrator
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 597
  • Souhlasu: 105
  • zlý admin :-)
Re: Boty
« Odpověď #3 kdy: Březen 25, 2008, 09:55:57 »
Krom toho by tam asi těžko dal ten správný typ podrážky s tím správným vzorkem... Někteří výrobci jsou schopní svoje výrobky "přezout" na nové podrážky. Ale cena se blíží víc jak k polovině ceny nových.

Místní švec podrazí tak normální botky do města nebo do společnosti... Těžko pohorky se speciálním podrážkou. Maximálně tam vrazí klasický vzorek z pracovních bot.
tombru

Offline Lukas & PitbullLove

  • SPD
  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 42
  • Souhlasu: 0
Re: Boty
« Odpověď #4 kdy: Březen 26, 2008, 12:39:52 »
Take bych rad slysel nejake rady, zkusenosti...s botama. Ja tento tyden pujdu potreti reklamovat boty od Raichle, nejsou vubec spatny, ale vzhledem k tomu, ze jsem za tri roky odzkousel troje, pokazde se mi rozlepila podrazka, nastesti vzdy mi je vymenili. Ted uz ale nemam nerva menit si je za dalsi, takze si necham vratit penize a chci se poohlednout po jine znacce. Mam v merku Meindl nebo Asolo, ale ty ceny... :'(

Offline Vojta s Bertou

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 321
  • Souhlasu: 32
Re: Boty
« Odpověď #5 kdy: Březen 26, 2008, 22:15:52 »
Tak já musím pochválit trekový boty Salomon, co jsem koupil v Hervisu asi v červnu 2007. Stály 1990 K (nějaká akce, původně asi 2500), goratexový, látkový šedo červený. Model se nějak jmenuje, chtěl bych posloužit, ale při bližším ohledání jsem na nich našel jen Made in China, ale model nee. Váží 1000 g velikost EUR 44,5, narozdíl od předešlých nízkých pohor, které měly 1350 g. Těch blbejch 35 deka je fakt znát, moc rád v nich chodím a zatím držej.
Kolik piva vypiješ za dogtrekking?

Offline Amaguk Bela

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 28
  • Souhlasu: 0
Re: Boty
« Odpověď #6 kdy: Březen 28, 2008, 11:18:36 »
Textilno-goretexove boty maju jednu nevyhodu - membrana vacsinou nevydrzi dlhsie ako dva roky a potom zacnu premokat. aspon taka je moja skusenost s Lowami   ::)

Offline Lukas & PitbullLove

  • SPD
  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 42
  • Souhlasu: 0
Re: Boty
« Odpověď #7 kdy: Duben 01, 2008, 21:43:57 »
Lenko jak si na tom s botama? Uz mas nejakej tajnej typ? Ja byl dneska reklamovat, naivne jsem doufal, ze kdyz je to potreti stejna vada, ze mi hned daj prasule. Prej kdyz mi pokazdy dali novy botky, tak to musej zase poslat dodavateli, ale ze prej mi zaridej vraceni penez. Tak budu zase mesic cekat. Jinak ja si vyhlidnul od maindlu typ Jersey Pro, nebo tak nejak, tak uvidime az jestli mi vratej ty love...

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Boty
« Odpověď #8 kdy: Duben 01, 2008, 21:48:46 »
Zatím nic, jelikož nemám co reklamovat abych měla prašule na nový... :'(

Offline Lukas & PitbullLove

  • SPD
  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 42
  • Souhlasu: 0
Re: Boty
« Odpověď #9 kdy: Duben 01, 2008, 22:01:33 »
Chapu... a citim s tebou. Je to vyhoda chodit rok a pul v jednech botach, pak je vyreklamovat, chodit v nich dalsi rok, pak je zase vyreklamovat...chodit v nich ani dva mesice uz neni uplne koser... Ja jen doufam, ze jestli to klapne a zadari se koupe novych, nebudu je uz muset reklamovat....  :o

Offline Vojta s Bertou

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 321
  • Souhlasu: 32
Re: Boty
« Odpověď #10 kdy: Duben 01, 2008, 22:03:31 »
Lukáši jsem rád, že nejsem prodejcem bot. To bych asi před tebou stahoval roletu, jak by ses objevil... Ahoj Vojta
Kolik piva vypiješ za dogtrekking?

Offline Lukas & PitbullLove

  • SPD
  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 42
  • Souhlasu: 0
Re: Boty
« Odpověď #11 kdy: Duben 01, 2008, 22:29:18 »
:) Vojto, ja to nedelam schvalne. Ale aby si nahodou nechtel s tim obchodem zacit, tak pripisu, ze ty pohorky nejou jediny vyreklamovany... :) Koupil jsem si na leto na treky salomony, rozpadli se po roce, reklamace, penize zpet, koupil jsem tedy merely, fajnovy papuce, po necelym roce chozeni se prodrel svrsek, reklamace, nestihlo se to do mesice vyridit, vraceni penez, koupil jsem tedy garmonty, zatim je mam rok a zda se, ze vydrzej, ale je na ne zaruky tri roky, tak uvidime... :) Ale ja bych vazne chtel boty co se do dvou let nerozsypou...mam ale asi smulu, nebo blby nohy...  >:D

Offline Pavca

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 8
  • Souhlasu: 0
Re: Boty
« Odpověď #12 kdy: Duben 02, 2008, 09:19:29 »
Ahojky,
  ja chodim vsude v Maindlech. Jsem z nich jeste porad nadsena (mam je 5-6 let) a krome mistnich odrenin ze skal jsou furt super. Hlavni vyhoda byla, ze se nemusely rozchazet, aspon ja jsem teda nemusela a puchyr je opravdu vyjimecne, a to z povrchu asfalt. Vyrobce nemysli bohuzel na to, ze i asfalt je na turistickych vyletech, a to fakt nohy pak trpi.
  Mam teda damskou verzi a musim rict, ze mi prijdou o dost lepsi. Zkousela jsem i panskou, ale ta bota byla moc vysoka a nesedelo mi to tak. Celodenni snezny vylet s navelkama, aby mi nezapadl snih do bot a bez problemu. Kamaradi prosli cely Turecko a Alpy a botky drzi. Bohuzel cena je vyssi:(.
PS: doufam, ze Krusky budou bez asfaltu:-D
 

Offline Lukas & PitbullLove

  • SPD
  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 42
  • Souhlasu: 0
Re: Boty
« Odpověď #13 kdy: Duben 02, 2008, 10:32:29 »
Pavco a jaky konkretne mas?

Offline S.G.

  • SPD
  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 106
  • Souhlasu: 0
Re: Boty
« Odpověď #14 kdy: Duben 02, 2008, 10:35:18 »
S tím bych moc nepočítal že budou Krušné kopečky bez asfaltu,řekl bych že je to naše průměrně nejdelší pohoří s nejvíce položenými asfaltovými turistickými cestami....A i podle mapy je Karlovarsko skoro celé na asfaltu mimo pár spojovacích cestiček :(

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: