Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 HLEDÁME JEŠTĚ DVA TULÁKY A POUTNÍKY - MAJITELE PRO DVĚ NAŠE ŠTĚŇATA!!!

Autor Téma: HLEDÁME JEŠTĚ DVA TULÁKY A POUTNÍKY - MAJITELE PRO DVĚ NAŠE ŠTĚŇATA!!!  (Přečteno 6036 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Juliána

  • SPD
  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 131
  • Souhlasu: 3
  • Bero & Shadow
V červnu budou k odběru naše štěňata severského vzhledu, křížence přírodního a severského plemene, hledáme ještě dva zájemce, kteří jsou rozhodnutí věnovat svému psímu příteli hodně svého času, respektovat jeho zvídavost a potřebu aktivního života, trávit s ním hodně času pohybem... Budou skvělí na dogtrekking, ale i individuální mushingové disciplíny či do spřežení...  S výchovou a jakoukoli přípravou do sportu poradím a pomohu, máme mnoho let praxe. V případě zájmu volejte na 731 472 516.
« Poslední změna: Květen 25, 2014, 18:44:36 od Juliána »

Offline vencan+3

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 803
  • Souhlasu: 36
  • Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů, pokud t
Táta Čvčko máma SH ?  No potěž koště, tak to je kombinace jen pro fajnšmekry :-) (respektive empatiky)

Ufo

  • Host
Kdybych neměla plný stav smečky, celkem by mě to lákalo.  Jen co jsem se na trekách poohlížela po čevéčkách, tak tam skoro u všech bylo vyjíždění po lidech a majitelé těch psů se shodli na tom, že hasky je oproti ČSV slabý odvar...

Offline Juliána

  • SPD
  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 131
  • Souhlasu: 3
  • Bero & Shadow
Bohužel čsl.vlčáci se často dostávají do rukou lidem, kteří by nezvládli ani labradora. Vyjíždění po lidech je průšvih a není to plemenný znak - je to ostuda majitele a bohužel v důsledku to hází špatné světlo i na plemeno. Mrzí mě to, protože je to naprosto zbytečné.

Venco - přesně takové poslední dva fajnšmekry hledám...jinak si to nechám a budu jezdit se šestkou :-))

Offline janina-nina

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 5
  • Souhlasu: 2
Nemáte fotku štěňat? Jak jsou stará?

Offline Juliána

  • SPD
  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 131
  • Souhlasu: 3
  • Bero & Shadow
Teď byly na prvním očkování, odčervená jsou už dvakrát, za týden jim bude 8 týdnů, takže jsou ihned k odběru. Pořád mám dva (kluka a holku) volné. Kluk má zbarvení čs.vlčáka, včetně vlčí masky, fenka má vlčí masku také, ale je zlatá - písková. Oba jsou nádherní a mají atletické pevné kostry. Nejlepší je zavolat a domluvit se po telefonu na návštěvu ;-)

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: