Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Nápad - Zakarpatská Ukrajina

Autor Téma: Nápad - Zakarpatská Ukrajina  (Přečteno 22150 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline honza khp

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 263
  • Souhlasu: 47
Nápad - Zakarpatská Ukrajina
« kdy: Červenec 08, 2011, 11:48:08 »
Docela rád bych nadhodil možný několikadenní výlet třeba příští rok na Zakarpatskou Ukrajinu. V rámci jakéhosi projektu tam už třetím rokem Češi vyznačují turistické trasy v českém stylu a dělají k tomu i sadu map. 2/3 jsou hotové už teď, kompletní 100 km pás obloukem Karpat od polsko-slovensko-ukrajinské hranice směrem na jihovýchod bude na příští rok. Jsou to nádherné hory s planinami na hřebenech až do výšek přes 1800 metrů - Koločava, Polonina, Svidovec, Gorgany. Pro putování s psiskama by to mohlo být kouzelný :) Tak pokud se někdo o tom bude chtít bavit mám už vytisklé  i 3 z plánovaných 6 map, kamárádi co tam značej mi je posílaj.

Offline JoJo & Uzi & Chucky

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 119
  • Souhlasu: 4
Re:Nápad - Zakarpatská Ukrajina
« Odpověď #1 kdy: Červenec 08, 2011, 12:31:00 »
A vezmete mě tam i s kočárkem? :) Jela bych ráda . . . dovolenou mít budu :)
Krmivo pro psy a kočky
http:\\svetickasmecka.cz
Tara leden 2011 - 11. 4. 2015

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re:Nápad - Zakarpatská Ukrajina
« Odpověď #2 kdy: Červenec 08, 2011, 12:42:03 »
a sakra, to zní HODNĚ lákavě

Offline elina

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 527
  • Souhlasu: 6
Re:Nápad - Zakarpatská Ukrajina
« Odpověď #3 kdy: Červenec 08, 2011, 13:00:26 »
To by se nám moc líbilo, pokud budu mít nějaký použitelný pes tak se pokusíme přidat  ;)

Offline honza khp

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 263
  • Souhlasu: 47
Re:Nápad - Zakarpatská Ukrajina
« Odpověď #4 kdy: Červenec 08, 2011, 13:21:27 »
To by se nám moc líbilo, pokud budu mít nějaký použitelný pes tak se pokusíme přidat  ;)
když nás bude víc nebudem se bát vlků a medvědů nic  ;)
vlastně jsem úplně blbej, vždyť mám o projektu stránky - psáno česky:
http://www.podkarpatskarus.net

Offline elina

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 527
  • Souhlasu: 6
Re:Nápad - Zakarpatská Ukrajina
« Odpověď #5 kdy: Červenec 08, 2011, 13:50:54 »
Krásný, budu studovat  ;)

Dan

  • Host
Re:Nápad - Zakarpatská Ukrajina
« Odpověď #6 kdy: Červenec 08, 2011, 14:07:37 »
Ahoj...
Prosímtě budeš na šerákovi..myslím že bych potřeboval s Tebou hovořit ale nejsem si jist jestli Tě poznám...Mně poznáš určitě  jsem malý chlupatý a budu mít němnogo malamutu...
plánujem nějakou zimní expedici a tak by nás tahle lokalita mohla zajímat..jestli vezmeš mapy a budeš mít chvilku čas rád dám řeč...A ještě jedna otázečka...potřeboval bych nějaký mapy Rumunska...napiš mi  prosímtě meila aljassky.sen@seznam.cz at neotravujem diskuzi dík Dan

Offline noris

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 177
  • Souhlasu: 5
Re:Nápad - Zakarpatská Ukrajina
« Odpověď #7 kdy: Červenec 08, 2011, 14:09:15 »
To nezni vubec spatne :) Stranky si tez prostuduju, az bude cas.
Nekolik znamych letos vylet na Ukrajinu planuje, ja premyslela jet taky, ale co jsem si zjistovala vet. podminky pro cestovani se psem, je treba serologicke vysetreni na vzteklinu, veter. osvedceni pri ceste tam, i pro navrat do CR.
To by me vyslo pro dva psy min. na 3000Kc, tak jsem se na to vyprdla, pac by to byl hodne drahej vylet... Jeste je moznost jet bez psu, ale to se mi moc nechce.
Prijde mi to az buzerace, takove podminky...

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re:Nápad - Zakarpatská Ukrajina
« Odpověď #8 kdy: Červenec 08, 2011, 14:18:22 »
Pokud máš nervy na čekání na šneky, tak jedu taky!

Offline honza khp

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 263
  • Souhlasu: 47
Re:Nápad - Zakarpatská Ukrajina
« Odpověď #9 kdy: Červenec 08, 2011, 14:38:58 »
Myslím že to není o šnecích a nešnecích  :) prostě kochačka při které se kus cesty musí ujít a hospod asi moc nebude.
Podle domluvy by se dal plánovat buď přechod hor s popojížděním a prostřídáním "výletníků" nebo jako centrum zvolit Koločavu a odtud vyrážet. Letos na začátku října uvažuju o kratším průzkumu  ;)

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re:Nápad - Zakarpatská Ukrajina
« Odpověď #10 kdy: Červenec 08, 2011, 14:54:27 »
Jo takhle, to bude zájezd...já jsem spíš pro variantu nahodíme na hrb bagáž na 14 dní a jdem...
Ale dobře to má zorganizovaný brácha, v partě se vyskytuje pár řidičů nechodců, necyklistů (povětšinou manželky)...kteří v průběhu výpravy přibližují vozidlo s proviantem a bagáží na předem stanovené místo a zbytek tam došmatle po svých či dojede na kole. Už tak byli v Norku a ve Skotsku.
Už jsem kdysi o podobné akci uvažovala, ale rovnou přiznávám, že jsem srab, jelikož Ukrajinu a spol. nepovažuju za úplně bezpečnou záležitost pro osamělou bezbrannou ženu či dvě :-X

Offline elina

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 527
  • Souhlasu: 6
Re:Nápad - Zakarpatská Ukrajina
« Odpověď #11 kdy: Červenec 08, 2011, 15:12:21 »
Noris: Já jsem dávala za serologické vyšetření pro jednoho psa přes 2000,- ale zase je to při pravidelném očkování na celý život  ;)

Ježuro pokud jedeš ty, tak my taky  >:D Páč tvoje hyeny určitě ochrání moje nebohé invalidy před potulnými smečkami a medvědi  :-* Kuřata beru, pivo nikomu krást nebudu  ;D

Lucka od Teryka

  • Host
Re:Nápad - Zakarpatská Ukrajina
« Odpověď #12 kdy: Červenec 08, 2011, 15:22:02 »
Ahoj, byly jsme tam s kamarády asi 4 roky zpět v květnu na čundr po nějakých hřebenech v okolí Jasinje (nevím jak se to píše správně).... na hřebenech místy ještě sníh, tedy nikde žádní pastevci s ovcema, ale já bych se tam asi s vlastním psem bála, v ololí vesnic je hodně "bezprizorních" pasteveckých a toulavých psů, lidí se bát nebudou a psi je budou hodně zajímat.To vyšetřování na vzteklinu je dle mě oprávněná buzerace hlavně z naší strany- už asi 8 let se pyšníme titulem "země vztekliny prostá", tudíž je na místě mít jistotu že se k nám nepřistěhuje či nevrátí pejsek se vzteklinou. já vím, všichni naši psi jsou na vzteklinu očkovaní (z těch asi 20 vyšetření na vzteklinu co jsem u nás v ordinaci zatím zažila neměli 2 pravidelně očkovaní psi dostatečnou hladinu a museli se ještě přeočkovávat- oba byli očkovaní takovou tou všekombinací se vzteklinou zaráz, očkování vztekliny zvlášť je asi z tohohle hlediska lepší).
Bylo tam krásně- hory, sníh, louky plné rozkvetlých krokusů....jela bych tam zas, ale spíš asi bez pejska.

Offline honza khp

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 263
  • Souhlasu: 47
Re:Nápad - Zakarpatská Ukrajina
« Odpověď #13 kdy: Červenec 08, 2011, 15:26:40 »
Jo takhle, to bude zájezd...já jsem spíš pro variantu nahodíme na hrb bagáž na 14 dní a jdem...
Ale dobře to má zorganizovaný brácha, v partě se vyskytuje pár řidičů nechodců, necyklistů (povětšinou manželky)...kteří v průběhu výpravy přibližují vozidlo s proviantem a bagáží na předem stanovené místo a zbytek tam došmatle po svých či dojede na kole. Už tak byli v Norku a ve Skotsku.
tak jako zájezd bych to teda fakt neřešil, volné sdružení s širokou improvizací , ale v principu to co píšeš o bráchovi je jedna z možností

Offline honza khp

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 263
  • Souhlasu: 47
Re:Nápad - Zakarpatská Ukrajina
« Odpověď #14 kdy: Červenec 08, 2011, 15:44:52 »
Bylo tam krásně- hory, sníh, louky plné rozkvetlých krokusů....jela bych tam zas, ale spíš asi bez pejska.
letos lehký bezpejskový kratší průzkum formou "just do it" a uvidí se  :)

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: