Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Kolobka

Autor Téma: Kolobka  (Přečteno 21099 krát)

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

Offline peppo

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 316
  • Souhlasu: 0
Kolobka
« kdy: Září 18, 2007, 10:02:17 »
otázka skôr pre tých, ktorí majú kolobku od Lenky, t.j. pre Monču, Gwen, Lenku...
ak mi táto kolobka nevôjde do auta a je teda potrebné ju pripevniť na záhradku, je potrebné vziať nosič na bicykle? dá sa to tam pripevniť alebo...?  ???
peppo

Offline přemnožená

  • SPD
  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 48
  • Souhlasu: 0
Re: Kolobka
« Odpověď #1 kdy: Září 18, 2007, 12:16:23 »
Peter, já ti moc nepomohu mě se vejde do auta i s holčičkama, to už mám vyzkoušené, když mě převáželi pomlácenou z treninku :-) :-) :-)
Monča

Offline peppo

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 316
  • Souhlasu: 0
Re: Kolobka
« Odpověď #2 kdy: Září 18, 2007, 12:20:14 »
hm..., tak budem asi zase improvizovať, zapriahnem Ralfa do kolobky a za kolobku priviažem auto...  ??? ;D
peppo

Maruska

  • Host
Re: Kolobka
« Odpověď #3 kdy: Září 18, 2007, 19:04:16 »
Peppo, ja sice nemam primo tuhle kolobku, ale presne tenhle problem jsem resila nedavno. Nedokažu si predstavit, jak pripevnit kolobku na strechu auta bez nosiče na kola. Mozna by to slo, ale urcite to neni prakticky.
Pouzit nosic na kolo se urcite da, jen se to chce poptat v cykloprodejnach po tom spravnym. Některe se na kolobku daji pouzit a nektery ne.

Offline peppo

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 316
  • Souhlasu: 0
Re: Kolobka
« Odpověď #4 kdy: Září 18, 2007, 19:26:39 »
Maruška díky, v každom prípade to bude zaujímavé...
a ako sa ti darí, ako žiješ? si sa na treku už nejaký rok neukázala... čo hafani? čo škola?
peppo

Maruska

  • Host
Re: Kolobka
« Odpověď #5 kdy: Září 18, 2007, 19:42:49 »
No jo, nak mi to letos nevychazelo.. Psi se maji dobre a ja v podstate taky  ;D. Skolicku bych mela dokoncit v lednu a ted se budu muset zaradit do pracovniho procesu :'(

Offline vencan+3

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 803
  • Souhlasu: 36
  • Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů, pokud t
Re: Kolobka
« Odpověď #6 kdy: Září 18, 2007, 19:47:35 »
to peppo: nechci rozsévat " moudra "  :-X, ale vždy šlo cokoli  :P uvázat na normální zahrádku na střeše... a mockrát jsme tam vezli to co i zdánlivě nešlo... ;)

Offline peppo

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 316
  • Souhlasu: 0
Re: Kolobka
« Odpověď #7 kdy: Září 18, 2007, 19:54:35 »
Maruška: tak držím palce v škole, no a niekedy sa už ukáž aj na treku, snáď ťa ešte spoznáme...  ;) :)
peppo

Offline peppo

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 316
  • Souhlasu: 0
Re: Kolobka
« Odpověď #8 kdy: Září 18, 2007, 19:58:31 »
venca: ak by som bol truhlík, tak sa nepýtam  ;D ;D ;D, no keďže nie som, tak každá rada dobrá, díky  ;)
peppo

Maruska

  • Host
Re: Kolobka
« Odpověď #9 kdy: Září 18, 2007, 20:11:22 »
Peppo: Diky
VencaN:To mas kazdopadne pravdu, jenze nandani kolobky na nosic mi trva priblizne 2 minuty. Uvazovani na zahradku by mi trvalo podstatne dele.

Offline vencan+3

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 803
  • Souhlasu: 36
  • Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů, pokud t
Re: Kolobka
« Odpověď #10 kdy: Září 18, 2007, 20:25:59 »
No tak halt musíš dojet na místo startu s dostatečnou časovou rezervou...(na sundání) ;) :P :-X, ale klidně to můžem někde vyzkoušet...
s 2 gumicukama to nemůže trvat délejác ( po moravsku) ;) >:D

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Kolobka
« Odpověď #11 kdy: Září 18, 2007, 20:31:08 »
Peppo: normálně ji uvážeš "naplacato" na zahrádku, nosič jak píše Marushka, nepasuje každej, takže spíš koupit potom nosič podle kolobky!

Offline peppo

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 316
  • Souhlasu: 0
Re: Kolobka
« Odpověď #12 kdy: Září 18, 2007, 20:39:20 »
ok, asi to tak bude najlepšie, chcel som len pár názorov, díky
peppo

Offline chalibda & běsové

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 31
  • Souhlasu: 0
Re: Kolobka
« Odpověď #13 kdy: Květen 19, 2009, 16:56:59 »
Tak tady tak obcházím a loudím informace. Zdědila jsem takového magorického čokla, co neumí chodit jinak než na vodítku, tak se z toho pokouším elegantně vybruslit tím, že se budeme věnovat dogtrekkingu. Moc by se mi líbilo, brát ho s sebou na kolo, ale to bych asi skončila v první škarpě. Kolobrnda se mi zdá taková bezpečnější, připadá mi, že když nic jiného, nebudu padat z takové výšky. Nebo zdání klame? O víkendu jsme prvně vyzkoušeli naši novou výbavu a to zvíře se mnou smýkalo sem tam. Mám učit skoro pětiletého boxera tahat tak jak je tady někde napsané? Nebude to pro něj moc velká námaha? A při tom koloběžkování se pes přivazuje ke kolobrndě nebo ku člověku? Jen mě tak napadlo jestli se tomu mizerovi nepovede vyrvat mi tu kolobku a neuteče i sní :-) Díky za všechny rady

Offline burak

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 74
  • Souhlasu: 1
Re: Kolobka
« Odpověď #14 kdy: Květen 19, 2009, 17:20:05 »
Kolobezka je bezpecnejsi uz proto, ze mas porad jednu nohu volnou, obvykle staci vyskocit do strany. Jen bude chvilku trvat, nez si zvyknes, je to neco trochu jineho, nez kolo. Vetsina lidi vaze psa ke kolobezce, ale jsou i taci, co k sedaku. Podle mezinarodnich pravidel se k sedaku nesmi.
Pes ti pak pochopitelne muze utect i s kolobezkou. Stal se pripad, kdy psi s kolobezkou bez jezdce obehli celou zavodni trat az do cile, ale to byla opravdu vyjimka. Jen nevim, jestli je boxer vhodny k tahu - ma kratky nos.

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: