Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Bunda The nort face

Autor Téma: Bunda The nort face  (Přečteno 3873 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Šárka

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 390
  • Souhlasu: 8
Bunda The nort face
« kdy: Prosinec 06, 2010, 11:57:31 »
Jěště prosím o překlad- respektive vyklad, zde jde o kvalitni budnu ( maji je v takovym obchudku. neco jako sekac, ale spis levne zbozi, na budne na kapse chybi jeden zoubek zipu, takže jde o zboží co se nemohlo prodavat v klasika sporotvních prodejnach)

opisuju toto-- Duckback Durable Water Resistant ( DWR)  finishes on fabrics and zippers give long life to waterproof technologies. The addition of an enhaced hydrorophobic treatment enables the DWR to adhere to materials for an extremely extended lifetime.


 děkuji zdělaným ochotným lidičkám
« Poslední změna: Prosinec 06, 2010, 13:07:33 od Šárka »


Offline Kristýna, Aranka a Žižla

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 219
  • Souhlasu: 0
Re: Bunda The nort face
« Odpověď #2 kdy: Prosinec 08, 2010, 09:41:34 »
DWR se ti po pár vypráních vypere a bude to šusťka bez ničeho :-( Takže pak impregnovat impregnovat impregnovat.
HyVent to náhodou nemá? To je docela fajn zátěr od TNF

Offline Šárka

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 390
  • Souhlasu: 8
Re: Bunda The nort face
« Odpověď #3 kdy: Prosinec 08, 2010, 11:58:43 »
Díky, já jsem si jí koupila hlavně proto, že byla XXL  seděla mi jako poslední vrstva bundy na saně.  Tož budu impregnovat...

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: