Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Šerák 2010-poděkování, fotky a tak...

Autor Téma: Šerák 2010-poděkování, fotky a tak...  (Přečteno 9755 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Šerák 2010-poděkování, fotky a tak...
« kdy: Červenec 25, 2010, 15:12:40 »
Bylo to úžasné skvělé jedinečné...DÍKY, DÍKY, DÍKY!!!!!!!!!!!!!!!!!
Foto bude až se trocha vzpamatujem ;D

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Šerák 2010-poděkování, fotky a tak...
« Odpověď #1 kdy: Červenec 25, 2010, 16:24:17 »
PS: Kdo jste se bál v noci v mlze na Kraličáku?
Až teď doma z Mirka vylezlo, že tam zhruba 3 neděle zpět bloudil medvěd, asi jenom na návštěvě z Polska...vidělo ho prý několik lidí nezávisle na sobě motat se kolem Francisky (co byly ty dva křížky těsně pod hranicí lesa)

Offline TerCedrici

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 472
  • Souhlasu: 21
Re: Šerák 2010-poděkování, fotky a tak...
« Odpověď #2 kdy: Červenec 25, 2010, 16:40:25 »
Hahahaha!!!! No já v sobotu ráno viděla v blátě něco, co mi medvědí stopu připomnělo, ale jak jsem měla zamlženo a byla utahaná, tak jsem to neřešila a zcela ignorantsky do toho kousku bahna dupla. Tak teď by mě zajímalo, jestli to byl výplod mého mozku, nebo fakt nějaký soused z Polska na přátelské návštěvě...Doufám, že a/ je správně ;D

Ať tak či tak, samozřejmě bych taky ráda poděkovala pořadatelům za krásnou trasu, perličkovou koupel atd. Zase mě to utvrdilo v tom, že hory mají něco do sebe a že se těším na další ročník. :)
Zdraví Terka

Offline Monika+bágl

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 196
  • Souhlasu: 8
Re: Šerák 2010-poděkování, fotky a tak...
« Odpověď #3 kdy: Červenec 25, 2010, 16:52:43 »
PS: Kdo jste se bál v noci v mlze na Kraličáku?
Až teď doma z Mirka vylezlo, že tam zhruba 3 neděle zpět bloudil medvěd, asi jenom na návštěvě z Polska...vidělo ho prý několik lidí nezávisle na sobě motat se kolem Francisky (co byly ty dva křížky těsně pod hranicí lesa)
No ještě, že se to dozvídám až teď. :-X Jinak bych se asi zbláznila strachy a byly by tam krížky tři ;)

Jinak díky pořadatelům za skvělou a povedenou akci. Nemělo to chybu :D :D :D


Bára B

  • Host
Re: Šerák 2010-poděkování, fotky a tak...
« Odpověď #4 kdy: Červenec 25, 2010, 18:03:42 »
No neřikejte, že jste po tolika letech šli znovu přes Králičák  :-X, kde je plačící smajlík??????, tam to je krásná divočina  :( :( :(

Offline ŽufrikTeam

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 297
  • Souhlasu: 8
Re: Šerák 2010-poděkování, fotky a tak...
« Odpověď #5 kdy: Červenec 25, 2010, 19:58:38 »
No nám bylo divný, že jsme nepotkali kromě můr kroužících kolem čelovky žádné lesní zvířátko...zřejmě předzvěst noční bouřky nebo že by medvěda ? >:D >:D >

Fotky hlavně z první poloviny trati http://zufrik.rajce.idnes.cz/2010_07_24-Stopou_strejdy_Seraka/
   *   www.probarf.cz

Offline Laďa+Esi

  • SPD
  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 108
  • Souhlasu: 9
Re: Šerák 2010-poděkování, fotky a tak...
« Odpověď #6 kdy: Červenec 25, 2010, 20:07:46 »
Gejza opět nezklamal. Po letech jsme se opět podívali na Králičák a dokonce na Keprník. Trať vedla přes troje hory :-) - Hrubý Jeseník,Masiv Králického Sněžníku a Rychlebské hory. Aby nebylo tak horko, tak oblednal mraky a na noc krásnou bouřku, kdy blesky přes déšť jasně osvětlovaly kam člověk šlape a cesta se místy měnila na potok. Takže Gejzo díky. Poděkování patří i Martinovi Vojvodíkovi, že nám dělali společnost cestou z Paprsku až po chatu Na Smrčníku.
Na rajčeti je pár fotek: http://tulak.rajce.idnes.cz/
Laďa+Esi

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Šerák 2010-poděkování, fotky a tak...
« Odpověď #7 kdy: Červenec 25, 2010, 20:52:11 »

Offline Monika+bágl

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 196
  • Souhlasu: 8
Re: Šerák 2010-poděkování, fotky a tak...
« Odpověď #8 kdy: Červenec 25, 2010, 22:03:12 »
Bohužel kvůli počasí,  fotky jen z prvního dne a z vyhlášení od bágla jsou tady: http://momonka1.rajce.idnes.cz/Stopou_strejdy_Seraka_2010/

Blanka + smečka

  • Host
Re: Šerák 2010-poděkování, fotky a tak...
« Odpověď #9 kdy: Červenec 25, 2010, 22:08:51 »
Tak šup šup další fotečky ať můžu bledě závidět  :)
Super fotky.

Offline zlá-tužka

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 128
  • Souhlasu: 1
Re: Šerák 2010-poděkování, fotky a tak...
« Odpověď #10 kdy: Červenec 25, 2010, 22:16:17 »
Díky, díky, díky! Skvělá a snadná trať nutně doplněná mlhou, deštěm, hromy, blesky.. no prostě opět super zážitek, Šeráček nezklamal, už se moc těším na další ročník :)
Děkuji také Bláze, že to se mnou opět krásně odťapala, kamarádům spolutrekařům za společnost na základně i na trati, za ohlídání australského mimina, za "výtah" na Šerák (jmenovitě Honzovi Š. jehož tempa jsem se chytla a následně Vikině  ;D před kterou jsem s Bláhou poctivě utekla, ačkoliv síly docházely), sobě děkuju za ten super nápad vzít s sebou placku s rumem, protože v tom nočním dešti fakt bodl - za sucho pod plachtou, když jsem se zalekla bouřky, a možnost se o ten rum podělit za krásného bubnování deště děkuju Honzovi H., aneb už vždycky budu věřit meteorologům a už nikdy si nezapomenu vzít plachtu vlastní  ;D ;D O:-)
A ještě  zvláštní poděkování Viktorovi samozřejmě za nocleh, ale hlavně za dost nevšední zážitek - noční taktrochuněcojakobikejoring Lipovou  >:D při té vzpomínce se budu ještě dlouho smát  ;D ;D ;D

PS v mlze za šera na Králičáku jsem se popravdě nejvíc bála, že přejdu ten vrchol a ani ho nenajdu  ;D ;D ;D


Offline noris

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 177
  • Souhlasu: 5
Re: Šerák 2010-poděkování, fotky a tak...
« Odpověď #11 kdy: Červenec 25, 2010, 22:44:49 »
Na fotečky se těším :) Děkuji pořadatelům, také "spolubojovníkům" za nezapomenutelné zážitky. Trošku mne mrzí Králičák, kde byla mlha a nebylo nic vidět. Ale i tak bylo mnoho možností pokochat se nádhernou krajinou, na trati - i přes rozmary počasí vládla skvělá nálada, v campu také. Za rok snad zas!

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Šerák 2010-poděkování, fotky a tak...
« Odpověď #12 kdy: Červenec 26, 2010, 07:15:28 »

PS v mlze za šera na Králičáku jsem se popravdě nejvíc bála, že přejdu ten vrchol a ani ho nenajdu  ;D ;D ;D

No my jsme vrchol našly naprosto snadno, ale pak jsem se 2x zatočila a suverénně místo zpět vyrazila na úplně jinou stranu, nebylo vidět ani nic...už chápu jak může někdo zmrznout 20 m od chaty a nenajít ji ...:o

Martin V.

  • Host
Re: Šerák 2010-poděkování, fotky a tak...
« Odpověď #13 kdy: Červenec 26, 2010, 10:09:05 »
Díky Gejzovi, Danovi, Pepovi, Bóďovi, Štěpánce, Soni, a vůbec všem, kteří se na přípravě této na Lipovské poměry obvykle vydařené akce podíleli. Bylo to super, hlavně trasa byla parádní.

[/quote]
Poděkování patří i Martinovi Vojvodíkovi, že nám dělali společnost cestou z Paprsku až po chatu Na Smrčníku.

No hlavně díky tobě, sám bych se asi někde v té noci ztratil. Sice byl skoro úplněk, ale přes tu mlhu a déšť to nebylo vidět ;). Jenom nechápu, jak jsi mohl těch posledních 4.5 km v tu noc ujít rychleji, než já druhý den ráno za světla :D

Martin.

Offline Honza_Monty

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 111
  • Souhlasu: 3
Re: Šerák 2010-poděkování, fotky a tak...
« Odpověď #14 kdy: Červenec 26, 2010, 13:11:52 »
Díky Gejzovi a všem, co se podíleli na přípravě skvělé akce. Šerák tradičně nezklamal a stejně tak počasí. Vystřídali jsme celou škálu povětrnostních podmínek od prádelny při startu až po bouřku a slejvák na Smrku s viditelností na 5 metrů. Na ty 4 hodiny v louži v útulně u Matesa jen tak nezapomenu ;D ...a Beníček jistě taky ne :D
 Rozhodně si už teď rezervuju místo ve startovním poli na příští rok.
Na Rajčeti je pár fotek na http://montici.rajce.idnes.cz/Serak_2010/

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: