Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 batoh

Autor Téma: batoh  (Přečteno 75135 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline kiwi

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 72
  • Souhlasu: 0
batoh
« kdy: Srpen 04, 2009, 21:19:01 »
ahoj, sháním turistický batoh 40-50l, měl by mi sloužit k menším výletům, trekům, cyklovýletům a také do skal na horolezení, tzn. budu v něm táhnout horolano (speciální horolezecký ale být nemusí). co všechno požadujete od dobrého batohu? se kterou značkou jste spokojeni? jsem ochotna do toho vrazit optimálně do 1500,-max.2000,-díky za tipy

Offline jazzinka

  • SPD
  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 191
  • Souhlasu: 1
Re: batoh
« Odpověď #1 kdy: Srpen 04, 2009, 23:03:19 »
Na menší (dvoudenní) výlety a do skal by ti měla stačit 40l, na kolo je i tohle velké. Hlavně ti musí dobře sedět - při zkoušení ho naplň těžkýma věcma (třeba to lano, pohorky..), povol všechny popruhy, pak utáhni bederák, aby seděl fakt na bedrech a ne někde v pase a až podle toho dotáhni ramena. Pokud bude mít nastavitelná záda, tím líp. Z nadstandardu se hodí třeba boční vstup.
Mám výbornou zkušenost se značkou Deuter (Guide 35+, Sundance 65+ a Act lite 40+) ale je trochu dražší.

Offline Kristýna, Aranka a Žižla

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 219
  • Souhlasu: 0
Re: batoh
« Odpověď #2 kdy: Srpen 05, 2009, 08:37:56 »
Já teď pokukuju po 42l Doldyně - http://www.affekt.cz/doldy-batohy-batohy-doldy-wanaka-tr-42-1109.html. Co u mě vede jsou ty vetraný záda a kapsy na bederáku ... jen nevím, kde si ji vyzkouším

Offline RadekK

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 208
  • Souhlasu: 0
Re: batoh
« Odpověď #3 kdy: Srpen 05, 2009, 12:45:31 »
Doporucil bych kouknout po ceskych Boll batohach. 40-50litrove verze nemaji bocni kapsy, takze nejsou sirsi, nez zada -> k horolezeni jsou fajn. Bocni vstupy mivaji taky - a hlavne maj perfektne vychytany zadovy system. Deuter to neni... ale daleko to k Deuterum kvalitou nema :) (a jsou o dost levnejsi :D )

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: batoh
« Odpověď #4 kdy: Srpen 05, 2009, 13:16:20 »
já mám http://batohy.heureka.cz/tramp-country-42/ a taky není špatný
edit - úprava odkazu
« Poslední změna: Červen 04, 2010, 08:40:16 od Petra + Barry »

Offline kiwi

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 72
  • Souhlasu: 0
Re: batoh
« Odpověď #5 kdy: Srpen 05, 2009, 13:39:25 »
já mám http://www.na-pruzkum.cz/product/tramp-country-42-156/ a taky není špatný
tento má právě přítel a stěžuje si že mu špatně sedí, proto přemýšlíme že by si batoh koupil on a tento mi dal, ale musím ho ještě prubnout.

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: batoh
« Odpověď #6 kdy: Srpen 05, 2009, 13:53:53 »
Vyzkoušej a uvidíš - mě seděl vždycky dobře, teď jsem ho půjčovala kamarádce a taky jí vyhovuje... Otázka je co je to "špatně sedí" a jestli v tom případě není rozumnější osobně zkoušet... i když já mám teď menší Loap, v obchodě mi seděl perfektně, ale když hodně utáhnu popruhy aby seděl i při běhu, tak mi dře krk  :(

Offline Šera

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 172
  • Souhlasu: 0
  • **Šera**
Re: batoh
« Odpověď #7 kdy: Srpen 05, 2009, 19:44:18 »
Já jsem si nedávno koupila Deuter 35 plus 10 l a nemůžu si ho vynachválit. Nosím ho zatím jen na jednodenní výlety do hor. Je to odlehčená verze a mám ho s velkou slevou z Hudy ;)

Offline Kristýna, Aranka a Žižla

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 219
  • Souhlasu: 0
Re: batoh
« Odpověď #8 kdy: Srpen 05, 2009, 22:22:05 »
aaaa sleva z Hudy, to mi něco evokuje  >:D

Offline kiwi

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 72
  • Souhlasu: 0
Re: batoh
« Odpověď #9 kdy: Srpen 06, 2009, 09:25:12 »
Vyzkoušej a uvidíš - mě seděl vždycky dobře, teď jsem ho půjčovala kamarádce a taky jí vyhovuje... Otázka je co je to "špatně sedí" a jestli v tom případě není rozumnější osobně zkoušet...
to je samozřejmě v plánu všechno pořádně vyzkoušet. Asi si vemu toho trampa, a jemu koupíme novej. On je taková nestandardní postava tak to bude boj. Jj slevy v Hudy... jen mi příjde že když jsem tam zrovna já nic v akci nemají.

Offline Veruna a Lajka

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 64
  • Souhlasu: 1
Re: batoh
« Odpověď #10 kdy: Srpen 06, 2009, 09:37:05 »
aaaa sleva z Hudy, to mi něco evokuje  >:D
něco nebo někoho? ::)

Offline Kristýna, Aranka a Žižla

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 219
  • Souhlasu: 0
Re: batoh
« Odpověď #11 kdy: Srpen 06, 2009, 10:41:27 »
Nechtěla jsem tak okatě  O:-)

Offline Kukačka

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 207
  • Souhlasu: 1
Re: batoh
« Odpověď #12 kdy: Srpen 06, 2009, 12:46:34 »
HUDY má teď na pobočkách 20-50% slevy  O0

Offline Honza & Wendýsek & Pan Eki

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 123
  • Souhlasu: 1
Re: batoh
« Odpověď #13 kdy: Srpen 06, 2009, 13:27:39 »
tak to vyrazim za báglama a čelovkou jestly náhodou nezlevnily  :) http://www.hudy.cz/g101744-camping-celovky-svitidla-icon/
Krmivo pro psy a kočky
http://svetickasmecka.cz

Offline kiwi

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 72
  • Souhlasu: 0
Re: batoh
« Odpověď #14 kdy: Srpen 06, 2009, 14:10:39 »
Lidi neblbněte s čelovkama za 2tácy. koukněte na www.dealextreme.com, teď mi příjde čelovka i s extra letkama za 499,- a kdejakýho Petzla strčí do kapsy.

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: