Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Oravský dogtrekking 2010 - podědování

Autor Téma: Oravský dogtrekking 2010 - podědování  (Přečteno 10209 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Gwen a Dinulka

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1655
  • Souhlasu: 123
Oravský dogtrekking 2010 - podědování
« kdy: Červen 27, 2010, 17:41:24 »
Velký dík Brzďovi a spol. za ÚŽASNOU!!! akci.  :)
Super zázemí, nádherná trať, halušky, počasí na objednávku ....  ;), co víc si může člověk přát  O:-)
Díky, díky, díky.  :)
Hodný holky se dostanou do nebe, potvory se dostanou všude.
Dum Spiro, Spero
http://gwenfoto.blogspot.cz/

Offline maja.fetch

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 8
  • Souhlasu: 0
Re: Oravský dogtrekking 2010 - podědování
« Odpověď #1 kdy: Červen 27, 2010, 18:38:11 »
Ďakujem ešte raz aj tu, som veľmi rada, že sa mi po troch rokoch plánovania konečne podarilo na Oravu naozaj dostať :D
a stálo to za to, aj napriek bahnu a hmle bolo čo obdivovať a myslím, že pre väčšinu psíkov ideálne počasie, mne vyhovovalo tiež maximálne. Druhý deň som bola naučená pohybovať sa bez väčších problémoch šmykom aj po neistom povrchu, hehe :)) Organizátorom na čele s BRZĎOM klobúk dole, SUPER AKCIA!!! tešíme sa o rok!

P.S1: v cieli som sa vďaka Štefi dozvedela princíp úvraťovej železnice :D :D :D ale aj ten zdanlivý koniec kolajníc a následný 400m výstup lesom takmer kolmo nahor mal svoje čaro, najmä keď Roman zmizol polkou tela v spráchnivelom spadnutom strome :D :D :D

P.S2: dúfam, že sa vidíme v KE ;))

Offline jazzinka

  • SPD
  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 191
  • Souhlasu: 1
Re: Oravský dogtrekking 2010 - podědování
« Odpověď #2 kdy: Červen 27, 2010, 21:00:54 »
Jsou akce, o kterých člověk prostě VÍ předem, že nezklamou. Orava mezi ně jednoznačně patří. Děkuji celému týmu pořadatelů za další parádní trek a už se těším na další ročník!

PS: a taky děkuji všem, díky kterým jsem došla/dojela - zejména Lianě, Janě a Honzovi  ;)

Offline noris

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 177
  • Souhlasu: 5
Re: Oravský dogtrekking 2010 - podědování
« Odpověď #3 kdy: Červen 27, 2010, 21:30:13 »
Na Oravský DT jsem neslyšela nic jiného než chválu, jela jsem se tedy přesvědčit. A opravdu, slova ostatních, že na Oravě je to prostě skvělý rozhodně nebyla přehnaná. Dlouho budu mít na co vzpomínat. Takže i za mne veliký dík pořadatelům. Též dogtrekařům, kteří mi dělali na trati společnost.
Tak za rok snad naviděnou! :)

Offline Lenka + Leo

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 5
  • Souhlasu: 0
Re: Oravský dogtrekking 2010 - podědování
« Odpověď #4 kdy: Červen 27, 2010, 22:19:13 »
Dakujeme Brzdovi a ostatnym pomocnikom sa skvelu akciu, fantasticka atmosfera, nenormalne krasna priroda, pocasie 5*****, a aj dusa dogtrekara si ako v zakladnom tabore tak na trati prisla na svoje  ;). Skoda ze sa Oravsky DT robi iba 1x do roka...  ::)

Offline Hannnz & Pedy Coober

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 333
  • Souhlasu: 7
Re: Oravský dogtrekking 2010 - podědování
« Odpověď #5 kdy: Červen 28, 2010, 06:56:22 »
Taky se přidávám, za poděkování Brzďovi a jeho teamu. I když jsem mu každý večer děkoval, tak mu poděkuju i tady :).


Trasa nádherná včetně počasí, kuchyň super, bar NONSTOP, kapela hrála dobře (mohli začít později a hrát až do rána) a taky díky všem účastníkům naší "noční etapy" :)
31.1. Wellkam Pedy Cooberová :)
KLOKANI team; Cookie, Brown Sugar, Gucci, Rony, Terri, Aranka, Čak. Ano, už je jich opravdu tolik a ještě nikde nemám jizvu po kousnutí... a abych nezapoměl, tak Oravu 2010 jsem měl Frama. Super pes! Košice 2010 = Fetch!

Offline Marcela

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 16
  • Souhlasu: 0
Re: Oravský dogtrekking 2010 - podědování
« Odpověď #6 kdy: Červen 28, 2010, 07:12:06 »
.... prostě super. Díky.

Offline Liana

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 49
  • Souhlasu: 0
Re: Oravský dogtrekking 2010 - podědování
« Odpověď #7 kdy: Červen 28, 2010, 08:08:11 »
Sqelé, sqelé, sqelé! (Q ako značka akosti, takže 3x) Opäť raz akcia, z ktorej sa nechce odísť... Ďakujem z celého srdca najmä organizátorovi a hlavne ľuďom, vďaka ktorým bola atmosféra celej akcie taká aká bola, tiež jazzinke za dokonalú spoločnosť na trati! Dlho mi v pamäti zostane "Brzďova pomsta" (zjazdovka dolu na kontrolu a zasa hore...) a najmä zjazd do Zázrivej, kde jazzinka začala uvažovať o podaní sťažnosti na KST vďaka značkám, ktoré viedli občas neuveriteľným terénom... Napriek tomu však môj prvý trek bez jediného pľuzgiera (asi že som si nakúpila riadnu zásobu náplastí) a boliestky, možno vďaka mäkkému terénu  ;). Všetky príkoria trate však boli vyvážené úplne inými kvalitami - štvrtkové "spievanie s Kvetkou" do rána, halušky - s porciou ktorých sme bojovali traja ľudia, sobotná tancovačka... Vďaka, vďaka vám, kamaráti!

   

jazzinka z práce

  • Host
šedé tenisky
« Odpověď #8 kdy: Červen 28, 2010, 12:13:13 »
Ahoj lidi,

někdo si do šatny č.3 dal sušit šedé tenisky a já mu je omylem odvezla. Takže kdo je postrádáte, prosím volejte na 604 261 443!

Díky
Jana

Offline mimuscha

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 7
  • Souhlasu: 2
Re: Oravský dogtrekking 2010 - podědování
« Odpověď #9 kdy: Červen 28, 2010, 13:24:12 »
Zdravime vsetkych...aj my sa pridavame k podakovaniu za VSETKO :-))....uz sa tesime na dalsi rocnik, ktory urco bude zasa o malo lepsi...ved pozname svojich ludi, nie?! :-DDD...este pridavame par foteciek od Peta...

mimuscha | Dogtrek Orava 2010 – rajce.net

Offline zlá-tužka

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 128
  • Souhlasu: 1
Re: Oravský dogtrekking 2010 - podědování
« Odpověď #10 kdy: Červen 29, 2010, 00:27:49 »
I já děkuju pro mě zatím snad za nejlepší trek.. Je to vždycky mozaika, která zdaleka není jen o organizaci, ale to všichni víme..
Z trati se mi třeba moc líbila naprosto netradiční část - po kolejích :) S každým dalším kluzkým pražcem stoupal adrenalin ;D
Taky nemůžu zapomenout poděkovat dvěma pobouchancům za cestu, všem kamarádům trekařům za super společnost v základním táboře.., za "noční etapu" (čti "banda opilých trekařů šla venčit psy";D) a na trati hlavně Irisce (a za Iris, kterou bych za Frama nevyměnila :)) a Viktorovi a jeho klukům (jak jsme říkali, budeme si pamatovat hlavně bahno, koleje a "Iris!" - to aby mě z kopce nezabila  ;D
Prostě super, absolutní nadšení, děkuju :)

halušky - s porciou ktorých sme bojovali traja ľudia 
;D ;D ;D

Offline Monika+bágl

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 196
  • Souhlasu: 8
Re: Oravský dogtrekking 2010 - podědování
« Odpověď #11 kdy: Červen 29, 2010, 20:37:21 »
Neskutečně krásnááááá akce. Díky všem ;D

Offline Honza_Monty

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 111
  • Souhlasu: 3
Re: Oravský dogtrekking 2010 - podědování
« Odpověď #12 kdy: Červen 30, 2010, 18:31:06 »
Přidávám se k zástupu ódy pějících a děkujících. Oravsko - Kysuckí chlapci majú srdce zo zlata (a možno aj, podaktorí, pečeň z kameňa  ;D)
Abych se neopakoval, chtěl bych vděčně vzpomenout pár detailů, na které jen tak nezapomenu:
Borovičkové pohyblivé kontroly, u kterých mi nebylo jasné, jak se v tomto stavu mohou přesouvat po krajině rychleji než my, noční etapa dokázala, že na světě ještě existuje dost bláznů,
Liana - krotitelka dravé zvěře ukázala chrabrost slovenských žen, Štefi zase lásku k rodnej krajine, když si dobrovolně prodloužila první etapu (o to větší obdiv zaslouží její výkon) ;)
Zvláštní poděkování posílám miestnému horárovi, který Beníčkovi za odměnu po prvním dni umožnil zašpásovat si s jeho divočákem (po slovensky diviak  ;D). Doufám, že se prasátko už zotavilo a netrefil ho šlak po té půlhodinové hře na honěnou.
O haluškách jsem jen slyšel - na 10 minut jsem se zakecal při čekání na ně a když jsem přišel zpět, užv "sa minuli"=byly hltavě sežrány zástupy hladových českých trekařů.
Ale nejvíc Brzďovi děkuju za tu srnku s kolouchem, které poslal na loučku u parkoviště nad Oravskou lesnou a kterou jsem mohl nerušeně pozorovat na 15 metrů snad 20 minut - balzám na nervy.
Za rok určitě zase dorazíme.

Offline P. & G. N. R. J.

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 653
  • Souhlasu: 29
Re: Oravský dogtrekking 2010 - podědování
« Odpověď #13 kdy: Červenec 01, 2010, 15:10:18 »
Peťo a všichni, co pomáhali uspořádat tuto luxusní akcičku: díky, díky, díky, bylo to bezva. Také díky všem účastníkům za super atmosféru a Oravěnce za nádhernou přírodu. Hannnzovi díky za šílený nápad lovit pitomou krabici a přidat si tak minimálně 200 výškových metrů, aby toho nebylo málo.... >:D

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: