Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Sušené maso

Autor Téma: Sušené maso  (Přečteno 23905 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Tomas

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 1
  • Souhlasu: 0
Re: Sušené maso
« Odpověď #15 kdy: Květen 15, 2011, 21:09:11 »
Taky jsem tohle maso od Falca koupil kvůli trekům a letním výletům kdy sebou nemůžu tahat kusy syrovýho masa :),po smíchání s vodou vznikne nasmrádlá blátivá kaše takže chlapec to žere bez problémů,sračku z toho taky nemá.Jedem na Vlka a pokud by měl někdo zájem můžu přenechat jedno 700g balení které mě přišlo na 7Okč.

Offline Šárka

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 390
  • Souhlasu: 8
Re: Sušené maso
« Odpověď #16 kdy: Květen 16, 2011, 10:05:43 »
Jo jo, to je fakt, že jsou rozmlsaný, jen si nemužu vzpomenout kdo  je to naučil.

Offline katule a arga

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 58
  • Souhlasu: 0
Re: Sušené maso
« Odpověď #17 kdy: Květen 16, 2011, 12:37:57 »
Potřebuji si také objednat, ale mám malý problém. Nedám dohromady zboží za 2500,- nešel by někdo na půl aspon..? Podmínkou je někdo kolem Phy:(

Offline cztweety

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 25
  • Souhlasu: 0
Re: Sušené maso
« Odpověď #18 kdy: Květen 16, 2011, 21:22:24 »
Tak zitra bohuzel jdu s Atabanem se kterym jsem mel jet na Jednookeho vlka na necekanou operaci oka :(
Takze na dogtrek bohuzel nejedu :(

Ale neni problem se domluvit a dovest na nejakou dalsi akci cokoliv ze sortimentu FALCA
Cena suseneho masa na pozadani po SZ ;)
Jára Cimrman - otec GPS aneb „Gde Proboha Sem ?“

Offline Mawenzi

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 97
  • Souhlasu: 0
Re:Sušené maso
« Odpověď #19 kdy: Duben 25, 2012, 09:16:31 »
ráda bych to sušený maso vyzkoušela, někde je tu vlákno že se dá pokoupit po troškách na akcích, tak to zkusím. Nicméně - to stačí teda zalít studenou/teplou vodou a může se podávat? ono kdyby to bylo objemově menší a lehčí než granule, tak by to nebylo špatný:) - a stačí to na ty 2 - 3 dny jen suchý maso nebo k tomu vždycky něco přidáváte?

Offline marian

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 111
  • Souhlasu: 21
Re:Sušené maso
« Odpověď #20 kdy: Duben 25, 2012, 09:33:09 »
Susene maso sa da kupit napr. aj od Falca. Staci to zaliat vodou a premiesat. Je to vyrazne objemovo a hmotnostne vyhodnejsie. Miesa sa to tak 1:3 (kasa) az 1:5 (polievka). Doma si vzdy vyrobim vakuovane saciky s jednou davkou - objem minimalny, nenavlhne to keby prsalo.
Ja davam na trati iba susene maso. Ale mam severana (tj nenarocny pes) - uz sme sli long aj bez stravy a nebol problem.

Offline katule a arga

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 58
  • Souhlasu: 0
Re:Sušené maso
« Odpověď #21 kdy: Duben 25, 2012, 09:37:00 »
Dávám k tomu granule půl na půl, ale asi je to zbytečný na těch pár dní s granulema..já to mam jen kvuli pocitu asi jen :P Tak já pro ně tahnu nejen to :P
A hlavně to dávám na zavodnění..když nepijou nebo málo..
A pokud dám větší množství, tak to vyjde druhou stranou a ve stejné konzictenci v které jsem jim to dala:D
Nakoupila jsem si zásobičku při objednávce, tak mam pouze pro nás..:(

Offline Mawenzi

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 97
  • Souhlasu: 0
Re:Sušené maso
« Odpověď #22 kdy: Duben 25, 2012, 09:54:46 »
tak ono u falca musí být aspoň za 2500 objednavka, což je dost nářez, nicméně sehnat v menším množstvím neřeším, vím že moje špicí popelnice by taky mohli přežít na čemkoli, hlavně me to zajímalo objemově. I když napřed budu muset zkusit doma, jak se na to tvářej, ale pokud se k tomu nemusí nic moc přidávat, tak by to bylo super

Offline Boudicka

  • SPD
  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 207
  • Souhlasu: 28
Re:Sušené maso
« Odpověď #23 kdy: Duben 25, 2012, 09:59:39 »
vlákno na prodej je v inzerci. Falcem jsem taky chvilku krmila, ale neosvědčil se mi, psi ho nechtěli. Maso je dobré i na zavodnění, když ti potvůrka nechce pít...

Offline Boudicka

  • SPD
  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 207
  • Souhlasu: 28
Re:Sušené maso
« Odpověď #24 kdy: Duben 25, 2012, 10:00:50 »
A ni moc přidávat - při použití doma na delší domu k tomu musí být příloha, jinak se pes po..... - ber to jako čistou bílkovinu a tuk, který musíš něčím doplnit.

Offline Mawenzi

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 97
  • Souhlasu: 0
Re:Sušené maso
« Odpověď #25 kdy: Duben 25, 2012, 10:04:18 »
prave to vlakno z inzerce budu chtit asi vyzkouset:) Jinak pri dlouhodobym krmeni je to s prilohama jasny, my pres zimu granulujem protoze nam nefunguje mrazak v zime:) a pres leto barfujem, ale se susenym masem nemam vubec zadny zkusenosti, ale s granulama mam obcas problemy ze je druhej pes moc nesezere kdyz sme nekde venku, tak treba by se mu to mohlo libit vic

Offline marian

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 111
  • Souhlasu: 21
Re:Sušené maso
« Odpověď #26 kdy: Duben 25, 2012, 10:09:30 »
Tak ked barfujes tak ti je asi jasne ze to susene maso by pri dlhodobom krmeni narobilo problem s pomerom vapnika a fosforu... ak susene dlhodobo, tak treba pridavat vapnik...

Offline Boudicka

  • SPD
  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 207
  • Souhlasu: 28
Re:Sušené maso
« Odpověď #27 kdy: Duben 25, 2012, 10:12:08 »
jasný - nám taky nefunguje mražák, máme půlku smečky hydry zmlsaný a granule pro 7-8 psů.... to už by byla velká částka. Na Tatance budu u prezence s balíčkama.
Souhlasím s marianem, pokud vůbec nedávám granule a dlouhodobě krmím jen sušené + přílohu + třeba škvarky, dávám jim k tomu komplex minerálů. a nastrouhanou zeleninku  ;D

Offline Mawenzi

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 97
  • Souhlasu: 0
Re:Sušené maso
« Odpověď #28 kdy: Duben 25, 2012, 10:33:27 »
ja prave na tatanku jeste nejedu, to su zrovna na dovoleny takze mi to vychazi nejdriv az na lvi, tak jeste nic nedomouvam:)
- prave vim, ze dlouhodobe neni vhodny krmit jen maso, ale s tim susenym prave nemam vubec zadny zkusenosti, tak sem se spis chtela ujistit, ze 2 dny teoreticky jen na mase je OK, hlavne kdyz vy s tim tady mate zkusenosti:)

Offline zbynek

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 190
  • Souhlasu: 33
Re:Sušené maso
« Odpověď #29 kdy: Duben 25, 2012, 10:55:57 »
Sorry, že sem cpu OT příspěvek, ale -
...mam severana (tj nenarocny pes) - uz sme sli long aj bez stravy a nebol problem.
A to ses tak spravedlivě rozhořčoval nad Rendovým porušením pravidel na Šlapkách? :o
Zbyněk + Ārya

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: