Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Podekovani poradatelum :)

Autor Téma: Podekovani poradatelum :)  (Přečteno 5330 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Ondra + Aggis

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 9
  • Souhlasu: 0
Podekovani poradatelum :)
« kdy: Květen 23, 2010, 22:43:43 »
Ještě jsem to tu neviděl, takže tímto bych chtěl, doufám nejen za sebe poděkovat, lidem co si dali práci s uspořádáním tohoto treku, byl to zážitek a určitě se dá najít několik momentů na které když se řekne šlapanice 2010, si zaručeně vzpomenu, Díky :)

Offline honza khp

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 263
  • Souhlasu: 47
Re: Podekovani poradatelum :)
« Odpověď #1 kdy: Květen 23, 2010, 23:18:21 »
Taky bych rád poděkoval za krásnou trať, kde úseky pořadatelů byly opravdovým zpestřením  :), za minimum tvrdých cest  :D a za bezva zázemí s ochotou poskytnout bleskově veškerou dostupnou obživu. Zážitky všeho druhu včetně vodních her !!!

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Podekovani poradatelum :)
« Odpověď #2 kdy: Květen 23, 2010, 23:37:51 »
Zázemí jako vždy super, trať díky počasí lehce vražedná, zejména úsek "u louží vlevo"  ;D.
Skvělí společníci na noční části trati, hodňoučká Deli, super ceny... nezanedbatelné je i stanování zadarmo - když si člověk uvědomí kolik to stojí jinde...
Trochu jsem nepochopila tu spoustu kategorií, myslím že to bylo dost zbytečné, ale když to tak pořadatelé chtějí... i když tentokrát jsem midařům fakt nezáviděla, ten liják byl hnusný i v kempu pod střechou, brr

Offline P. & G. N. R. J.

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 653
  • Souhlasu: 29
Re: Podekovani poradatelum :)
« Odpověď #3 kdy: Květen 24, 2010, 00:04:19 »
Díky všem Šlapaňákům  :) Nádherná trať na které si dali opravdu záležet. Téměř bez asfaltu. Letos to bylo krááásně měkké >:D Čvachty čvachty, šplouchy šplouchy ;D Zázemí nemělo chybu jako vždy. Ikdyž jsem zde byl již po osmé, už teď se nemohu dočkat dalšího ročníku. Sem se budu vždy rád vracet :)

Offline noris

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 177
  • Souhlasu: 5
Re: Podekovani poradatelum :)
« Odpověď #4 kdy: Květen 24, 2010, 08:11:46 »
Ač to mám skoro "za humny", překvapuje mě, kolik krásných míst ještě neznám. Bylo to super, díky!!!

Offline Charles

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 208
  • Souhlasu: 39
Re: Podekovani poradatelum :)
« Odpověď #5 kdy: Květen 24, 2010, 12:42:57 »
NADHERNA trasa, tazena nejen po turistickych znackach(nekdo si dal praci)
zakladni tabor perfektne zajisten partou pejskaru
obcasny destik, lepsi nez vedro pred dvema lety
moc dik
Československý včák?
Parťák a společník, neopakovatelný...

Offline Zuzka a Dollar

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 10
  • Souhlasu: 0
Re: Podekovani poradatelum :)
« Odpověď #6 kdy: Květen 24, 2010, 15:31:10 »
také se připojujem, parádní akce na kterou budem ještě dlouho vzpomínat....pes si zatím ještě nikdy na treku takhle nezaplaval:) Zuzka s naháči a Zuzka co si půjčovala Barnyho.

Offline Slávka a Rocky

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 20
  • Souhlasu: 0
Re: Podekovani poradatelum :)
« Odpověď #7 kdy: Květen 24, 2010, 17:29:40 »
Ještě nikdy jsem na treku nenadávala tak jako teď, ještě nikdy jsem neměla tak zničený nohy jako teď (napočítala jsem na tlapách 14 puchýřů) ještě nikdy jsem tak nebloudila a nenachodila navíc tolik km jako teď. A když jsem, po chvíli bezradného pobíhání sem a zjištění, že jinudy to opravdu nepůjde, brodila po kolena po průtrži rozvodněný potok přes pod vodou se ztrácející turistickou stezku, pes vedle mě plaval a zbytek trasy (ještě asi 20km) šla ve vodou čvachtajících a bahnem bublajících botách…. bylo jasné, že na tenhle trek asi jen tak nezapomenu. To člověk teprve zjišťuje čeho všeho je schopen.  ;)  A když vzpomenu na ty deštové vodopády, bahenní  brody, bahenní skluzavky, bahenní jízdu na botách ve vleku za psem (jak by se to asi jmenovalo siltjoring?  >:D) - a jiné bahenní hrátky....
Takže děkuji "spolubojovníkům" a kamarádům za milou společnost na trati i "na základně" a především děkuji pořadatelům za extrémní nezapomenutelný zážitek, pozoruhodnou trať, skvělé zázemí, dokonalou organizaci, hodnotné ceny, lahodnou stravu a vlídné zacházení  :) K Vám je vždycky na co se těšit.

Offline Lenka + Leo

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 5
  • Souhlasu: 0
Re: Podekovani poradatelum :)
« Odpověď #8 kdy: Květen 25, 2010, 18:31:03 »
Aj slovensky DT team posiela podakovanie organizatorom, naozaj sme si to uzili, aj slniecko, aj dazd, aj blato, aj otlaky, ale hlavne vybornu atmosferu a krasnu prirodu. Na tento trek budeme urcite este dlho spominat-samozrejme v dobrom  ;).

Offline Pepa a Ďobek

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 59
  • Souhlasu: 0
Re: Podekovani poradatelum :)
« Odpověď #9 kdy: Červen 01, 2010, 21:51:37 »
Vzhledem k mokřejšímu podnebí jste pro nás udělali maximum, takže díky za všechno. Moc hezký a příště ahoj.

Offline Psymorf

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 166
  • Souhlasu: 12
Re: Podekovani poradatelum :)
« Odpověď #10 kdy: Srpen 13, 2010, 22:05:22 »
zdravím,
tak jsem se byl dneska s psiskem podívat na rozhledně babí lom (ta cesta tam je fakt tak pro kamzíky pokud jste tam někdo lozili v noci tak klobou dolů) a cestou jsem v rudici na turistickém ukazateli objevil známý obrázek šlapanického vlka i s klestickama a další jsem nasel na rozcestí před rozlednou také včetně kleštiček, to jsem teda nečekal že tam přežijí takhle dlouho. Takže kdyby mel nekdo zajem může najít taháček s trasou a hurá na další kolo, zdá se že pořadatelé ty cedule vyráběli fakt kvalitně. Jen je krapet problém že po té větrné smršti co se sveho casu tadyma prehnala je pár cest neprůchozích a spousta turistických značek zmizela asi jak na potvoru popadaly stromy se značkama nebo je čirou náhodou vytěžili lesníci aby po těch cestičkách mohli jezdit.

Jak je to vlastně s obnovou značek, nějak sem po tom nikdy nepátral víte o tom někdo něco ?
Jděte kupředu, pokud můžete, ale klesnou-li pod vámi nohy, sedněte si nedaleko cesty a dívejte se na další mimojdoucí bez hněvu a závisti, vždyť ani oni daleko nedojdou. Turgeněv

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: