Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Zvolte psí hrdiny pro rok 2010 na webu Můj hrdina

Autor Téma: Zvolte psí hrdiny pro rok 2010 na webu Můj hrdina  (Přečteno 2198 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline LucieS

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 3
  • Souhlasu: 0
Zvolte psí hrdiny pro rok 2010 na webu Můj hrdina
« kdy: Duben 21, 2010, 10:40:35 »
Zvu vás na nový web www.mujhrdina.cz.

"Kdokoliv zde může nominovat svého psa nebo kočku, kterému by rád vyjádřil poděkování za to, co pro něj dělá.
Ať už pes někoho přímo zachránil nebo mu svou přítomností pomohl v těžké životní situaci, zaslouží si uznání a ocenění.

Cílem je poukázat na to, jak výjimečný vztah často panuje mezi psem nebo kočkou a jejich majitelem, a najít zvířecí hrdiny České republiky pro tento rok.

O nejhezčí příběh je možné hlasovat od 1. dubna až do konce srpna, v září pak proběhne finále a předání ocenění.

V médiích se stále více objevují hlavně negativní zprávy o zvířatech - pokousání, nečistoty atd.
Pomozte informovat veřejnost o tom, že přítomnost psa nebo kočky v našem životě je velmi důležitá a že dokážou lidem především pomáhat."

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: