Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Jednooký 2010

Autor Téma: Jednooký 2010  (Přečteno 13199 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Jana a Cami

  • Host
Re: Jednooký 2010
« Odpověď #15 kdy: Duben 29, 2010, 07:43:13 »
Ahoj,posílala jsem peníze 16.4.a začínám přemýšlet,jestli dorazily kam měli.
A také při mé smůle se může stát,že ani nepřijedeme.Cami dnes ráno nechtěla krmení a je ji blbě,nevím co mám dělat,ještě,že to mám do práce tak blízko,chodím se na ni každou chvíli dívat,myslíte , že i psovi může být jen tak blbě?Jana

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Jednooký 2010
« Odpověď #16 kdy: Duben 29, 2010, 08:00:17 »
Ahoj,posílala jsem peníze 16.4.a začínám přemýšlet,jestli dorazily kam měli.
A také při mé smůle se může stát,že ani nepřijedeme.Cami dnes ráno nechtěla krmení a je ji blbě,nevím co mám dělat,ještě,že to mám do práce tak blízko,chodím se na ni každou chvíli dívat,myslíte , že i psovi může být jen tak blbě?Jana
Petr mi posílá ty zaplacený na etapy, ať je doplňuju na net, takže platba bude na místě, jenom to ještě nevisí na netu.
Psovi klidně může být "jen tak" blbě, i mezi lidma teď řádí nějaký chřipajzny. Uvidíš co to udělá, když tak vlítni k vetovi. Držím palce, ať je to fakt nějaká banální nachlazenina nebo tak.
Zlatej pes, co dá najevo, že je mu blbě a nežere. Na těch mých mrchách člověk pozná že se něco děje až už je pozdě, páč malamut žere ještě 2 hodiny po smrti :o

Jana a Cami

  • Host
Re: Jednooký 2010
« Odpověď #17 kdy: Duben 29, 2010, 08:05:52 »
Děkuji za podporu.U Camušky je právě zvláštní,že nežere,ta by po sobě zblajzla i h...Už mám v záloze dva veterináře,snad to nic nebude.Ráno hledala travičku,třeba se jenom čistí.Mám špatné zkušenosti se starším bafanem,tak panikařím.

Offline Erája

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 326
  • Souhlasu: 22
Re: Jednooký 2010
« Odpověď #18 kdy: Duben 29, 2010, 09:02:52 »
Ahoj, nedělej si starosti. Zatím  >:D ;) dej psu den hladovku, jen o vodě a klid ve stínu a "na lůžku". Další den mu uvař (skoro rozvař) trochu rýže a nech ho jenom na tom. Pokud bude v pohodě, další den už normálně krm. Pokud nebude chtít žrát ani třetí den, běž za vetem.

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Jednooký 2010
« Odpověď #19 kdy: Duben 29, 2010, 09:23:36 »
Evo, vím že se tohle obecně doporučuje, ale Bardu tohle chytá častěji než by se mi líbilo (odmalička, bez ohledu na krmení) a mám vyzkoušeno že ta denní hladovka je, alespoň u něj, pitomost. Zvrací žaludeční šťávy, sežral by i nesežratelné...
Pokud pes nechce, ať nežere, jak začne projevovat zájem o žrádlo, dám piškot, když je pes nadále ok, po pár hodinách dám víc piškotů. Dál neřeším, krmím normálně, jen napoprvé poloviční dávku. POZOR - není to rozhodně návod pro všechny, jen připomínka že obecný návod nemusí sedět všem.

Offline Erája

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 326
  • Souhlasu: 22
Re: Jednooký 2010
« Odpověď #20 kdy: Duben 29, 2010, 10:13:28 »
No pokud pes zvrací "normálně, běžně" (u psa není zvracení žádná tragédie) tak mu samozřejmě nebudu dávat hladovku. Ale když vidím, že je mu vyloženě blbě: apatie, sám nežere... tak mu tu hladovku dám

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Jednooký 2010
« Odpověď #21 kdy: Duben 29, 2010, 10:32:50 »
1. fáze: je mu blbě, často i bolesti břicha, žere maximálně trávu, kterou vyzvrací... trvá několik hodin
2. fáze: sežral by i vlastní babičku...
když mu v 2. fázi místo žrádla dám hladovku, spáchám si tím podstatně větší problém než byl na začátku:
kromě toho že se nekontrolovatelně pokouší sežrat VŠECHNO, tak když se mu to nepovede, nastává 3. fáze - zvracení žaludečních šťáv, další vlna nežravosti... musím opatrně rozežírat rýží, zatímco když mu dám nažrat hned jak o to stojí, tomuhle se vyhnu a můžu dát klidně i granule

jinak teď zrovna řeším podobné problémy i u sebe a znovu si potvrzuji že žaludek si sám řekne co a kdy je do něj dobré

ŠarkaM

  • Host
Re: Jednooký 2010
« Odpověď #22 kdy: Duben 29, 2010, 10:53:09 »
Cami je malamutka. To se Jana asi nezminila. Jani, všude je něco, já jsem myslela že nepojedu, protože mám kluka v nemocnici, vypadalo to na zanět mozkovych blan, jako komplikace k neštovicim. Sice ted je jeste ve špitale, ale za par dni jde domu, není to žadna ta zavažná nemoc.

Jana a Cami

  • Host
Re: Jednooký 2010
« Odpověď #23 kdy: Duben 29, 2010, 11:04:33 »
Šárko teď jsi mě s Tvým malým vyděsila,opravdu to není vážné?Právě před chvílí se mi vybil mobil,o obědě si vezmu nabíječku a zavolám.
Cami ani nezvracela,ráno jsme byly normálně na prochajdě měla takový řídký bobek,ale není to naše Cami,ten náš šílenec.Ani se se mnou nepřetahovala,tak jsme šli domů.Jenom polehává,nevezme si ani piškot.Jenom mi olizuje ruku a má smutné oči.Hodně pije.No není to zvláštní?

ŠarkaM

  • Host
Re: Jednooký 2010
« Odpověď #24 kdy: Duben 29, 2010, 11:14:57 »
Šla bych k vetovi. Tahkle nežrali a byli sklesli pre dvema lety moje haskounky, navic jedna po druhe, jedna mela ATB, jiné to rozdychaly nejakou probiotickou pastou.

No a Davidem to šlo hrozně rychle- nesla jsem ho z auta do ordinace, pak přijela zachranka, nechteli vzit Ivetku sebou, ja odmitla jet bez ní... Řeknu ti, nemoce mě teda neuchvatily, nic moc.. :(

Offline noris

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 177
  • Souhlasu: 5
Re: Jednooký 2010
« Odpověď #25 kdy: Duben 29, 2010, 14:35:18 »
Jsem na tom stejně, včera jsem si chtěla opsat č. účtu a ono tohle :D Další údiv následoval na poště, že chtěli 35Kč za složenku! :O

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Jednooký 2010
« Odpověď #26 kdy: Duben 29, 2010, 14:37:15 »
Šárko, já jsem s tím k vetovi letěla poprvý, podruhý... pak už ne. Atb psu akorát rozhážou zažívání ještě víc (mluvím o krátkodobé nevolnosti a nežravosti!). Jo a taky se mi stalo že než jsme došli k vetovi tak už pes přešel z fáze 1 do fáze 2, takže jsem vypadala jako úúúplný debil: bolí ho břicho, nežere, je skleslej... prohmatal - nic, rozhýbej ho - pes lítal jako blbej, vytáhla jsem piškot - pes mi málem ukousl ruku...
Takže k vetovi až když to trvá dýl jak den nebo jsou nějaké další komplikace... Jano, jestli nebude chtít vůbec žrát ani večer, tak bych tam ráno pro jistotu zašla, to že je skleslejší je normální - když je ti blbě, taky zrovna neskáčeš. Předpokládám ale že máš kontrolu co sežrala, resp. že nemohla sežrat nic otráveného atd. (ale to by se to zase horšilo...)

Offline Erája

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 326
  • Souhlasu: 22
Re: Jednooký 2010
« Odpověď #27 kdy: Duben 29, 2010, 17:15:14 »
Cami je pes nebo čuba? Pokud čuba, tak rychle k vetovi - hodně pije = dost velká šance pyometry.
Jinak Petro, to co ty popisuješ já beru jako normální věc ;-) u toho taky hladovku neřešínm, když je mu blbě jen chvíli.

Offline brzda Rity

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 102
  • Souhlasu: 0
Re: Jednooký 2010
« Odpověď #28 kdy: Duben 29, 2010, 19:27:58 »
Hele Bahu napiš mě tam...přihlášku už jsem poslal..(teda včera) :-) tak abys mě stihla připsat do uzávěrky:-) dík.. jsem si vědom že za to u mě máš pivo...

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Jednooký 2010
« Odpověď #29 kdy: Duben 29, 2010, 19:45:41 »
Uplácet mě pivem pochopitelně můžeš, ale já musím čekat na pokyny z nejvyššího velitelství...já jsem pouhý zapisovač ;) Čekám, že každou chvíli zasedne Petr k počítači a zahltí mě přihláškama. On umí číst, já psát...tak jsme to dali dohromady ;D
« Poslední změna: Duben 29, 2010, 19:47:19 od LenkaB »

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: