Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Mapy

Autor Téma: Mapy  (Přečteno 12498 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Mapy
« Odpověď #15 kdy: Srpen 13, 2007, 18:45:53 »
Holky, prosila jsem NEPSAT že jsem debil, že to fachčí ;D
Nepokopila jsem ten kód, proto se to se mnou nebavilo, budu to svádět na počítač...neumí čééésky :-X

Lukas

  • Host
Re: Mapy
« Odpověď #16 kdy: Srpen 13, 2007, 23:21:55 »
Ahoj, pokud to bude mozne uvitam ty ShoCart mapy, ponevadz KCTcka potrebujou kalibraci v Touratechu. I kdyz jestli to budo taky jpgcka, tak to asi bude stejny.
Muzu se optat jaky pouzivate(-li) soft na mapy? Sehnal jsem prave ten TouratechQV,
je to pro me ale desne komplikovany, nicmene kdyz jsem si stahnul nejakou ShoCartovou mapu, tak v tom slo planovat trasu, automaticky to pocita kilometry a snad by to melo i delat vyskovy profil a profil cesty, ale to jsem neobjevil... :'(

Hledal jsem na netu, ale nic. Mam na mysli neco jako je na turistika.cz, ta je dokonala,
ale zase diky netu dost pomala a navic funkce zadavani trasy je omezena...

Diky za jakekoli info....

Lukas a PitbullLove

Offline Kryštof+Naru

  • Administrator
  • čtyřprsťák
  • *****
  • Příspěvků: 132
  • Souhlasu: 1
Re: Mapy
« Odpověď #17 kdy: Srpen 14, 2007, 11:20:12 »
Lukas: používám Oziexplorer (+ Oziexplorer 3D pro 3D model mapy), plánovat trasy to umí, výškový profil taky (je třeba stáhnout výškové souřadnice, třeba z http://srtm.csi.cgiar.org/), zkalibrovaných map je k tomu dostupných spousta (a dají se zkalibrovat i vlastní mapy)...jen je to placený software. víc informací třeba na googlu

shocarti mapy CR kolují po netu ve dvou verzích, jedna starší, v nízkém rozlišení (nečitelné některé nápisy) rozdělená do 72 map, druhá novější v lepším rozlišení z aktualních turistických map na www.mapy.cz rozdělená na 12 map.

všechno se dá (většinou ve formě odkazů na rapidshare) najít na diskuzním fóru _www.warforum.cz_, ale mají věčně přetížené servery, takže to jede pomalu, navíc se musíte nejdřív registrovat (registrace otvírají každý den o půlnoci) a než budete moct něco stahovat, tak napsat několik příspěvků (kolem 3 myslím), každopádně poté se tam da najít téměř vše (hudba, programy, hry...atd).

koho zajímá jen odkaz na ty nové shocart mapy pro oziexplorer, napište SZ, veřejně to sem dávat nechci, "autorovi" dalo spoustu práce ty mapy připravit (získání podkladů, sesazení, vyčištění, kalibrace - celkem přes 100 hodin) a asi by ho nepotěšilo, kdyby se to rozšířilo na veřejné fóra...

nebo můžu všechny mapy co mám spolu se vším potřebným vzít na dvd na nějaký dogtrek...

Lukas

  • Host
Re: Mapy
« Odpověď #18 kdy: Srpen 14, 2007, 12:18:47 »
Krystof: Diky, omrknu odkazy a pohledam po netu. Pokud bych vyrazil na nejaky trek(i kdyz letos uz to asi zase nevyjde) tak dam vedet.

Lukas...

Offline Lenik+Azorek

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 12
  • Souhlasu: 0
Re: Mapy
« Odpověď #19 kdy: Srpen 14, 2007, 19:41:34 »
Ptám se ještě jednou, trochu to zapadlo, muže se na trek použít tištěná mapa? Uzná se místo mapy kupované? ??? ::) Děkuju moc za odpoved  :) ;)

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Mapy
« Odpověď #20 kdy: Srpen 14, 2007, 19:42:44 »
Leníku uzná, jenom pozor, tištěná se v dešti rozmazává :o

Offline Jana & smečka

  • SPD
  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 482
  • Souhlasu: 33
Re: Mapy
« Odpověď #21 kdy: Srpen 14, 2007, 20:34:16 »
Leni, nerozmazou se, kdyz je vytisknes na laserovce (uz to tu nekdo psal). jeste nemusi byt spatne si mapy vytisknout (klidne i na inkoustovce) a zalisovat do takove te folie - hlavne pokud mapu pouziju vicekrat...

Offline Lenik+Azorek

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 12
  • Souhlasu: 0
Re: Mapy
« Odpověď #22 kdy: Srpen 14, 2007, 21:28:45 »
Jéé tak to je super, kdyby se nám náhodou poštěstilo někam jet  O:-) :) :D

Hranostaj

  • Host
Re: Mapy
« Odpověď #23 kdy: Říjen 12, 2007, 08:53:00 »
Ahoj, měl bych zájem o ten link na shocarti mapy, tak kdyby to bylo možné...Děkuji
hranostaj@centrum.cz

hranostaj

  • Host
Re: Mapy
« Odpověď #24 kdy: Říjen 13, 2007, 12:20:25 »
Diky za odkaz, muzu jeste poprosit o heslo pro rar souboru s mapami?
Díky (hranostaj@centrum.cz)

Offline Kryštof+Naru

  • Administrator
  • čtyřprsťák
  • *****
  • Příspěvků: 132
  • Souhlasu: 1
Re: Mapy
« Odpověď #25 kdy: Říjen 14, 2007, 18:32:07 »
hranostaj: staci se poradne podivat :)

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: