Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Proč vlastně dogtrekking...?

Autor Téma: Proč vlastně dogtrekking...?  (Přečteno 12750 krát)

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

Offline tombru

  • Administrator
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 597
  • Souhlasu: 105
  • zlý admin :-)
Proč vlastně dogtrekking...?
« kdy: Červenec 23, 2007, 00:03:47 »

Taková možná nevinná otázečka,
proč jste se rozhodli pro dogtrekking a co vás motivuje se k němu vracet?

Možná právě vaše důvody pomůžou nováčkům lépe pochopit o co v dogtrekkingu jde a pořadatelům budou zase inspirací při plánování akcí.


tombru

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Proč vlastně dogtrekking...?
« Odpověď #1 kdy: Červenec 23, 2007, 05:58:27 »
Protože jsem to v hlavě nikdy neměla v pořádku....:D
Ale nevím, jestli to nováčky nadchne :-X
« Poslední změna: Červenec 23, 2007, 06:30:05 od LenkaB »

Offline peppo

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 316
  • Souhlasu: 0
Re: Proč vlastně dogtrekking...?
« Odpověď #2 kdy: Červenec 23, 2007, 08:12:06 »
u mňa je to jednoduché. mám rád psov a hory, dogtrek je skvelým spojením týchto dvoch faktorov... no a okamžite po prvom treku som sa stal závislák, pretože okrem hôr a psov ide aj o priateľov, skvelú náladu, pohodu, ktorú tu každý nájde...

no a ja ešte doplním otázku od tombru, ako ste sa k dogtreku dostali, hm?

u mňa to bolo viac-menej náhodne, pretože v roku 2003 sa o ňom ešte moc nehovorilo ani nepísalo. prihlášky a propozície sa zasielali poštou, žiadne informácie o treku neboli ako teraz na nete. vstupoval som do toho úplne naslepo a nevedel čo ma čaká, samozrejme okrem toho, že prídem o nohy a že odstúpim na 50. km. aspoň som si to tak predstavoval podľa článku, ktorý sesterka našla na internete, bol to nejaký článok opisujúci trek, zážitky, partiu ľudí - a bolo rozhodnuté...  ;)
peppo

Offline janik a fleky

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 79
  • Souhlasu: 0
Re: Proč vlastně dogtrekking...?
« Odpověď #3 kdy: Červenec 23, 2007, 08:26:02 »
v zasade oba moji oblilbenci maji pravdu ;D!
taky jsem zacinala 2003 a po tom utrpeni, ktere jsem tam zkusila, protoze jsem si vzala fest blbe boty, jsem si rikala, ze nikdy vic, ale s dalsim trekem mi to samozrejme nedalo, coz nesvedci o nicem jinem, nez o tom, co tu pise lenka.
ted sice taky chodim na treky s myslenkou hlavne nezemrit :P, ale uz to neni tak zle, spis si na trat chodim vycistit hlavu a zboznovat sveho psa zase o neco vic ;), o potkavani pratel a kochani se krajinou nemluve.

Offline Denisa+Ajda

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 13
  • Souhlasu: 0
Re: Proč vlastně dogtrekking...?
« Odpověď #4 kdy: Červenec 23, 2007, 11:48:51 »
Takže otázku prečo?, veľmi výstižne zodpovedal Peppo :D.
A ako som sa k nemu dostala? Prečítala som si článok v časopise a bolo rozhodnuté :). No a keď som to zrealizovala a vybrala sa naň, tiež nevediac čo presne ma čaká, ale po tom zážitku bolo rozhodnuté úplne. Nielenže putujete vy a váš pes spoločne krajinou a vnímate krásu prostredia, máte nové a nové zážitky jak so psom tak aj s ľuďmi, ktorých tu stretnete a spoznáte. A ono naozaj sa tu stretne parta skvelých lidiček(ja tomu hovorím "banda príma šialencov"), ktorí sú na tom podobne ako vy a s ktorými zažijete spústu srandy ;) >:D ;D.
D+A

Offline Jana & smečka

  • SPD
  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 482
  • Souhlasu: 33
Re: Proč vlastně dogtrekking...?
« Odpověď #5 kdy: Červenec 23, 2007, 13:09:08 »
otázka proč?? asi ze stejnýho důvodu jako Peppo, zkrátka pobýt se psem v přírodě. i když to začátečníkům asi moc nepomůže, protože kdo nezažije, nepochopí. A kdo zažije a tvrdí, že už nikdy nic podobnýho nepůjde - to ani nejde. Jak vás to chytne, tak už jste závisláci ;)

Offline přemnožená

  • SPD
  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 48
  • Souhlasu: 0
Re: Proč vlastně dogtrekking...?
« Odpověď #6 kdy: Červenec 23, 2007, 13:12:28 »
Tak nevím nevím, jestli jsem se neocitla na základní škole a nečtu slohová cvičení - úvaha na dané téma. Nezdá se Vám toto téma naprosto uměle vytvořené? A přirozeně fungující a rozvíjející debata se zamkne!
Monča

Offline vencan+3

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 803
  • Souhlasu: 36
  • Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů, pokud t
Re: Proč vlastně dogtrekking...?
« Odpověď #7 kdy: Červenec 23, 2007, 13:29:00 »
Mimo všech důvodů již výše uvedených ( toulání s leadry, kamarádi etc.)  je i  ten, že se dostanu do všech možných koutů naší zemičky , kam bych se normálně nepodíval (sám bych se k tomu nedokopal ) ;) :P

Offline Katka a Hírusa

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 22
  • Souhlasu: 0
Re: Proč vlastně dogtrekking...?
« Odpověď #8 kdy: Červenec 23, 2007, 16:36:00 »
Než jsem se dostala přidat svoji trošku do mlýna, tak to napsal  Venca - krom již výše zmíněných a výstižných slov, je pro mne velkým lákadlem poznání dosud mnou nepoznaných koutů naší zemičky  ;)
Sice jsem byla zatím jen na několika midech a jednom longu a několikrát jsem si říkala, že nikdy víc, tak opak je pravdou  ;D už se nemohu dočkat dalšího treku se svojí čtyřnohou obludkou, v krásném prostředí a mezi fajn lidmi  :D

Offline tombru

  • Administrator
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 597
  • Souhlasu: 105
  • zlý admin :-)
Re: Proč vlastně dogtrekking...?
« Odpověď #9 kdy: Červenec 23, 2007, 17:10:39 »
Zdraví vás ZLÝ administrátor  >:D  tohoto fóra.

Nebudu si odpopovídat na vlastní otazku, to bych byl zřejmě ještě za většího blba  ;D i vzhledem k tomu co by bylo v mé odpovědi  :-X

Ale otázku doplnil Peppo, tak na tu jeho část odpovídám: K dogtreku jsem se nachomejtnul úplně náhodou v roce 2004 a ten jsem nešel. Pak v roce 2005 jsem sice šel, ale dogtrek který se oficiálně nekonal. V roce 2006 jsem byl opět na dogtreku který jsem nešel a na jaře roku 2007 to samé, dogtrekking kterého jsem se zůčastnil ale nešel...

Tak to je teda "kvalifikace" na administrátora dogtrekking.info   :-[  :-[  :-[

Ze slohu jsem vždycky propadal, tak si to občas kompenzuju tady - no budete to muset nějak překousnout, prostě si nemůžu pomoct.

Krásný to pojem "přirozené" kontra "umělé" jedno z výborných témat pro debaty s HU, končící souzněním s přáteli, nebo hádkama, někdy i rvačkama a nenávistí až za hrob. Doporučuji dát třeba slovo přirozené do internetového vyhledávače a počíst si co všechno je a není považováno za přirozené a proč  O:-) (ještě lepší je pojem "normální")

Sakriš, zase jsem se nějak neudržel...  :-X  
tombru

Offline Hrobnice

  • SPD
  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 39
  • Souhlasu: 0
Re: Proč vlastně dogtrekking...?
« Odpověď #10 kdy: Červenec 23, 2007, 19:35:02 »
...k DT mě přivedl Jarda Fabiánek se Zuzkou Junkovou, kteří mě při venčení psů na Šediváčku v lednu 2005 vysvětlili, že něco takovýho jako chození se psy po horách existuje a navnadili mě tak, že jsem se přihlásila na Krušnohorský DT a tím to začlo... od té doby mám v čoudu kolena, poznala jsem mnoho krásných míst a duše si užívá...

Offline vencan+3

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 803
  • Souhlasu: 36
  • Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů, pokud t
Re: Proč vlastně dogtrekking...?
« Odpověď #11 kdy: Červenec 23, 2007, 21:24:24 »
to ZLŸ : já teda za sebe můžu říct, že s pesy(přes ovčouna po jazvečíka)  jsme se toulali již od mého mládí  ;) ( jen jsme nevěděli, že je to DOGTREKKING a je pravda , že jsme nechodili takový fláky..ač tenkrát bych ušel i daleko víc než dnes, ale to víte , děda s pytlem... :P .zdravím tímto Monču... :D ;) :P.)
to Híruša :nebude ta tvoje Kačenka,  sympatické a šikovné děvče? ;) :D :)

Offline ela

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 15
  • Souhlasu: 0
Re: Proč vlastně dogtrekking...?
« Odpověď #12 kdy: Červenec 28, 2007, 17:06:02 »
První dogtrekking byl pro mě rodičovskou povinností-někdo to naše podnikavé dítě musel jít hlídat. Jako kdybych tušila, na jakou podivnou sebranku tam může narazit. ;D A tu sebranku strašně ráda vidím už pátým rokem... Příroda, hory a psí kamarád je bonus navíc.

Offline peppo

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 316
  • Souhlasu: 0
Re: Proč vlastně dogtrekking...?
« Odpověď #13 kdy: Červenec 28, 2007, 19:50:12 »
takže "sebranka", hm?   :o >:D ;D no a "uhlídala" si to podnikavé dievča?  ;D
peppo

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Proč vlastně dogtrekking...?
« Odpověď #14 kdy: Červenec 30, 2007, 07:13:13 »
Peppo: před tebou se dá hezká holka uhlídat? >:D

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: