Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)

Autor Téma: Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)  (Přečteno 92514 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline David a Brixolína

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 193
  • Souhlasu: 6
Re: Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #60 kdy: Březen 24, 2010, 22:37:41 »
z me strany ano, v 8 hodin start od nadrazi vlakoveho v NMnM. Myslim, ze muzeme vsichni, krom kolegyne, ktera psala o te devate, snad se vyjadri taky. :)
... a najednou přede mnou stres. Tak se otočím - a za mnou frustrace! ... ... Tak jsem prchnul do hospody.

Offline Milan Ch.

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 173
  • Souhlasu: 1
  • www.magyaragar.wbs.cz
Re: Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #61 kdy: Březen 25, 2010, 20:51:23 »
Aktuality - Dnes bylo v okolí Bystřice n. Pern. teplota +/- 15°C. Většina sněhu je již fuč. Ale jak to vypadá v lese to nevím. ;D

Offline David a Brixolína

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 193
  • Souhlasu: 6
Re: Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #62 kdy: Březen 25, 2010, 21:59:15 »
Aktuality - Dnes bylo v okolí Bystřice n. Pern. teplota +/- 15°C. Většina sněhu je již fuč. Ale jak to vypadá v lese to nevím. ;D

Super zpravy. Skoro si rikam, ze neni slusne napsat, ze predpoved pocasi ocekava na vikend znatelne ochlazeni a v nasi nadmorske vysce pravdepodobne i snezeni, minimalne vsak dest. ;-) Aspon se umejeme ... zadarmo. :-D
... a najednou přede mnou stres. Tak se otočím - a za mnou frustrace! ... ... Tak jsem prchnul do hospody.

Šárka Mik

  • Host
Re: Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #63 kdy: Březen 26, 2010, 11:32:05 »
Nechci vám kazit radost, ale sníh je v lese dosud i u nas, jsme nejakych 450 m.n.m.  na zahrade ho mame misty taky. Kam nemuže slunicko.

Offline noris

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 177
  • Souhlasu: 5
Re: Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #64 kdy: Březen 26, 2010, 13:22:05 »
Neboj, radost nám nezkazíš :-) Tedy alespoň většině myslím ne :)

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #65 kdy: Březen 26, 2010, 14:41:46 »
Nechci vám kazit radost, ale sníh je v lese dosud i u nas, jsme nejakych 450 m.n.m.  na zahrade ho mame misty taky. Kam nemuže slunicko.

My jsme nějakých 550-600 m n.m. a po sněhu už 14 dní ani památky. Sem tam někde pod lesem flek.
Ono záleží kde to je. Minulý týden jsme ve stejné nadmořské výšce hledali bledule taky chvílema ve sněhu po kolena.

Kristýna+Tjabo

  • Host
Re: Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #66 kdy: Březen 26, 2010, 17:29:32 »
No my se tam prostě dřív než v 9.01 nedostanem, takže pokud pujdete od 8, tak s vámi nejdem, pokud od devíti, tak ano  8)

Offline David a Brixolína

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 193
  • Souhlasu: 6
Re: Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #67 kdy: Březen 26, 2010, 17:52:08 »
No my se tam prostě dřív než v 9.01 nedostanem, takže pokud pujdete od 8, tak s vámi nejdem, pokud od devíti, tak ano  8)

Pokud skutecne prijedes, jsem pro na tebe pockat.
Z kama jedes a cim?
... a najednou přede mnou stres. Tak se otočím - a za mnou frustrace! ... ... Tak jsem prchnul do hospody.

Kristýna+Tjabo

  • Host
Re: Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #68 kdy: Březen 26, 2010, 18:05:09 »
Pokud pujdete od 9, tak skutečně přijedu  ;) ...jedu vlakem z Přelouče, podrobnosti hodí idos...

Offline Strakate komando

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 14
  • Souhlasu: 0
Re: Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #69 kdy: Březen 26, 2010, 18:05:33 »
Posilam omluvenku za partu z Ceskeho Krumlova, ale vzhledem k predpovedi pocasi jsme se rozhodli, ze nepojedeme.. Snad nam bude priste vic prano a nebo se musim na neco takoveho radne vybavit.

Offline noris

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 177
  • Souhlasu: 5
Re: Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #70 kdy: Březen 26, 2010, 18:07:33 »
OK, jsem taky pro pockat do 9.

Offline David a Brixolína

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 193
  • Souhlasu: 6
Re: Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #71 kdy: Březen 26, 2010, 18:11:39 »
Pokud pujdete od 9, tak skutečně přijedu  ;) ...jedu vlakem z Přelouče, podrobnosti hodí idos...

OK, chapu sitauci, z me strany hlasuju startovat po prijezdu motoroveho vlacku, tedy po 9. hodine.

Beztak ma snezit nebo minimalne prset a bude zima, takze myslim, ze trat vhodne upravime na vzdalenost a i tak teho budeme mit dost :))
... a najednou přede mnou stres. Tak se otočím - a za mnou frustrace! ... ... Tak jsem prchnul do hospody.

Offline David a Brixolína

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 193
  • Souhlasu: 6
Re: Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #72 kdy: Březen 26, 2010, 19:15:36 »
jdeme za kazdeho pocasi, ze jo?
My s noris tedy prijedeme, ikdyby snezilo nebo prselo, takze ostatni take, jo? ;-)
... a najednou přede mnou stres. Tak se otočím - a za mnou frustrace! ... ... Tak jsem prchnul do hospody.

Offline Milan Ch.

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 173
  • Souhlasu: 1
  • www.magyaragar.wbs.cz
Re: Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #73 kdy: Březen 27, 2010, 06:35:01 »
I já jdu za každého počasí. Takže v 09:00 hod. po příjezdu vlaku. U nás NmV 578 sníh akorát někde pod lesem nepatrné ostrůvky. Ale je fakt, že tam kam půjdeme ho ještě asi troch zůstala. I Když zde včera bylo +/- 15 °C. Necháme se překvapit. Já jsem již v poho, nohy ani neví, že šli nějakou ... procházku. Jen malé doporučení, kdo máte návleky na nohy vemte si je s sebou určitě se nestratí  :).
P.S. - A třeba rosničkám nevýjde předpověď a bude to  ;D

Offline David a Brixolína

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 193
  • Souhlasu: 6
Re: Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #74 kdy: Březen 27, 2010, 15:25:48 »
http://freemeteo.com/default.asp?pid=22&la=12&gid=3076119&nDate=1

asi nejhorsi by to mohlo byt tady a i zde to vypada slibne a prijemne zimojarne, takze v 9 hodin se tesim na vsechny ucastnice a ucastniky a ... a smitec :)
« Poslední změna: Březen 27, 2010, 15:27:43 od davkli »
... a najednou přede mnou stres. Tak se otočím - a za mnou frustrace! ... ... Tak jsem prchnul do hospody.

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: