Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Tématický večírek

Autor Téma: Tématický večírek  (Přečteno 32809 krát)

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

Sarka Mik

  • Host
Re: Tématický večírek
« Odpověď #75 kdy: Září 07, 2010, 09:39:20 »
Mohla bys mi prosim Te Loganko ríct, jak daleko je ten hotel?  Kamoska potrebuje vycerpat fond na dovolenou, tak budem spat asi v hotelu. Telefonovala jsem s majitelama  a prisli mi doost.. ehm.. sverazni, nebyli mi to schopni rict, jak je to daleko od zakladniho kempu. Pro jistotu si beru jeste stan a peřinky.

Loganka 1

  • Host
Re: Tématický večírek
« Odpověď #76 kdy: Září 07, 2010, 10:00:49 »
Šárko, ten hotel nebo spis pension je hned u kempu, pesky asi 100 nebo 200 metru, je to pension pro lidi a snad i hotel pro psy, takze to bude asi dost zvlastni kombinace :-) jeste k tomu maji snad nejake zahradnictvi, uvnitr jsem nikdy nebyla, takze nemuzu zprostredkovat dojmy z kvality ;-)

Offline Hyena

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 461
  • Souhlasu: 4
Re: Tématický večírek
« Odpověď #77 kdy: Září 07, 2010, 15:29:06 »
Normální člověk se vyznačuje tím, že má všechny nehty na nohou, nikdy nešel víc jak 3 km, je slušně oděn, není obalen bahnem a psí srstí, po večerech čumí na telenovely a HU pije z třetinky na stopce  ;D
Hele a v jaký rezervaci ho ukazují??? :o

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Tématický večírek
« Odpověď #78 kdy: Září 07, 2010, 19:24:28 »
Normální člověk se vyznačuje tím, že má všechny nehty na nohou, nikdy nešel víc jak 3 km, je slušně oděn, není obalen bahnem a psí srstí, po večerech čumí na telenovely a HU pije z třetinky na stopce  ;D
Hele a v jaký rezervaci ho ukazují??? :o

Čoveče mám pocit že jich přibývá kvadratickou řadou...
1. se rychle množí
2. mnohý původně docela akční drsoň rád vymění "akci" za nahřáté bačkůrky, řízek a gauč a oddaně čumí s drahou neakční polovičkou na ty telenovely  :o (platí i obráceně)

Offline Hyena

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 461
  • Souhlasu: 4
Re: Tématický večírek
« Odpověď #79 kdy: Září 09, 2010, 08:57:33 »
Lidi užijte si večírek i trek. Mám smůlu, verditk doktora byl jasnej. :-( Doufám, že stihnu alespoň Psici.

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Tématický večírek
« Odpověď #80 kdy: Září 09, 2010, 09:01:52 »
No nenasírej, Plyš se tolik těšil na toho buřta...
Nesmíš dochtorům všechno věřit!
Já naopak balím, zavírám, mizím...po obědě ahoj v Třebáni :)

Offline MartinaM

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 241
  • Souhlasu: 10
Re: Tématický večírek
« Odpověď #81 kdy: Září 09, 2010, 09:33:34 »
Tak já taky nejedu,
v neděli jsem si křusla kotník a ač už skoro nepajdám, tak oteklé je to pořád slušně a na long to fakt nejni :-(
Tak lidičkové a pesani na které jsem se těšila až na Psici...

Offline filmz

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 70
  • Souhlasu: 1
Re: Tématický večírek
« Odpověď #82 kdy: Září 09, 2010, 11:32:26 »
Já nakonec taky nejedu, ptz jsem od víkendu nachlazená, pořád jsem doufala, že to ještě přejde, ale nějak ne :(
Závidím a užijte si to...
MonikaZ a beauceronka Arka z Lesovny "Darra"

Červena Karkulka

  • Host
Re: Tématický večírek
« Odpověď #83 kdy: Září 09, 2010, 12:26:30 »
Lidi a bude tam vubec nekdo? Ja varím pro osirelou rodinu kuře na paprice a pak chci vyrazit. Malem jsem taky nikam nejela, nastesti mi prijel deti hlidat děda, jel sem 300 km vlakem. :o

teplý duch

  • Host
Re: Tématický večírek
« Odpověď #84 kdy: Září 09, 2010, 13:31:30 »
Teplý duch tam bude taky a už se nemůže dočkat  :D

Offline Loganka

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 34
  • Souhlasu: 0
  • BAF!!!
Re: Tématický večírek
« Odpověď #85 kdy: Září 13, 2010, 21:01:13 »
tak jsme se akorat vratili ze Skalky, kde jsme vyzvedavali kleste a dvakrat kolem nas tesne proletel netopyr, jasne jsem zaslechla jak volal " Karle, kde jsi, Karle...?" :-)
mimochodem nejakej uchyl nam ukradl kleste, co byli u krize na Svatem Janu, nechapu...
tak ted jdeme relaxovat u fotek a u pochval :-) diky za pozitivni ohlasy, moc potesily!!!

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Tématický večírek
« Odpověď #86 kdy: Září 13, 2010, 22:51:46 »
Ty ukradený kleště byly určitě trest...dogtrekařskej pámbu vás potrestal za to, že jsme tam museli šplhat. Tímto upouštím od hrozné pomsty, kterou jsem vám cestou nahoru slibovala.

Offline Hyena

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 461
  • Souhlasu: 4
Re: Tématický večírek
« Odpověď #87 kdy: Září 14, 2010, 09:08:45 »
Jéje, Svatý Jan pod Skalou, tam je nááádherně- jedno z mých nejoblíbenejších míst. Jednou jsem s e tam dokopala ráno v 5 hodina byl tam úžasnej výhled. Koukám, že Logan vedl opravdu z velké části po terénech, co jsme jezdili s koníkama. I když na Jana nahoru jsme je nehnali. Fakt mi to s...e. Jediný, co mi zlepšilo náladu bylo, že jsem si v sobotu odpoledne poprvé na kousek cesty  cesty svezla zadek na kolobce se zapřaženou Hyenou a nejmladší pruhatou vod Wamijovic...... a byl to fofr :-)

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Tématický večírek
« Odpověď #88 kdy: Září 14, 2010, 09:16:03 »
Stop od podkov tam bylo všude moooc, aspoň víme čí byly ;D
Jj kolobka to je adrenalin, bojim bojim, zlatý kolo!

Offline Hyena

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 461
  • Souhlasu: 4
Re: Tématický večírek
« Odpověď #89 kdy: Září 14, 2010, 09:25:50 »
Hele mě právě přišla bezpečnější. Zvláště když se najednou mladá Wamiová  rozhodla, že si odskočí pokecat vlevo přes vrata se psem. (samozřejmě na to blbnutí krčák neměly) Jako s kolem bych  ležele na 100% a ještě bych si nejspíš přejela Hyenu....nadchlo mi to, jak se zbavím toho blbýho chcípu, frčím si půjčit od kámošky kolobku a eslava to bude čubu bavit i o samotě, tak visím  na mushingu a sodnuju, co si koupit. ;D ;D
Jo a stopy od podkov od nás rozhodně nebudou, už 5 let běháme bosky  ;)

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: