Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Zamčená diskuze "hárání a kastrace"

Dogtrekking - Chceš jít rychle, jdi sám. Chceš dojít daleko, jdi s ostatními. > Připomínky a návrhy k tomuto fóru

Zamčená diskuze "hárání a kastrace"

(1/2) > >>

ježura:
Sice jsem psala, že v diskuzi asi nic nevyřešíme a vyzývala k návštěvě osvěžovny a řešení u HU, ale nelíbí se mi uzamčení diskuze.
Dle mého názoru se tady vyskytují povětšinou dospělí a občas i svéprávní jedinci >:D, v diskuzi (i když je ostrá a názorově vyhrocená) jsem nenašla žádné známky vulgarity, hanobení rasy, národa...nebo jak je ta formulace, proto považuju "akci Kryštof" za neadekvátní :-\

Kryštof+Naru:
připomínku beru, asi už mi tady z toho horka hrabe, takže jsem podlehl prvnímu dojmu a diskuzi zbrkle zamkl...
Taky mi to pak přes oběd leželo v hlavě a došlo mi, že se mám věnovat raději technické stránce fóra a moderátorskou nechat na Tombrovi, takže tak činím a s odemknutím raději počkám na něj.

komu jsem tím zabránil v příspěvku či ho tím jinak poškodil, hlaste se o HU ;)

ježura:
Kryštofe dík, z horka nám hrabe všem, sice jsem psát nic nechtěla, ale budu se tvářit že ano :-X, prosím o doručení jednoho expres HU na moji adresu, nejlépe ihned! :P ;D

tombru:
Zdravím všechny horké hlavy z chládku Jesenického údolí (je tu "jen" 32 ve stínu).

Stávající diskuzi k hárání a kastraci jsem přejmenoval a nechal zamčenou. Jak jsem psal, nebudeme to komplikovat a pokud chce někdo ještě k této problematice diskutovat, může založit nové téma, a diskuze může pokračovat tam.

Myslím, že to přispěje i k zpřehlednění diskuze na toto téma.

Gwen a Dinulka:
Nějak mi není jasný důvod uzamčení a hlavně následného neodemčení diskuse "hárání a kastrace". Jak psala Lenka, žádné "závadné" příspěvky se tam neobjevily, tak nevidím důvod, proč nenechat diskusi otevřenou pro ty, co by třeba chtěli ještě přidat svůj názor. Zakládání nové diskuse na stejné téma mě osobně nepřipadá jako vhodné řešení.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi