Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 MIDy

Autor Téma: MIDy  (Přečteno 70440 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Mawenzi

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 97
  • Souhlasu: 0
Re:MIDy
« Odpověď #105 kdy: Duben 23, 2012, 14:00:40 »
nase auto jede maximalne 130 a to jenom z kopce :) (a to nesmí bejt naložený:D

A samozřejmě jsem myslela konkrétně ty Biluščiny lvy, rozhodně ne všechny treky, jestli to tak vyznělo, tak pardon:) (protože silně pochybuju, že až tam muže dotáhnu, že se mnou kdy v životě ještě promluví, natož mě odveze autem:)

Offline David a Brixolína

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 193
  • Souhlasu: 6
Re:MIDy
« Odpověď #106 kdy: Duben 23, 2012, 14:04:39 »
Mawenzi, co vis, treba se mu tam zalibi mistni vycepy a v kempu vzdy pohybujici se pekne holky a ... a bude chtit znovu. :)
... a najednou přede mnou stres. Tak se otočím - a za mnou frustrace! ... ... Tak jsem prchnul do hospody.

Offline TerCedrici

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 472
  • Souhlasu: 21
Re:MIDy
« Odpověď #107 kdy: Duben 23, 2012, 14:56:09 »
měla bych ještě dotaz: jak se cítí většina lidí, kteří jdou poprvé, nemají zkušenosti, neví co mají čekat, nemaj zkušenějšího parťáka, není demoralizující že jdete dlouho, třeba už ani moc nemůžete a široko daleko kolem vás nikdo? popřípadě na midu je to pořád lepší, než na longu. (se hrozně těším, až to budu moct vyzkoušet, nejradši bych čas do toho nějak smrskla a přeskočila:)

Víš jak jsem se cejtila já????? První den jsme ušli 50 km a zabivakovali a druhej den jsem vyšla a sice jsem od 70. myslela, že umřu, ale zároveň jsem byla hrozně šťastná, protože jsem věděla, že tohle už dojdeme a že už jenom 25 - 20 - 15.... a byla jsem hrozně pyšná, že už jen 6,5,4... a hrozně jsem se radovala a měla jsem sto chutí zdělit světu, jak miluju svýho psa :-)        jen jsem na to už neměla energii a v cíli jsem dojatě odpadla 3:-)


« Poslední změna: Duben 23, 2012, 15:00:16 od TerCedrici »

Offline Mawenzi

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 97
  • Souhlasu: 0
Re:MIDy
« Odpověď #108 kdy: Duben 23, 2012, 15:23:00 »
jj, tohle musí být absolutně super pocit:)

Offline Jana & smečka

  • SPD
  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 482
  • Souhlasu: 33
Re:MIDy
« Odpověď #109 kdy: Duben 23, 2012, 15:35:35 »
Pocity na treku??? Velké natěšení, než konečně vyrazím na trať... Na trati miluju celý svět za to, že se můžu kochat čímkoliv - slunkem, deštěm, kytkama atd... Zhruba od 40km přichází typické nadávání si do Milky a jiné podobné dále nepublikovatelné výrazy, protože mě všecko bolí... Na druhý den zpočátku totéž, co ke konci prvního dne, postupně pocit přechází v radost, že už to dojdem a jak je zase celý svět najednou krásný :D A poslední kilometry šílená euforie z toho, že to zase jednou máme za sebou, na druhou stranu už mě párkrát poslední kilometry dohnaly k slzám z toho, že už to zase končí... Jo a v cíli si připadám jak pán světa :D Bez ohledu na to, že ke stanu se občas plazím po čtyřech :

Offline Mawenzi

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 97
  • Souhlasu: 0
Re:MIDy
« Odpověď #110 kdy: Duben 29, 2012, 19:54:33 »
tak po dnešku si nejsem jistá, zdali se to dá přežít v sandálech:) zkusila sem v nich ujít 24km a teda neustále sem měla buď tuny prachu v ponožkách, zapíchnutý větve, jehličí a trny nejlépe zespodu nohy:) nevim, zda se to teda jevi jako vhodna nahradni obuv kdyz uz ma clovek dost bot, ve kterych vyrazil:) a psice vypadá, že je totál mrtvá a to sme nebyly ani v kopcovitym terenu... tak su vazne zvedava, jestli zvladnem aspon ten mid...

Offline miška+Beny

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 32
  • Souhlasu: 3
Re:MIDy
« Odpověď #111 kdy: Duben 30, 2012, 08:25:53 »
Ja so sebou sandále nosím, sú to Tevy (myslím Terra - určené na trekking). Nosím do nich ponožky, lebo ma odierajú pomerne rýchlo, ale problémy s vetvičkami a podobným nemám...asi treba zdvíhať nohy  >:D ;D
..nie vážne, neviem kde by mohol byť problém, ale ja odporúčam sandále zobrať

Offline Mawenzi

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 97
  • Souhlasu: 0
Re:MIDy
« Odpověď #112 kdy: Duben 30, 2012, 09:02:31 »
taky mám právě teva terra fi3 - letošní inovovanej model - a teda se starym sem byla asi spokojenejsi, protoze tyhle mi prijdou docela dost tvrdy... hlavně mě brutálně bolej šlapky ještě i dneska, sem myslela že nedojdu ani na autobus do práce:) (takze si asi dokazu predstavit, jak bych vypadala po tom MIDu:) blby, ze pohodlny botasky mam ted odstaveny a nevim, jestli budou na lvi provozuschopny... novy boty ted resit nemuzu a co mam ve starejch aspon novy vlozky par dni, tak jeste "nesedli" a porad mi jedna vlozka cestuje a nevim, jestli to mam prilepit lepidlem, nebo zkusit jiny vlozky... ale doufam, ze do toho mesice to vyresim, protoze na jistotu vim, ze v novych sandalech mida neujdu, coz se staryma asi s prstem v nose:(

Offline Erája

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 326
  • Souhlasu: 22
Re:MIDy
« Odpověď #113 kdy: Duben 30, 2012, 21:23:59 »
Do sandálů jedině bez ponožek - právě z důvodu vody, kamínků, jehličí .... Já mám McKinley. první jsem našla v sekáči, ted mam druhý pár, páč první po  pár km (pár stovek daly), nevydržely kařdoenní plavení koní v létě a rozlepily se :-( ale nové si už šetřím :-D

Offline TerCedrici

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 472
  • Souhlasu: 21
Re:MIDy
« Odpověď #114 kdy: Květen 01, 2012, 09:48:06 »
Já jsem v sandálech nikdy nešla, musim, to taky vyzkoušet :)

Offline MartinaM

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 241
  • Souhlasu: 10
Re:MIDy
« Odpověď #115 kdy: Květen 01, 2012, 10:03:11 »
Mawenzi, taky existujou lidi, co si v sandálech na delší vzdálenost nohy úplně oddělaj, takže to ber podle sebe.
Mně třeba hodně vadí jakékoliv nečistoty v botě (ponožky - neponožky), i k teniskám nosím návleky z plavkoviny - a v sandálech po cca 10km mám nohy zespodu zrasované, takže pro mne sandály na trek je noční můra, ale jak vidíš z ostatních příspěvků, někdo v nich dá celý long a je spokojený  ;)

Offline Mawenzi

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 97
  • Souhlasu: 0
Re:MIDy
« Odpověď #116 kdy: Květen 01, 2012, 12:54:48 »
právě ve starejch sandálech 20km na pohodu, větší trasy teda nechodíme, proto mě ty nový sandály překvapily dost negativně. Škoda, že starý maj zrasovanou podrážku už. nicméně bez ponožek bych v životě nevlezla do žádný boty, v sandálech naboso bych snad neušla ani kilák:D v nejhorším koupim jeste novy sandaly, brzo budou letní výprodeje:)

Offline Kotec

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 2
  • Souhlasu: 0
Re:MIDy
« Odpověď #117 kdy: Květen 24, 2012, 14:45:38 »
Položím zcela asi blbý dotaz - jaký je rozdíl mezi "MID dogtrekkingem" a "Canicrossem"? Ptám se proto, že jsem tady v jižních Čechách byl na jednom závodě, kterému říkají canicross, má 32 km, je přitom téměř celá trasa v terénu (celkové kumulované převýšení 1.200 m). Někde jinde na webu jsem hledal canicross a psalo se tam něco o 5 km a časech, za které bych těch 5 km rozhodně neuběhl ani bez psa.

Offline Jana & smečka

  • SPD
  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 482
  • Souhlasu: 33
Re:MIDy
« Odpověď #118 kdy: Květen 24, 2012, 19:42:42 »
Canicross je běh se psem na - většinou - cca 5km, MID dogtrekking - nebo teď už spíše nazývaný "doghiking" je prostě "MID" - trasa cca 40km, takový polo-long. Canicross se taky běhává v terénu, většinou bývá součástí mushingových závodů, kdežto MID - "doghiking" bývá součástí LONGových závodů.

Offline MartinaM

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 241
  • Souhlasu: 10
Re:MIDy
« Odpověď #119 kdy: Květen 24, 2012, 20:50:43 »
Rozdíl počítám bude i povinná výbava, na canicross není předepsané nic.

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: