Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Chřiby 2010

Autor Téma: Chřiby 2010  (Přečteno 62449 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Chřiby 2010
« Odpověď #30 kdy: Březen 01, 2010, 10:22:10 »
3 psi = 3x větší možnost problémů, rozhodně bych vzala jednoho, obzvlášť na první trek.
Stan bych na trať rozhodně nevláčela - mysli na své záda a hlavně nevím jak vy, ale já teda fakt nemám pocit že by mi ve stanu bylo tepleji. Spíš pouvažuj o kvalitě spacáku. Na trati se pak vyplatí uvažovat nad místem bivaku - včera byly teplotní výkyvy na různých místech i 10°C, nejednou mi bylo v tenkým spacáku na bivaku tepleji než ve dvou spacácích v base-campu.

Offline Kukačka

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 207
  • Souhlasu: 1
Re: Chřiby 2010
« Odpověď #31 kdy: Březen 01, 2010, 12:55:21 »
Je lepší si vzít stan..?
Rozhodně nebudeš mít sílu ani náladu stavět stan na trati :-D, vem si sebou spacák a nějakou nepromokavou plachtu. Psa taky rozhodně doporučuju jednoho, vyber z tý smečky nejvytrvalejšího tahouna :-D co nekraví :-D

Offline Šárka

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 390
  • Souhlasu: 8
Re: Chřiby 2010
« Odpověď #32 kdy: Březen 01, 2010, 13:33:36 »
Možná by bylo lepší se zeptat pořadatele Chřibů,  jestli tě pustí se třema psama. Já jsem chtěla jít komplet ( 6 ks ) a neprošlo to.
Stan je postavenej za pár minut.  Je to pár nacvičených mechanických pohybů.  Ale je pravda, že kdybych měla stan nest na zadech, tak bych ho neměla.

Petro, ty jsi super rychlík , co  prolítne trat za par hodin. Nekde na foru o tom moc pěkne psala LenkaB, zalezi to na tom, jak ten trek chceš pojmout. 

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Chřiby 2010
« Odpověď #33 kdy: Březen 01, 2010, 13:56:42 »
ale nezačínala jsem jako rychlík a právě v těch začátcích jsem hořce litovala každého kila navíc a to jsem rozhodně stan nevláčela. Měla jsem teplejší spacák, víc jídla a oblečení.

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Chřiby 2010
« Odpověď #34 kdy: Březen 01, 2010, 17:38:51 »
Možná by bylo lepší se zeptat pořadatele Chřibů,  jestli tě pustí se třema psama. Já jsem chtěla jít komplet ( 6 ks ) a neprošlo to.
Stan je postavenej za pár minut.  Je to pár nacvičených mechanických pohybů.  Ale je pravda, že kdybych měla stan nest na zadech, tak bych ho neměla.

Petro, ty jsi super rychlík , co  prolítne trat za par hodin. Nekde na foru o tom moc pěkne psala LenkaB, zalezi to na tom, jak ten trek chceš pojmout. 

Sice jdu hooodně na pohodu a táhnu si s sebou trochu toho "luxusu" jako je vařič a kafíčko a tak, ale tahat se v létě se stanem a večer ho stavět a ráno bourat by mě mohlo osr...

Julča

  • Host
Re: Chřiby 2010
« Odpověď #35 kdy: Březen 01, 2010, 17:54:06 »
Na Chřiby platí s max.  třemi psy na jednoho psovoda, i tobě to bylo Šáry nabídnuto... ;)
LeBahu - léto je léto a začátek dubna je začátek dubna. Sama bych stan netahala, řešili jsme to tak, že jsme se o něj dělili se svou drahou polovičkou fifty fifty. Je to komfort, hlavně když leje jak z konve  >:D

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Chřiby 2010
« Odpověď #36 kdy: Březen 01, 2010, 18:04:04 »
Na Chřiby platí s max.  třemi psy na jednoho psovoda, i tobě to bylo Šáry nabídnuto... ;)
LeBahu - léto je léto a začátek dubna je začátek dubna. Sama bych stan netahala, řešili jsme to tak, že jsme se o něj dělili se svou drahou polovičkou fifty fifty. Je to komfort, hlavně když leje jak z konve  >:D
Začátek dubna je léto ;)

Julča

  • Host
Re: Chřiby 2010
« Odpověď #37 kdy: Březen 01, 2010, 18:09:37 »
LeBahu: To si povíme :P
Loni jste si stěžovali na horko a spálené obličeje, tak jsem letos objednala počasí více dle vašeho drsňáckého gusta >:D

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Chřiby 2010
« Odpověď #38 kdy: Březen 01, 2010, 18:13:22 »
Vlk taky sliboval... ;D
Budete na schůzi? Že bych vám tam zaplatiti?

Julča

  • Host
Re: Chřiby 2010
« Odpověď #39 kdy: Březen 01, 2010, 18:23:24 »
Máme to v plánu, už se na vás těším, na všechny Pohoďáky :-*

Offline Gwen a Dinulka

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1655
  • Souhlasu: 123
Re: Chřiby 2010
« Odpověď #40 kdy: Březen 01, 2010, 18:26:55 »
Máme to v plánu, už se na vás těším, na všechny Pohoďáky :-*

Super  :)
Taky vám zaplatiti  :) a těšiti se, jsme se dlouho neviděti  O:-)
Hodný holky se dostanou do nebe, potvory se dostanou všude.
Dum Spiro, Spero
http://gwenfoto.blogspot.cz/

Offline MartinaM

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 241
  • Souhlasu: 10
Re: Chřiby 2010
« Odpověď #41 kdy: Březen 01, 2010, 19:32:20 »
Ametqua,
zima na bivak je pojem tuze relativní, záleží na co jsi zvyklá a na vybavení.
My bivakovali i při -20°C, takže bivak lze - otázka je, zda na to máš vhodný spacák, karimatku (nebo jiné vrstvy pod sebe), jestli se na to umíš obléct.
Určitě teplotnímu komfortu pomůže žďárák alias bivakovací pytel - drží další vzduchovou vrstvu = další izolace.
Nebo si zkus bivak kus od bytu/domu/chaty běhěm března a uvidíš  ;) 
Lepší v případě potřeby zapadnout dovnitř do tepla takhle, než se na longu divit - a budeš vědět, na čem jsi.

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Chřiby 2010
« Odpověď #42 kdy: Březen 01, 2010, 19:51:45 »
Citace
Nebo si zkus bivak kus od bytu/domu/chaty běhěm března a uvidíš   
Lepší v případě potřeby zapadnout dovnitř do tepla takhle, než se na longu divit - a budeš vědět, na čem jsi.

Jsem si vzpoměla na jedny kamarády, manželský pár kolem 70 let...na Vánoce si vzájemně naježili nový zimní spacáky...a jelikož se hned musí vyzkoušet kvalita, tak si v nich hned na ten Štědrý den ustlali ve sněhu na zahradě. Ráno si soused (normální to občan) šel na balkon zapálit, viděl je tam ležet a volal záchranku a policajty, že tam leží mrtvoly. Naštěstí se tam šla jeho manželka podívat...milí důchodci nechápali, proč je budí a záchrannou akci odvolali včas ;D

Offline MartinaM

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 241
  • Souhlasu: 10
Re: Chřiby 2010
« Odpověď #43 kdy: Březen 01, 2010, 20:38:27 »
He, úplně to vidím  ;D

Offline Hyena

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 461
  • Souhlasu: 4
Re: Chřiby 2010
« Odpověď #44 kdy: Březen 01, 2010, 21:05:54 »

Super  :)
Taky vám zaplatiti  :) a těšiti se, jsme se dlouho neviděti  O:-)
My muset také zaplatiti, neb nechcem  uzávěrku prošvihnout a ještě větší bordelář než jsme býti  ;D

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: