Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Díky za ročník 2009

Autor Téma: Díky za ročník 2009  (Přečteno 22851 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Hannnz & Pedy Coober

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 333
  • Souhlasu: 7
Díky za ročník 2009
« kdy: Říjen 18, 2009, 14:59:14 »
Ahoj, tentokrát budu 1.? Chtěl bych poděkovat Broňovi a jeho teamu za super akci v závěru sezóny. Počasí vyšlo dobře, možná jen v tu sobotu mohla být více zima, ale co už... Kemp bylo krásné a příjemné zázemí, sníh dělal jakousi atmosféru, no prostě super :).

Fotky dodám co nevidět...
31.1. Wellkam Pedy Cooberová :)
KLOKANI team; Cookie, Brown Sugar, Gucci, Rony, Terri, Aranka, Čak. Ano, už je jich opravdu tolik a ještě nikde nemám jizvu po kousnutí... a abych nezapoměl, tak Oravu 2010 jsem měl Frama. Super pes! Košice 2010 = Fetch!

Offline Brona

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 46
  • Souhlasu: 0
  • pište na e-mail
Re: Díky za ročník 2009
« Odpověď #1 kdy: Říjen 18, 2009, 17:49:24 »
Ahoj všem děkuji za vzorné chování jak v kempu tak po  celé trati ,když trasa longu byla prvni den zastavena na 35 km z duvodu sněhové  kalamity a druhý den jste vyrazili na trasu 45 km i z lidma kteří šli trasu turistickou ,tak to snad bylo krásné ale těžké podmínky prověřily každého . Jste super parta lidí. Broňa a pořadatelský team :D
« Poslední změna: Říjen 18, 2009, 20:27:48 od Brona a Hanka »

Offline noris

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 177
  • Souhlasu: 5
Re: Díky za ročník 2009
« Odpověď #2 kdy: Říjen 18, 2009, 19:06:56 »
Já též moc děkuji, trek to byl opravdu krásný, i to počasí mělo něco do sebe :) Tak snad zase za rok.

Offline JoJo & Uzi & Chucky

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 119
  • Souhlasu: 4
Re: Díky za ročník 2009
« Odpověď #3 kdy: Říjen 18, 2009, 19:23:30 »
I já děkuju všem organizátorům, bylo to super . . . Počasí bych teda brala lepší, ale sníh je paráda. Povedlo se mi překonat další osobní rekord: ujít 40 km v mokrých botách :)

Ať už je další trekková sezóna!!!!!!!!!!!!!!
Krmivo pro psy a kočky
http:\\svetickasmecka.cz
Tara leden 2011 - 11. 4. 2015

Offline Honza_a_Grini

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 146
  • Souhlasu: 0
Re: Díky za ročník 2009
« Odpověď #4 kdy: Říjen 18, 2009, 20:35:43 »
Zdravím z vyhřátého paneláku.
Také já s hafinou bych chtěl poděkovat všem pořadatelům a jejich týmům za to, že nám umožnili se společně sejít a podívat se po naší krásné vlasti.
Honza a Grini

Offline Pavel

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 156
  • Souhlasu: 2
Re: Díky za ročník 2009
« Odpověď #5 kdy: Říjen 18, 2009, 21:33:34 »
Ahoj všem, připojuji se s poděkováním nejen za výborný trek, ale především za vynikající péči, kterou mi věnoval po celé nedělní dopoledne celý narychlo vytvořený "záchranný tým" (možná tam ty uvozovky nepatří), kdy mě dohnalo opravdové vyčerpání a podařilo se mi třikrát omdlít a zaměstnat nejen polovinu všech dogtrekařů, ale i Zlínskou záchranku. No alespoň už vím, že jíst se musí, i když se tělu nechce ;D Nejspíš to tak nevypadalo, ale alkohol v tom opravdu nebyl :), ani jsem pít nemohl, protože jsme každý den dojížděli autem ze Slušovic. Nikdy bych nevěřil, že se člověk může takhle vyčerpat, doslova do bezvědomí :( Ale dogtreku zdar, už se těším na jaro a doufám, že první dogtrekking začne dřív, než sleze sníh ;D

Offline Hannnz & Pedy Coober

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 333
  • Souhlasu: 7
Re: Díky za ročník 2009
« Odpověď #6 kdy: Říjen 18, 2009, 21:50:56 »
...

Pavle,

jsme rádi, že už jsi v pořádku. Dogtrekkaři sobě a záchranařské péči zdar!
31.1. Wellkam Pedy Cooberová :)
KLOKANI team; Cookie, Brown Sugar, Gucci, Rony, Terri, Aranka, Čak. Ano, už je jich opravdu tolik a ještě nikde nemám jizvu po kousnutí... a abych nezapoměl, tak Oravu 2010 jsem měl Frama. Super pes! Košice 2010 = Fetch!

Offline Maya

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 62
  • Souhlasu: 2
Re: Díky za ročník 2009
« Odpověď #7 kdy: Říjen 18, 2009, 22:01:14 »
Ahoj, taky se připojujeme s poděkováním organizátorům za nezapomenutelný zážitek, polární dogtrekking jsem ještě nezažila a rozhodně to stálo za to :)! I když ty předpovědi vypadaly dost šíleně a všichni mě odrazovali, jsem fakt ráda že jsem jela. Všechno super zvládnuté i navzdory té nečekané sněhové nadílce, trať krásná a ten sníh měl fakt něco do sebe. Takže díky všem a zase příští rok ;)

Offline Gábina+Divis

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 170
  • Souhlasu: 0
Re: Díky za ročník 2009
« Odpověď #8 kdy: Říjen 19, 2009, 07:29:12 »
I my děkujeme celému pořadatelskému týmu, trek byl úplně úžasný. Byla to pro nás výzva, i když jsme šli jen turistickou. Děkujeme za nezapomenutelné zážitky  >:D
Gábina+Divis a Tonda+Annie

Offline Jedinek a Přema

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 7
  • Souhlasu: 0
Re: Díky za ročník 2009
« Odpověď #9 kdy: Říjen 19, 2009, 07:49:57 »
S poděkováním se připojujem i my dva. Byl to pro nás první trek a odnášíme si z něj spoustu zážitků.
Moc děkujeme za super organizaci a těšíme se na další!!!
Přema a Jedinek O0

Offline Honza_Monty

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 111
  • Souhlasu: 3
Re: Díky za ročník 2009
« Odpověď #10 kdy: Říjen 19, 2009, 08:35:38 »
Ahoj všem! FRC splnil všechna moje očekávání co do náročnosti trati i organizace. Broňa a jeho tým jsou prostě zkušení borci. A ta troška sněhu navíc, to byla ta pravá třešnička na dortu  >:D Padající větve ze sněhem přetížených stromů tomu všemu dodaly tu správnopu dávku adrenalinu. Bylo to prostě super!
... už se těším na jaro a doufám, že první dogtrekking začne dřív, než sleze sníh ;D
Pavle, pokusím se přemluvit Zuzku, aby trošku posunula termín. Krušky a sníh, to je kombinace, která se dá docela dobře očekávat  ;)

Offline Honza & Wendýsek & Pan Eki

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 123
  • Souhlasu: 1
Re: Díky za ročník 2009
« Odpověď #11 kdy: Říjen 19, 2009, 09:54:33 »
Taky se připojuju k poděkování za nádhernej trek. Ten sních neměl chybu  :) :) :)
Krmivo pro psy a kočky
http://svetickasmecka.cz

Offline Eskor

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 6
  • Souhlasu: 0
Re: Díky za ročník 2009
« Odpověď #12 kdy: Říjen 19, 2009, 11:13:02 »
Vše už bylo řečeno, takž už jenom: díky :)

Offline Vojta s Bertou

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 321
  • Souhlasu: 32
Re: Díky za ročník 2009
« Odpověď #13 kdy: Říjen 19, 2009, 14:37:11 »
Jak jsem psal před odjezdem, jel jsem na Fryšták s jistými obavami. Ty se však nenaplnily: místo spaní ve stanu v mokrém sněhu nám Junior poskytl útulek v chatce, za který mu děkujeme. Zde sice byla psí zima a veliká vlhkost od 4 psů a tří lidí, ale stejně to bylo lepší než ve stanu. Chatka byla z papundeklu o rozměrech 2 x 2 metry. V pátek ráno organizátoři projevili odvahu a závod pustili, přestože cesty byly zatarasené padlými stromy a od 500 m výš bylo až 40 cm sněhu. Mokrýho a těžkýho. Všichni bez rozdílu šli v mokrých botách a postupně jsme zjistili, že se v nich dá chodit a nějaké vyměňování ponožek se ukázalo být zbytečné. Po pozdním obědě ve Vsetíně na 31. km jsme vyrazili podél Bečvy do Ústí a pak nás čekal výstup na hřeben do 770 m. Otázku kam tam v tom sněhu složíme hlavu za nás pořadatelé vyřešili tím, že závod přerušili na 35.km v Ústí u Vsetína a obětavě všechny odvozili do kempu. Takže místo bivaku útulná a dobře zásobená hospoda, kde jsme chválili rozumný krok pořadatelů a tímto jim za správné vyřešení situace děkuji. Druhý den jsme si dali mida a protože už jsme věděli do čeho jdeme, tak nám to utíkalo rychleji než v pátek.
Přimlouvám se pro příští rok za zopakování letošní tratě, abychom viděli ty Pulčínský skály.
Fotky z tratě nemám, protože v té vlhké chatě mi nastydnul malej foťák, luplo v něm a nefotil. Pár fotek z hospody dám na rajče večer.
Kolik piva vypiješ za dogtrekking?

Offline Kristýna, Aranka a Žižla

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 219
  • Souhlasu: 0
Re: Díky za ročník 2009
« Odpověď #14 kdy: Říjen 19, 2009, 14:42:31 »
Vojto, já měla boty suchý, ale je fakt, že MIDa už jsem nešla.

Jinak též děkuji a též chci vidět skály ... takže Broňo, Hanko a všichni okolo, těšíme se na příští rok.

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: