Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 SECRET RACE KRKONOŠE 2009

Autor Téma: SECRET RACE KRKONOŠE 2009  (Přečteno 6006 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
SECRET RACE KRKONOŠE 2009
« kdy: Říjen 16, 2009, 19:22:35 »
Akce převážně pro dvojčlenné hlídky ,ale i pro jednotlivce:
http://www.secretracekrkonose.estranky.cz/

Všechny srdečně zveme na Krkonošské dobrodružství.Společně s Adélou jsme připravili původně trasu 54 km po hřebenech Krkonoš.

Počasí a sněhová nadílka nám však připravilo ještě větší dobrodružství už teď a tak přišla na řadu varianta  č. 3 a to v podobě trasy 30-40 km v okolí Harachova,Kořenova atd.
Původní myšlenka SECRET RACE ,ale zustává a přibližně co 5 km na kontrolách se budete teprve dovídat kudy dál.
Na stránkách závodu je nanzačeno kudy se asi půjde.

Pozor!!! Případné ubytování v horském hotelu Zvonice v Kořenově je nutné si rezervovat do 22.10.Je to tam moc hezké a cena 245,- na noc a pes na pokoji zdarma.

Pro nejlepší jsou pak připravené také zajímavé ceny.Např. víkendové pobyty na romantické chalupě v Krkonoších nebo sada (žhavé novinky) výživy pro psy (regenerační gainery a iontové nápoje) v hodnotě 1250,- + zátěžové krmivo-granule.


Všem dobrodruhům zdarec Roman/HOLKI  Adi/Cant



Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
Re: SECRET RACE KRKONOŠE 2009
« Odpověď #1 kdy: Říjen 21, 2009, 18:12:28 »
Aktualně k trati:
Na trati je převážně do 20-30 cm sněhu a rychle to jde dolů.Takže by měli být ideální podmínky.
Přihlášení jsou převážně zatím jednotlivci,takže dvojíce máte velkou šanci v jednotlivých kategoriích je to především závod dvojčlenných štafet.
Na stránkách závodu postupně přibudou informace k dojezdu na horský hotel Zvonice,startovka atd.
Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
Re: SECRET RACE KRKONOŠE 2009
« Odpověď #2 kdy: Říjen 25, 2009, 18:51:20 »
Aktualně z tratě:
Situace dnes na trase je:
V Kořenově a okolí lesní cesty suché-mokré.V terénu zbytky sněhu do 15 cm.
Přes den chvilkama až neuvěřitelných 15°C.Vyšší místa nad Harachovem ušlapaný sníh-schůdný 30-50 cm.Podmínky dobré.
Pozor!!! Zítra 26.10. je uzávěrka přihlášek.Prosím o dodržení termínu přihlášek a rezervace ubyt. z důvodu zabezpečení všeho potřebného ,protože již  od středy už jsme v Krkonoších na místě.
Ostatní info k treku naleznete na stránkách závodu.
Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Offline Pavel

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 156
  • Souhlasu: 2
Re: SECRET RACE KRKONOŠE 2009
« Odpověď #3 kdy: Říjen 29, 2009, 20:36:39 »
Tak na Šeráka sliboval Gejza pumu a dnes hlásili ve zprávách, že se v okolí Harrachova vyskytuje po mnoha letech rys. Tak pěkný víkend :D A držte si psy :)

Bára a Nero

  • Host
Re: SECRET RACE KRKONOŠE 2009
« Odpověď #4 kdy: Listopad 01, 2009, 16:42:35 »
Romane, díky za skvělý zážitek   8)  vybral jsi zajímavou trasu, bylo na co koukat, po cestě dost psích napáječek, prostě paráda. Jsem ráda, že jsem jela. Jinak parta příjemných lidiček - fajn atmosféra.
Bára a Nero  :)

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
Re: SECRET RACE KRKONOŠE 2009
« Odpověď #5 kdy: Listopad 06, 2009, 20:59:32 »
Bára a Nero: Díky jsem rád že jsem Tě také poznal ikdyž bylo málo času více pokecat.Jak člověk pořádá tak se nemůže moc věnovat tomu co by chtěl jen jako účastník.Trochu jsem vám to záviděl a chtěl jít v sobotu také,ale šel jsem to v pátek sám a měl taky sluníčko.V neděli jsem pak běžel totiž maraton v ČESKÉ-LÍPĚ.
My jsme přijeli z Krkonoš až dnes večer  :o .Adéla mě totiž nemohla dostat z hor jak tam všude napadlo 10 cm sněhu a nastalo krásné vše zasněžené.Tak jsem běhal jak urvaný ve sněhu s HOLKAMA.
V týdnu se mě podařilo s HOLKAMA přeběhnout ten vysoký žel. most co jste měli poslední kontrolu v údolí Jizerky.To byl tedy adrenalin a výška a ty plechy byli zasněžené a klouzali.
Taky mě pobavila ta říkanka kterou jsem popletl a tys ji perfekně opsala z kontrol ;D.
Koulela se brambora..........běžecký závod...... ;D

Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Bára a Nero

  • Host
Re: SECRET RACE KRKONOŠE 2009
« Odpověď #6 kdy: Listopad 06, 2009, 22:34:44 »
Ahoj Romane :) gratuluji k 1. místu  8)
Jo,  ta část od poslední kontroly má něco do sebe. Ráda vzpomínám právě na ten úsek, když jsme s Nerískem běželi po tmě lesem  vodou   >:D  na Kořenov, připadalo mi to nekonečný  ;D  Ještě tři dni po závodech se mi zdálo, jak sbíhám s kopce a vždycky, když jsem uklouzla na mokrým kameni :) jsem se vzbudila . Koukám furt na netu na mapu a fotky kde jsme byli. Secret Race se Ti povedl - DÍKY za něj!
.....spadla....prosíme nebrat...31.10.  ;D
 Posíláme pozdrav Adi a Aničce.
Bára a Nero.

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
Re: SECRET RACE KRKONOŠE 2009
« Odpověď #7 kdy: Listopad 07, 2009, 16:29:54 »
Jo tu poslední část od mostu po žluté nejde opravdu nikdy proběhnout a mít boty suchý.Je to taková bažina prostě u svahu. :P
Je škoda že jste asi všichni šli z Kořenova nádraží přímo na tu Zvonici tím prudkým korytem.Po té značce přes Lesní chatu to je mírně do kopce a moc pěkné.No jo ,ale v itineráři bylo z Kořenova-nádraží už přímo na Zvonici.No a kdo viděl tu velkou dřevěnou šipku na Zvonici tak to stříhal hned nahoru ;D.

Závora....na ní....

P.S. Jinak v lednu zavítám zase ja do Českých-Budějic na podzemní maraton v garážích nákupního centra tam co je ten autobusák na střeše  ::).Bude to tak předposlední týden v lednu.
Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Bára a Nero

  • Host
Re: SECRET RACE KRKONOŠE 2009
« Odpověď #8 kdy: Listopad 07, 2009, 18:00:15 »
  :) Jj, v Mercury centru. Prijed  ;) tesim se videt Te v Budejovicich    ;D

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: