Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Americký buldok

Autor Téma: Americký buldok  (Přečteno 3026 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Hyena

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 461
  • Souhlasu: 4
Americký buldok
« kdy: Říjen 13, 2009, 23:37:59 »
Kopírováno se souhlasem autorkyHledám domov pro psa-Amerického buldoka, 1,5roku, kastrovaný, pravidelně očkovaný, po operaci 3víčka, k lidem hodný, zvyklý na děti, základní poslušnost a chuť se učit....
Pes vyrůstal na statku u koní a krav. Majitelé nejsou schopni být důslední a pes roste"jak dříví v lese". Pejsek se jmenuje Adolf, je bílý s flíčkem na zadku-netrpí na letní vyrážky , nemá alergii na žádné složky potravy. Já osobně s ním nemám sebemenší problém, je vděčný za pozornost a dobré slovo. Cvičíme poslušnost-Adolf má chuť se učit, dělá velké pokroky. Není agresivní na lidi ani děti, ale prohání kočky a ujal se role pastevce-majitelé nejsou schopni mu nastavit hranice, tak dochází k nepříjemným situacím....když vyháníme stádo kobyl, tak jen pozoruje a pokud se nějaké hříbě nebo kobyla zdrží, má tendence "si to vyřizovat". Nikdy neublížil žádnému koni ani krávě....Tento víkend položil hříbě, které se zdržovalo a nechtělo do výběhu. Adolf na něm chvilku leží a když má pocit, že si dostatečně uvědomilo chybu pustí ho-na hříběti nebyla jediná stopa po Adolfově "výchově", ovšem majitelé panikaří...zakoupila jsem před několika měsíci stopovačku a učila ho koně ignorovat. Na stopovačce je v pohodě a poslouchá , ale bohužel majitelé nejsou schopni dodržovat pravidla....ani ho tou stopovačkou opatřit. Pokud tam buldok zůstane, tak je za půl roku problém a umístění "asociála" bude o dost složitější. Adolf je vděčný za zájem a pohlazení, na statku jsou psi okrajovým zvířetem. Není zvyklý na pravidelnou stravu-jsou dny, kdy dostane kotel masa a pak 2dny nic. Navykla jsem ho na granule a snažila se mu zavést denní režim-který mu sice velmi vyhovuje, ale který končí mým odjezdem. Tak já bych měla prosbu, nemáte někdo možnost Adolfa ubytovat na přechodnou dobu?...než najdu nového majitele. Chtěla jsem ho mít v Praze třeba 14dní, protože vím, že je větší šance ho umístit, pokud ho naučím na městský provoz, lidi, psy..... . Pokud někdo ví o přechodném azylu, útulku, ve kterém bych zaplatila kotec a dovezla krmení...nebo dokonce o novém a vhodnějším majiteli ozvěte se...píšu mobil na sebe RADKA 774 937 666/večer ho zprovozním...na manžela Romana 608 827 371 nebo mi pište na e-mail hally01@seznam.cz

Offline Hyena

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 461
  • Souhlasu: 4
Re: Americký buldok
« Odpověď #1 kdy: Říjen 26, 2009, 08:43:23 »
Přidávám další info-buldoka zadavatelka předchozího inzerátu odvezla a má ho dočasně u sebe více viz jeho čerstvě vytvořené stránky http://www.adolfbuldok.estranky.cz/

Offline Hyena

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 461
  • Souhlasu: 4
Re: Americký buldok
« Odpověď #2 kdy: Říjen 27, 2009, 09:16:35 »
Tak pes má nový domov.

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: