Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Poděkování

Autor Téma: Poděkování  (Přečteno 14141 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Poděkování
« kdy: Srpen 02, 2009, 18:02:55 »
Gejzo, ač jsem tě na trati asi stokrát proklela a chtěla jsem ti spáchat spoustu ošklivých věcí, tak... DĚKUJI. Trek byl super od počáteční... ehm... hromadné konzumace připravených dobrot přes nádherné výhledy (z hnusně velkých kopců, ale budiž ti odpuštěno) až po závěrečnou perličkovou koupel.

A všechny zúčastněné, kteří mi ve čtvrtek nadávali za focení, prosím o pár vteřin ticha - můj milovaný ultrazoom odešel do věčných lovišť :'(. Ať je mu objektiv lehký. (Ale fotky z něj ještě vysosnu  >:D)

Offline P. & G. N. R. J.

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 653
  • Souhlasu: 29
Re: Poděkování
« Odpověď #1 kdy: Srpen 02, 2009, 18:37:37 »
K tomuto treku není moc co dodávt. Nádhera, paráda, boží. zkrátka Strejda Šerák=klenot a perla mezi treky. Gejzo a všichni další pořadatelé DÍKY a za rok stopro nashle!!

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Poděkování
« Odpověď #2 kdy: Srpen 02, 2009, 18:41:26 »
Přidávám se k poděkování, sakra těžká, ale sakra nádherná trať (ta první půlka co jsem viděla 100%, škoda že jsem to nestihla doplazit celý :'( ),
luxusní zázemí a nadstandartní péče od pořadatelů (zvláště bych vyzdvihla žraut a bufet na K2), počasí jak malovaný. Těším se na příští rok, prosím zase zajistit pumu >:D   ;D ;D
Foto už jsem vysosla
http://lenkab.rajce.idnes.cz/Stopou_strejdy_Seraka_2009/
« Poslední změna: Srpen 02, 2009, 18:45:16 od LenkaB »

Offline Sandra & Andy

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 52
  • Souhlasu: 1
Re: Poděkování
« Odpověď #3 kdy: Srpen 02, 2009, 20:27:25 »
Díky za tak nádherný trek :) Výborná organizace, příroda super, počasí hezky objednané, česko-polské borůvky... a spoustu dalšího :) Za rok doufám zvládnu všechny ty kopečky  ;)
Blackwolf Team :)

Offline zlá-tužka

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 128
  • Souhlasu: 1
Re: Poděkování
« Odpověď #4 kdy: Srpen 02, 2009, 21:31:37 »
Co dodat, nadhera.. Dekuju za tezkou a peknou cestu, za studanky s krasnou vodou, za boruvky, za vyhledy, dekuju za bezva spolecnost na trati, dekuju za navleky na koleno (!!! bez nich bych brzy vzdala), bylo by toho jeste moc za co podekovat.. Takze, tesim se na dalsi rocnik :)

Offline Laďa a Bora

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 20
  • Souhlasu: 0
Re: Poděkování
« Odpověď #5 kdy: Srpen 02, 2009, 22:04:20 »
Všichni trekaři, účastnící se letošní SSŠ, Vám také dík za odvahu, sílu a vytrvalost, stejně jako Vašim čtyřnohým kamarádům. To je poděkování Vám ode mne. A jsem rád, že většina z Vás nevzdala, takže jsem najezdil "pouze" 530 km, a ne jak minule 900... Laďa :D

Offline Laďa a Bora

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 20
  • Souhlasu: 0
Re: Poděkování
« Odpověď #6 kdy: Srpen 02, 2009, 22:09:53 »
Přidávám několik fotek na http://ladacernoch.rajce.idnes.cz/SSS_2009/ Mějte se a příště naviděnou.

Offline TerCedrici

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 472
  • Souhlasu: 21
Re: Poděkování
« Odpověď #7 kdy: Srpen 02, 2009, 22:15:17 »
I já děkuju. Sice jsem si chvílema řikala, co sakra na tom kopci dělám a proč se mi chce brečet O:-) , ale všechny ty výhledy a nádherná příroda, to za to stálo.
Opravdu, takhle jsem si to přesně představovala, hory v celé své kráse :)

Offline Honza & Wendýsek & Pan Eki

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 123
  • Souhlasu: 1
Re: Poděkování
« Odpověď #8 kdy: Srpen 03, 2009, 07:49:25 »
I my mnohokrát děkujeme za super trek. Bylo to nádherný a už se těšíme na další ročník.
Krmivo pro psy a kočky
http://svetickasmecka.cz

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Poděkování
« Odpověď #9 kdy: Srpen 03, 2009, 07:59:18 »
Všichni trekaři, účastnící se letošní SSŠ, Vám také dík za odvahu, sílu a vytrvalost, stejně jako Vašim čtyřnohým kamarádům. To je poděkování Vám ode mne. A jsem rád, že většina z Vás nevzdala, takže jsem najezdil "pouze" 530 km, a ne jak minule 900... Laďa :D

Laďo klobouk dolů před tebou, myslím, že jsi toho měl plný kecky víc než ti co šlapali po svých ;)

Káča a Dýny

  • Host
Re: Poděkování
« Odpověď #10 kdy: Srpen 03, 2009, 08:24:08 »
taky musím moc poděkovat (organizátorům a samozřejmě čtyřnohému parťákovi). ačkoli jsem si chvílema říkala co jsem si to na sebe zase vymyslela... snad si příště vymyslím zas a potkáme se na Šerákovi

Offline honza khp

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 263
  • Souhlasu: 47
Re: Poděkování
« Odpověď #11 kdy: Srpen 03, 2009, 09:26:47 »
I za nás moc děkujeme za krásný zážitek, sice jsme si někdy 1.den mysleli o vzdálenostech, že jsou v mílích, ale uťapalo se. Díky taky za spoustu inspirace, díky všem pořadatelům i kamarádům na trati za psychickou pomoc a budeme se za rok moc těšit.

Offline elina

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 527
  • Souhlasu: 6
Re: Poděkování
« Odpověď #12 kdy: Srpen 03, 2009, 11:52:16 »
BaHUlice, za tu fotku ze Smrku bych tě nejradši ubezdušila  >:D Jinak Gejzovi taky velký dík za víkend v nádherné přírodě, skvělou organizaci atd.

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Poděkování
« Odpověď #13 kdy: Srpen 03, 2009, 12:00:37 »
Citace
BaHUlice, za tu fotku ze Smrku bych tě nejradši ubezdušila 

Můžu za to, že když dosáhneš vrcholu tváříš se takhle? ;D

Offline Honza_Monty

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 111
  • Souhlasu: 3
Re: Poděkování
« Odpověď #14 kdy: Srpen 03, 2009, 12:27:47 »
Takový davy nás tam choděj a pořád ty kopečky ne a ne vyžehlit, aby byly menší ;). Zase jsme si museli trochu hrábnout na dno a prověřit své síly a za to patří Gejzovi a všem z týmu velká pochvala a dík ^-^
Jen klidně vymejšlejte další těžký tratě, my za rok stejně přijedem, protože to toulání na kopečkách kolem vás stojí za to! O0 :P ;D

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: