Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Ztracený borderkoliák

Autor Téma: Ztracený borderkoliák  (Přečteno 3359 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Šera

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 172
  • Souhlasu: 0
  • **Šera**
Ztracený borderkoliák
« kdy: Červenec 31, 2009, 19:26:00 »
Ahoj. Snad mi někdo pomůžete nebo poradíte... Už třetí den se nám tady toulá opuštěný pejsek, hnědobílá borderka. Je nádherný, trošku se bojí, ale je strašně mazlivý a chudáček vyhublý. Zkoušela jsem hledat jestli má někde tetování, ale nic jsem nenašla. Klidně bych si ho vzala domů, ale má to jeden háček. Je možné převést letecky psa z Anglie do ČR? Odjíždím odtud za měsíc a obávám se, že to asi neprojde... Očkovák u sebe neměl, ani pas, nic. Asi bych na tuhle možnost měla rychle zapomenout, že? Nebo znáte někdo nějaké jednoduché řešení.
Děkuju za odpověď.

Offline Erája

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 326
  • Souhlasu: 22
Re: Ztracený borderkoliák
« Odpověď #1 kdy: Červenec 31, 2009, 19:50:18 »
Psa okamžitě k vetovi, ať ti ho naočkuje a napíše datum očkování na měsíc zpět. Vakcínu - hlavně vzteklinu a taky zbytek z 6tikombinace DHPPiL-R. Leptospiru vám nejspíš nedá, páč u ní je nutné jednou přeočkovat, u DHPPi 2x a vzteklina se nepřeočkovává. Pak taky najdi na netu jaký podmínky jsou pro převoz psů k nám do ČR, ale myslím, že je povinná pouze ta vzteklna a karanténa že bejt nemusí. Ale opravdu si teď nejsme jistá. Kdyby to bylo naopka, tak do Angle je nutná min. měsíční karanténa. Anebo, pokud to nestihneš, je možné ho u někoho nechat a ten ti ho pošle až bude třeba?

Offline Šera

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 172
  • Souhlasu: 0
  • **Šera**
Re: Ztracený borderkoliák
« Odpověď #2 kdy: Červenec 31, 2009, 19:55:38 »
Tak už se to vyřešilo (velice rychle, že?) Před chvilkou mi Terry řekl, že pes se zaběhl z jedné ovčí farmy opodál. To mi vlastně spadl kámen ze srdce :) Tak snad si pejska brzy odchytnou a všechno dobře dopadne...
Díky za odpověď Erájo

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: